1. 512.
    insanları çıldırtacak derecede kendisine bağlamış olan video paylaşım sitesidir . Şu anda ülkemizden girişi yapılmamakla beraber durumun ne olacağı belli değildir . Uzun zaman kapalı kaldığı için kullanıcılar alternatiflerine yönelmeye başlamışlar ve giderek kullanıcılar bu siteye bağlılığını yitirmektedirler .
    ... storax
    #3850554 :)
  2. 513.
    windows\system32\drivers\etc\host dosyasına tek satır eklenerek erişime açılan sitedir.
    1 ... djarumturk
    #3850565 :)
  3. 514.
    tam 107 gün sonra erişim engelinin kaldırıldığı site.

edit büdüt: an itibariyle yeniden erişilemiyor. beklediğimden kısa sürdü lan yeniden yasaklanması.
    -2 ... anything is possible
    #3853942 :)
  4. 515.
    youtube jacker ile de proxy felam kasmadan rahatlıkla fink atılabilinmekte.

edit: bu entry niye kötülenmiş anlamadım. sanırım kapatan hakim sözlük yazarı.
    1 -1 ... spitneybears
    #3853975 :)
  5. 516.
    10 kb lik bir dosya ile doya doya girilebilen sitedir. (tüm sitelere)

http://joneca.tr.gg/youtu...i%26%23351%3Bim-.--.-.htm
    -1 ... joneca
    #3853989 :)
  6. 517.
    çaylıklıktan çıkmış yazar edasıyla açıp login olduğum site.

--- spoiler ---

avrupa reform ve rönesanslar ile ugrasırken bizde resim ve sanat yasak olduğu için geri kaldık.

--- spoiler ---

youtube nin yasaklanması da tarihte bir geri kalış olarak yerini alsın.
    1 -1 ... ofkelialabalik
    #3854000 :)
  7. 518.
    sonunda açılan sitedir. fakat türkiye nin heryerinden açılabilmesi için dns lerin yenilenmesi gerektiğinden en geç 72 saat içinde tüm türkiyede açık olacak.
    ... mzfcagri
    #3859679 :)
  8. 519.
    nihayet açılmış olan site.

"uzun zamadır kapalı olan youtube artık açıldı. uzmanlar yaklaşık 6 aydır boş olan youtube borularının çok kirlenmiş olabileceği konusunda uyarıyorlar. vatandaşların birden videolara tıklamamaları, gelen ilk görüntülerin, yüksek basınç ve yüksek kirlilikle geleceğini, o yüzden vatandaşların gelen ilk görüntüleri kaynatıp içmesi gerektiğini söylüyorlar...

youtube'nin tekrar açılması ülke çapında, k.k.t.c de ve dış temsilciliklerde çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. ilk ve orta dereceli okullarda kutlamalar yapılıyor. öğrenciler youtube şiirleri okurken, müdürler ise günün anlam ve önemini belirten konuşmlar yapıyorlar, yapılan şiir yarışmasında birinci olan şiir, hedehede ilköğretim okulu, hüdühüdü sınıfı öğrencilerinden abdürrezzak youtubeoğullarından'ın şiiri seçildi, aşağıdaki gibidir:

youtube youtube
    sen benim videomu tut
    senin sayende izlerim herşeyi
    youtube youtube

herşeyi unutup
    sana bir an önce tıklamak için koşturup
    seninle kazandım genel kültürü ben
    youtube youtube

bombalar patladı tüp gibi
    goller atıldı boru gibi
    hepsini senden izledik
    youtube youtube

kapattılar seni
    kırdılar çok beni
    sensiz nasıl bıraktın beni
    youtube youtube

açıldığına çok sevindim
    artık izleyebileceğiz haber, yorum, resim
    sen benim bir tanemsin
    youtube youtube...

youtube'nin açılması çeşitli kutlamalarla devam edecek, diyanet camiilerde mevlüt okutmaya karar verdi, bazı yerlerde belediyelerin organize ettiği kurban kesim törenleri de olacak..."

"güleriz ağlanacak halimize" haberlerini izlediniz...
    2 -2 ... alikula
    #3862563 :)
  9. 520.
    hala kapalı olan site.
    1 ... fotokopini cektir git
    #3862768 :)
  10. 521.
    yarın 09.00-21.00 saatleri arasında YOUTUBE verilemeyecek yerler şöyle:

Fatih: Edirnekapı, Karagümrük, Draman, Fatih Camii civarı, itfaiye, Zeyrek, Vezneciler, Süleymaniye, Horhor, Topkapı, Çapa ve Fındıkzade bölgeleri.

Eyüp: Defterdar mahallesi, Edirnekapı Halk Ekmek Fabrikası, Rami, Topçular, Yeni mahalle ve Cuma mahallesi.

Bayrampaşa: Terazidere, Vatan, Altıntepsi, Orta, Yenidoğan, ismetpaşa, Murat, Kartaltepe ve Kocatepe mahalleleri.

Esenler: Davutpaşa, Mimar Sinan, Kazım Karabekir, Menderes,
    Nenehatun, Fatih ve Birlik mahalleleri.
    27 -1 ... epawno
    #3863706 :)