izmirden denize mi atlayacakmış ataları gibi.
niye ki, adam 18 adayı aldı, türkiye seyretti. o kadar alabiliyosak neden daha fazlasını da istemeyelim, demişlerdir.

aczin ismi akp.
Türk korkusundan bütçesinin %35ini savunma sanayine ayırıp son 30 yılda 6 defa batan ulkeden bahsediyoruz gençler. Cumhurbaşkanı ruzgar yapıyo yakindaki seçim icin... raad olun.
adam bakıyor ülkenin yarısı göt kılı. ülkenin cumhurbaşkanı 8 şehit varken fellik fellik geziyor. böyle ciddiyetsizlik içinde şükredelim ankara'yı istemiyor.
Yok devenin bale papucu dedirtir.
Kafayı torbaya gömüp, bali mı çektin amca?!
adamlar zeki ama. türkiye'ye kafa tutabilecekleri dönemi biliyorlar adamlar.

ancak başarısız, pısırık akp iktidarına kafa tutarlar, onu da yapıyorlar.

dip not: 1922'de ittihatçılar, yenilikçi türk kadroları ebelerininkini tersten gösterdiler, bir daha gösteririz evelallah!
Atalarının yaptığını yaparsa atalarımızın yaptığını yaparız ki biz çok fena yapmıştık istersen bi hatırla sayın Yunan'ın başı, sonu, kıçı belirsiz şişuru.

Ulan en yakınımızdaki taşı toprağı al, alamadığında halâ gözün olsun. Önce biz istediğimiz halde (Hak olarak da zaten bize düşüyordu) o şerefsiz italyanlar sırf cross akrabalığından ötürü 12 adayı size vermiş yine de gözünüz doymamış.
Olm Sophia Loren memesi de yetmediyse o pörtlemiş gözlerinizi Rabbiniz doyursun lan pis fırsatçı g.telekler!

Hepinizin aq!
18 ada 135 adacığı aldılar, baktılar ses çıkmıyor, kalanını da yutarız demişlerdir. türkiye'den değil reisten isterlerse verecektir ama seçimlere yakın oraya pöh elemanlarını gönderebilir.
akp zamanında olmuştur.
olum hayırdır yunanistan'da seçim falan mı var, ondan mı bunların ötmesi?

hadi gel. buyur. atla gel.
fiili savaş durumu çıkarsa bize selanik yolları görünür.

lütfen gel. üzme bizi.
alacağı şey

yarrrrrrrrrrrrrraktır.
deniş tokuş olabilir.
afrini size verelim batı trakyayı siz bize verin. bak alalım demedim. siz verin dedim.
(bkz: hee oldu bir de uzanalım çıplak)
görsel
Mecbur kalırsa atalarının yaptıklarını yapacakmış. Ne yapacaksınız lan izmir e mi çıkacaksınız ? Merak ettim lan ufaktan bi denesenize.