bugün

Gerçekten güzel hazırlanmış video.
http://www.youtube.com/watch?v=SxYZYgm-PZU
iki kadın bir adam şarkısı gibi.
(bkz: karşılaştırmalı erdeoğan edebiyatı)

(bkz: fakir edebiyatı)
Bir başbakan, başımızdaki Recep Tayyip Erdoğan'dır, iki erdoğandan biri Abdullah Gül'dür efendim.
son zamanların en iyi videolarından biridir. mutlaka izlenmelidir.
her saniyesiyle ibretlik bir videodur. açın ve bir insanın ne kadar çarkçı olabileceğini görün.
recep erdoğan ve tayyip erdoğan diye iki farklı kişiden bahseden video.
araştırmacılık böyle birşey. muhteşem bir video.
(bkz: evet ben devletçiyim milliyetçiyim)

(bkz: başbakanın milliyetçiliği ayakların altına alması)
Manevralarıyla "baş döndüren" videodur.
Moderatöre söylemiş-miş... He gülüm, he.

Peşin edit: Buraya cevap yazamayanların eksilerini bekliyorum canlarım.
makarna ile beslenip, kömür ile ısınanların hala anlayamacağı video. 2 bin akpli milletvekili istifa etti, onlar uyandı sıra sizlerde, uyanın artık.
izlenesi videodur. heryerde paylaşmak heryerde göstermek gerekir.
Birçok insanın kelimelerle ifade edemediği içten içe tayyip hakkında bildiklerini en öz şekilde gösteren video. Yapanın emeğine sağlık.
recep erdoğan tayyip erdoğandan daha iyi bir adama benziyor.
nesrin topkapı hanımefendinin gözyaşları içerisinde izlediği video.

kendisini duayen sanıyordu yıllardır.
aylarca sol frame'de süre gelen yok o vs atatürk, yok o son peygamber (haşa), yok o üstün insan, yok o ebik, yok o cübük. zaten sevmiyorduk iyice tiskindirdiler. eh şimdi de kanıtlı bir video çıktı meydana, hâlâ ses soluk yok. neyi mi bekliyorlar?

önce video'nun yayından kaldırılmasını, sonra youtube'ye tekrar giriş yasağının getirilmesini, gündemin değişmesini, yeni şehit haberlerini ya da vatandaşı oyalayacak herhangi bir olayı. bir,iki gün içinde ne video, ne youtube,ne de o görüntüleri hatırlamayacağımızı, gündemdeki olayları takip ediyor olacağımızı düşünüyorlar.

bu sessizliğin sebebi bu. bunlar bi olsun hele, ondan sonra buralar entry dolup taşacak.

meyve veren ağaç taşlandı, yok efendim işte montajmış onlar, yok dublaj yapılmış, ağzıyla çıkan ses uyumsuzmuş filan fişman. önce deliller yok edilsin, sonra havaya savunma yapılır. beklemek ve görmek lazım.

hadi yalayıcılar, dil bakımınızı yaptırıp gelin. yalamaya devam edin...
muhalefet partilerinin ne denli başarısız olduğunu gözler önüne seren videodur. muhalefet liderleri erdoğan'la sokak kavgasına girmeyi bırakıp adam akıllı siyaset yapmaya başlayana dek, bu ülkenin unutkan vatandaşları bu şekilde kandırılmaya devam eder. bırakın başbakanlığı, bu kişi tüm egemenlik haklarını kendinde toplamış bir padişah, bir diktatör olsaydı ve kendisiyle bu kadar çelişseydi, emin olun şimdikinden daha fazla tepki çekerdi.

akp milletvekilleri zaten erdoğan'ın dediklerini tekrarlayan papağanlardan oluşan zengin insan topluluğu. yani bu partinin her şeyi erdoğan. ve öyle ya da böyle bu adam konuşmayı, tartışmayı diğer parti liderlerinden kat kat daha iyi biliyor. muhalefet partileri bunca apaçık şey dururken, çocuk kavgalarından daha düşük seviyelerde siyaset yapmaya devam ettiği sürece biz böyle 10 tane daha video izleriz. haberleri evde izlerken de bahtsız bedevinin kutup ayısıyla yaşamış olduğu tatsız hadiseden haberimiz yokmuş gibi davranırız.
hayatımda izlediğim en komik video.
ama vdeodaki kişiye değil ona inananlara güldüm en çok.
insanların ne kadar aptal olabileceğine güldüm.
egemenlik olayında tamamen sıçmış genelde başarılı video. orada egemenlik kayıtsız şartsız allah'ındır diyor ama bunda kesilmiş.
çarpıklıkların içinden çıkamayan kişilerin kendilerine yediremeyip fotomontaj deyip geçtiği mükemmel video.

akp seçmenine sorulması gereken sorulara eklenmesi gereken videodur. bu kadar çelişkiyi hangi insan barındırabilir ki arkadaş. bir de körü körüne savunucam diye fotomontaj diyen yok mu onlarda ayrı bir dengesiz adamın kendi konuşmalarından alınmış sözler bunlar açarsın bakarsın konuşmasına görürsün cevaplayamadığın için fotomontaj demenin ne alemi var.
180 derece dönüşü tamamladı...
tayyip'in yıllardır gündem değiştirme ve nabza göre şerbet verme huyu yüzünden yaptığı zıt açıklamalar, şimdi kendini kendisine yalanlatıyor. allah düşürmesin böyle duruma, çok komik lan...

http://www.youtube.com/watch?v=IJt3pGaa7V0 ama bu bir nevi fragman sayılır, başbakanın açıklamalarında böyle en az 3 saatlik görüntü çıkar. ve bu video balıkesir'in çılgın eşeklerini geçer, tabi silinmezse...

allah aşkına bir akp'li gelsin şu başlığa, akp lilerin hiç uğramadığı başlıklar.

(bkz: tayyip vs recep)
akp yancılarını yine de etkilemeyecek olan videodur.. en çok da bu koyuyor arkadaş adama ne söylersen söyle iyi şeyler oluyor iyi şeyler olucak nah olucak kucaktasın lan sen, daha ne iyi şeyi her gün sikiyorlar seni, bi dur da düşün lan bi bak bi araştır bırak şu fanatikliği.. bu insanlarla bizden zaten bişey olmıycak tayyip de tüy dikmiş oluyor işte
yıl 2009 davosta estiğinde helal olsun dedirten, hemen akabinde özür kıvamında kıvırmasıyla ooooOOlmadı dedirten Erdoğanlar.

Böyle bir çıkşın akabinde, israil ile askeri ihale iptalleri beklerken, bir de mayın temizlenmesi işini vermesiyle zaten yeterli veriyi sunmuştur.

4 yıldır oyum havada beni temsil eden lider yok. Seçme hakkımı seçmemek şeklinde icra ediyorum.
aaa nası dememişler hayret;

(bkz: 2 girls 1 cup)