bugün

çıplak şekilde viyolonsel çalarken çektiğim videomu bu akşam paylaşacağım sosyal medya platformu.
Yeni farkettiğim bir durumu sizlerle paylaşmam gereken sitedir. Real Player'ın yeni versiyonları varsa elinizde bu sitedeki tüm videoları pc ye download edebiliyorsunuz. ( az önceki bu entry'ye geri dönüp eleştirilere yanıt vermek istedim. Ben bunu şarkı klip indirmek için önermedim. youtube de yer alan binlerce tartışma programı belgesel vs. var diyelim ki ben 32.gün ün bir programını kaçırdım o gün evde yoktum.. ertesi hafta bunu bulursam pc den izlemenin bir zararı yok.üstelik kaynak arayan bir öğrenci de olabilirdim )
yasaklanmalı, çünkü illegal müzik indirmenin adresi olmuş. herkes müzik videoları indiriyor. sanatçıların emeğine yazık.
an itibariyle birçok şarkıya muyap engeli gelen sitedir.

--spoiler--
This video contains content from Muyap and Sony Music Entertainment, one or more of whom have blocked it in your country on copyright grounds.
Sorry about that.
--spoiler--
an itibariyle açılmamaktadır.aynı sorunu yaşayanlar varmı merak etmekteyim.
sayfa görüntülenememektedir.
(bkz: ben youtube a giriyorum siz de girin)

edit : valla lan.
büdüt : ben ne yapım lan .mına kodumun..
şahsiyetimin giremediğini sandığım siteydi. fakat, benim gibiler çoğalmış durumda.

telaşa gerek yok. sakinim.
208.67.222.222
208.67.220.220 ile girilebilecek sitedir.
4.2.2.1
4.2.2.2 şeklindeki dns ayarları ile de girilebilmektedir.dejavu oldu galiba...
iki saat uğraşıp, küfredip, sonunda boku pc ye atmamla sonuçlanan ama gelgelelim ki durumun youtube dan kaynaklandığını öğrendiğimde pc den özür dilememe sebebiyet veren başlık.
(bkz: pelin batu)
youtuye jacker diye arama yapılır. tamindir.com daki link indirilir. hayırlısı ossun.
ekşisözlük'te az önce ne yazılmış bakın: türk insanını en ufak bir sorunda "yine kapandı" diye panikleten site. id no: #22249440
bozuldu, ama tamamen ttnet'in bokluğundan dolayı. çünkü twitter da bozuldu.
8.8.8.8
8.8.4.4

google dns ile girilebilir haldedir.
halen açılamamaktadır.
141.211.144.17
141.211.144.15
sol frame'de adını görünce öldü sandığım.
turkcelle bağlan hayata lafının ne kadar doğru olduğu kanıtlanmıştır böylece.

(bkz: turkcelle bağlanıyorum keyfime bakıyorum)
amcaların kapısında top oynayan çocuklara "keserim topunuzu gidin başka yerde oynayın demesi gibi" iki de bir yasaklanan video paylaşım sitesi. ama amcaların çocukların top oynamasını engelleyemediği gibi internet kullanıcılarının da engellenemeyeceği gerçeğini herkesin yüzüne vurmuştur.
(bkz: opendns)
internet uyumlu lcd tv' de tadından yenmeyen site.
harikulade internet sitesi. sayesinde dı fetboy silim'im rayt hiyır rayt neav şarkısının video klibini yıllar sonra izleyebilmişimdir. bu arada yeni jeton düştü. bi ara bu zıkkım haram değil miydi la?
"Crixus vs Octus" [ (bkz: spartacus gods of the arena)] isimli videoyu izlerken sağ tarafta national geographic'in eklediği "Shark vs Octopus" videosunu önererek yarmış site.

çağrışım kavramında çığır açtı eleman, aslında benziyo da lan.*
haberiniz bile olmadan uyeliginizi kismen bloke etmis boktan sitedir. neymis efendim, google ile birlesmis ve youtube hesabini google ile paralel aktif etmem gerekiyormus. yuzden hesabima giremiyor musum!
tamam hadi edelim de telefon numarasini istemekte neyin nesi. bir cift sözüm var,
hassssiktir ordan!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar