raindog'un solisti.. pek geyik biri bu. ne dediğini bilmez bazen ama severiz..
huysuz virjin gibi ona buna laf atar, sahnede pek rahattır kendisi.. bir de yüzü falan çok düzgündür, erkek güzeli gibidir yani.. sempatik şey..
biraz brian molko , biraz billie joe armstrong aha sana zakkum'un aykırı , bir o kadar iyi yorumcusu.
ilef halkla ilişkiler 2005 mezunu olduğunu öğrendikten sonra beni büyük bir dumura uğratan şahıstır.Zira imaj yönetimiadlı dersi beraber aldığımızı ve çok sümsük bir tip olduğunu hatırlamışlığım vardır.Belli ki ders işe yaramıştır, imaj kurtarılmıştır üstüne bir de albüm çıkarılmış,ucundan yırtmıştır.
garip konuşmaları vardır ve sürekli gergin bir hal içindedir tv programlarında. sesi brian molko'ya benzer, güzel söyler. makyajsız hali kliptekinden oldukça farklıdır.
televizyondaki kliplerine denk gelince, 'senelerce nasıl bu kadar bet sesi dinlemeye gitmişim, hangi akla hizmet katlanmışım', cidden anlamakta zorluk çekmeme neden olan kişi ama bir yandan da ayağına taş değmesin istenen insan. zira, üzerimizde hakkı çoktur, özellikle cover grubu olma konusunda senelerce ankara'nın ihtiyacı olan boşluğu dolduran raindog'un, şimdiki zakkum'un solistidir.
türkiye'nin en iyi solistlerindendir.*
(bkz: gökhan demirkol)
pembe tüylü ne idüğü belirsiz aparat eşliğinde aaayyyh çikolataaaağ diye bağırmadığı sürece gayet iyi olan solist.
morrisey'den let me kiss you" söylerken kendinden geçen ve bizleri kendisine hayran bırakan güzel bir insandır.bana göre morrisey'den daha söylemektedir bu enfes parçayı...
zakkum un süper solisti.denizli de 2.kez dinleme ama ilk kez yüz yüze gelme fırsatı bulduğum sempatik,alçak gönüllü insan.grubu da mutlaka takip etmeli.
konuşmaları hoşuma giden nadir solistlerden biridir.
Kendisini Brian molko'ya benzetmeye çalıştığını düşündüğüm, zakkum isimli glam rock grubunun vokalisti.
harika insan, harika vokal. zakkum'a can verenlerden.
gözleri ile fadik sevin atasoy'un aynısıdır efendim. bir akrabalık varsa da bilemeyeceğim. ama bu kadar da olmaz dedirtiyor her seferinde.
Eski hallerinin aksine şimdiler de ekranlarda pek bi olgun oturaklı davranışları ve neredeyse "0" makyajlı hali ile dikkat çekmektedir.Yavaş yavaş olgunlaşıyor sanırım.
çoğu arkadaşımın avm'lerde rastlayıp gördüğü benimse henüz hiç denk gelmediğim zakkumun başarılı solistidir.
Gerek sesiyle, gerek yüz güzelliğiyle, gerek bakışlarıyla beni çok etkileyen Zakkum grubunun solistidir. Şarkıları çok içten söylüyor, insanı alıp götürüyor adeta. Sesinde bir acı var. Hüzünlü bakışlarından da etkilenmemek elde değil.
canlı icra sergilerken kendinden geçen ilizyonist.
http://www.youtube.com/watch?v=K5hojjEZ_Qs
sesi güzel. iyi de bi' insana benziyor.
ama kendisinden ricam şudur ki, üstadım n'olur ağlak ağlak söyleme şu şarkıları. yemin ediyorum bi' doz ferdi tayfur almış gibi oluyorum yapma bak.
Adam gibi adam. Kibar, ankara beyefendisi, ankaranin gurulru sesi
Yeşil gözlü güzel sesli Zakkumun solisti.
yeşil gözlülerden korkma sebebim olabilir. özellikle sert beyaz ışık altında çok korkunç olabiliyor. buna karşın cidden çok sempatik ve çok beyefendi biridir.
çok az ünlü severim. onlardan biri de yusuf. diğerlerinden en güzel biri için;

(bkz: sadri alışık)
bülent ersoyu örnek alıyor sanırım son zamanlar da.