bugün

son top kaybedici.
insan biraz utanır amk.kaç hafta oldu bi bok yaptığın yok.siktir git.niye hiçbir kulüpte barinamadıgi şimdi belli oldu.adam gamsız dünya yanda umrunda değil.
sneijder' in yerine gelmesine çok kızdım ama iyi çocuk her halinden belli. benim arap kardeşim feghouli ile birlikte bizi şampiyon yapacak bir diğer arap kardeşim. yırtın olun bu ligi.
teknik adam. net!

bursa'nın oğlanlarını tesbih gibi dizdi. ah bir de gol olaydı!
bursa maçının ikinci yarısında oldukça iyi baya iyi oynamıştır.
wesleyin amuha koyan futbolcu. wesley nice de 2 haftada yuhlandı.
bugun yaptığı slalom harikaydi. Aziz behich'ti galiba ona attığı calim harikaydi ozellikle cocuk kimildayamadi yerinden, sonra topun üstünden atlayarak gomis'i bi pozisyona sokacaktı ama gomis uyanamadi, rodriguez'e net bir gol pozisyonu hazirladi garry yedi asistini.

ozetle abartıldığı kadar siritmiyor, yavas yavas adapte oluyor takıma ve lige, her geçen hafta ustune koyuyor ve bu adam şov yapsın diye alınmadı, tudor'un sisteminde 10 numaraya bile hava topuna cikma pres yapma gibi gorevler düştüğü için kendisi alindi.

top cambazi değil ama iyi bir takim oyuncusu.

yalniz yasinle ahmet calikla falan fotograf çektirmiş, o sikkolara çok takilip formdan düşme hacı sen git gomisle falan takil.
Teknik ve iyi niyetli oyuncu ama bir giuliano değil. Giuliano daha kısa sürede adapte oldu takıma.
güney illerindeki beş yıldızlı otellerde garsonluk yapan doğulu yurttaşlarımızı andıran 10 numaramız.
adam super çalışkan. bütün tehlikeli akınlar ondan başlıyor. ortasahada defansı başlatıyor.
daa ne istiyonuz.
not:fb+gomis
bir alex değil ritüelini bir giuliano değil makarasına maruz kalmış oyuncu. ben böyle bir şey görmedim.

dünkü maç özelinde basılmamış tek bir alan bırakmamış, casper misali insan içinden geçmiş, tekniği ile sola geçince resmen level atlamış bir oyuncudur kendisi.

bursa zaten kime önlem alacağını şaşırınca tamamen kapandı. ama yemez.
'iki hareket yaptı diye övmeyin kardeşim'

diye yazdı hollanda ineğinin taşaklarını yalamaktan kafası bulanmış asalak.

yedirmeyiz oğlum bu adamı size. başka kapıya hade.
Sneijder ile kıyaslanmayı bırak, isimlerinin bile yanyana yazılması wesley’e hakarettir. Önce 4 sezon sneijder’in yaptıklarını yapsın, juve gibi bir takımı golüyle saf dışı bıraksın şampiyonlar liginde, ayı volkan’ı bir sola bir sağa yatırsın, en kritik maçlarda takımı kurtarsın, ondan sonra bakarız...

Ama bu haliyle zor.
orta sahanın gerisinde topla bulusmamasi lazim, mutlak surette topu aldiktan sonra arkasında fernando ve 2 stoper bulunmalı yoksa kaptırdığı toplar pozisyon olarak döner bize. nasıl ki tolga ve feghouli gomis'in hemen arkasında bitiyorlar, fernando ve ndiaye de bunun arkasinda gezinmeli.

savruk bir adam, cevre kontrolu pek iyi değil, çok kişiyle ve sistemsiz pres yapan karabuk gibi takimlara karsi zorlaniyor ndiaye de kendisinden cok farkli degil bu konuda, sirti donuk olarak oynayamiyor ikisi de.

ama çok zeki bir adam, bugun rakibin ayagina çarptırıp topu auta çıkardığı pozisyonda gördük bunu. şeytan tüyü var yani sevdirir kendini. slalom yapmayi da iyi beceriyor, topu alip birden 2-3 kisinin arasina dalabiliyor ki biz bunlari sneijder'den hic gormedik en son lincoln oynardi bu sekilde 10 numaralarimiz içinde, taraftarin ozledigi göze hoş gelen bir oyun stili var yani.

bugün biraz pas hatasi yapti ama bunun sebebi hep 1-2 pasla gole gitme dusuncemiz, tudor tam anlamiyla bizi real madrid gibi oynatmaya calisiyor, top rakipteyken kompakr bir savunma yapiyoruz ve topu alan adam yuzunu donmeden 3-4 kişi basiyoruz, bazen şok preslerle rakibi kaleciye dönmek zorunda birakiyoruz veya topu aliyoruz, topu aldiktan sonra da 2-3 pasla gole gitmeye calisiyoruz ki pas hatasi yapmamizin sebebi de bu.

zaten atılan her pasimiz isabetli olsa her maci 8-9 farkla bitiririz. tudorun sisteminin en büyük zaafı şu anda takim boyu uzun, sonuc vermeyen atak girisimlerimizin ardindan kontra yiyoruz surekli, arkadaki süpürücü üçlü çok geride kalıyor, buna çözüm şart, ayrica serdar aziz tam bir el bombası, denayer'i acil hazirlamali hoca.

belhanda'dan tum takim eleştirisine geldik ama velhasil ben boş adam olduğuna inanmıyorum, kendini çok sevdirecek bence, bu da bizim quaresma'miz olacak bana kalirsa, hem cok sovecegiz hem cok sevecegiz.
dünü konuşursak; çıldırttığı da oldu , sevindirdiği de.
işte belhanda'nın yaptığı doğruların bulunduğu video.
https://twitter.com/dream...p%3Ft%3Dyounes%2Bbelhanda
yetenekli ama isteksiz bir oyuncu. son dakika golünde bile tüm takım sevinirken belhanda yavas yavas hareketlerde bulunuyor. umrunda bile degil. takımı sahiplenmeli ve rakipleri ciddiye almalı artık.
gamsız bir oyuncu .barca veya real madrid te bile oynasa isteksiz oyununa devam eder .sikinde değil dünya.lincoln gibi .o da isteksiz ve ciddiyetsiz oynardı.
Yedigimiz gole yaptigi katkiyi attigimiz gole yapsa maci hic zorlanmafan alacaktik karabuk karsisinda.
Ama adam oyle ipimle kusagim sikimle tasagim modunda oynuyo ki.. tam saatli bomba.. fener macinda bizi yakacak..
Olsun adam namaz gılıyi.
hemen gömmeyelim diye kaç maçtır hakkında birşey yazmıyorum lakin bu nedir arkadaş allahını seversen.

8 milyon euroya bundan çok daha iyi bir oyuncu alabilirdik. kesinlikle o parayı hakeden bir oyun oynayamıyor.

feghouli nerde bu nerde mk!
yine çok vasat. verilen paranın hakkını veremiyor.
cüneyt çakır'ı yanıltmaya yönelik hareketinden sonra derbide ikinci sarıdan kırmızıyı gören oyuncu.

sen kim köpek cüneyt'i keklemeye çalışıyon fas kürdü.
Senin oynadığın oynayacağın topu sikeyim not gs.
amk sikecisi.bunu hangi sik beyinli aldı takıma.
atanmış yasin öztekin.