bugün

(bkz: oooh my ding ding dong)

edit: hemen de silin. tamam tamam, yedinci nesil yazar. hg.
hoşgelmiş yedinci nesil yazar.
klipte oynayanlardan biri olmadığı ümit edilen yazar.
en sonunda benimle farklı düşünen ve seviyeli bir şekilde konuşup tartışabileceğim bir insan buldum. kim mi? işte bu yazar.
nicki tebessüm ettiren yazar.
sevimli bir kişiliği olduğuna inandığım yazardır, ama bana büyük kazık atmıştır.
kendisi ile an itibari ile küsmüşümdür. al misketlerini ver misketlerimi...

edit : tamam barıştık, al tasolarım sende kalabilir.
elinden gelenin en iyisi nedenini bilmediği öfkesini sergilemek olan yazar. işi bilenler tarafından notu çoktan verilmiştir cahil bir ergendir. analitik bir zekaya sahip olmadığı için herşeye bodoslama yaklaşır bu yüzden çok hasar alır. ömrü acı tecrübelerin sonucunda oluşmuş kocaman bir hiçten ibaret olacağı için öfkesini şimdiden zamana yaymaya çalışmaktadır. bu içgüdüsel olarak yapılmaktadır. muhtemelen dediğim hiçbir şeyi anlamamaktadır ama olsun ben mesajımı verdim.
kader ortağımdır bir nevi. yukardaki entrylere bakılırsa çoğu sikik ergen yazanların. anasını satayım adam eleştirmek çok kolay zaten soktuğum memleketinde. sen takılma kimseye güzel kardeşim. doğruda senin doğrun yanlışta senin yanlışın. hayat güzel deniz gemiler kuşlar falan. acıların bitmesi dileğiyle...

lidyalidya

edit: nickaltı entrysiyle mutlu etmiştir. uzun zamandır severek dertleştiğim tek yazardır. nesli tükeniyo lan bunların ben bi tane buldum korur kollarım artık. ayrıca kırmızı biber olayı pek hoşuma gitti kardeşim... *
şımarık olduğu kadar sevimli, ukala olduğu kadar da sempatik adamdır.
hayır herif öyle bir denge kurmuş ki, küfür edesiniz geliyor edemiyorsunuz. kafa atmaya kalksanız, göğüste kalırsınız ki 200 cm kendisi.
ayrıca minicik yaş farkı yüzünden bana 'küçük kardeş' dediği için kendisi de olsa olsa "amca"dır.
nicki dikkat çekici yazar.
(bkz: #10184015) helal olsun yazarıdır.
birbirimizi tanımasak da biliriz, aynı yola başkoyduğumuzu...
aslan parçası yazar, tam bir monşer, severim kendisini.
bu nicki seçerken çok mu düşündü diye merak ettiğim yazar.
prince of persia sever yedinci nesil yazar kardeşimizdir.
nesildaş.
bu entry numarası benim olsun. 7. nesil yazar. sol frame dışında pek entrylerini göremediğim yazar. *
aynı zamanda klibinde oynayan bıyıklı abi kendisiymiş.. öyle diyalla..
türkiye'nin en güzel ve hayat dolu şehrinde yaşayandır. şanslı herif. *
(bkz: aramaya inanmak) fakat fazla gidişat olmuş bu başlıkta. me değil my olacaktır doğrusu.
deli bu yaaaa, yazarı. sayemde terazi burcu kadınlarına karşı olan antipatisini yeniyor, seviyor bizi. çok şekeriz di mi, bak doğru söyle? *
bukalemunlu cümleleriyle beni benden alan yepyeni yazar.
korkularını gün yüzüne çıkardığım için mutlu olduğum yazardır.

edit ile gelen ekleme: gece gece duygulandırdın beni be adam. şu an yaş geliyor gözümden. tuzluymuş baya. tadını almayalı baya olmuş göz yaşının onu farkettim.

not: bunu demeden edemeyeceğim. ben zenci, sarışın, mavi gözlü bir çingeneyim. bu da aslında rüya. bilinçaltındayım şu an.*
(bkz: kötüyüm ben kötüyüm kötüyüm)*
bana henüz bir soru sormadı ama sorarsa pişman olacak yazar. *
kendisine dair yapılan "sevimli ve farklı düşünen ve seviyeli bir şekilde konuşup tartışabileceğim bir insan" diye yapılan övgüleri kendini insanlıktan azlettiren şu yorumla (#11630171) boşa çıkartan ve insanlığım sadece yoldaşıma,yandaşıma,fikirdaşıma diyen zattır.

bu vasfı ile bir sosyalistin,amerika nın emperyal zihniyeti ile farksız olduğunu kanıtlar. gerçi bir insan hem kemalist hem sosyalist olamaz. bunu ne idiğü belirsiz pkk-ergenekon (*) yandaşı işçi partisi hariç tüm sol partiler zikreder. bolca kaynak veririm isterseniz. zaten adam monşermiş,hem seviyor öyle nitelenmeyi,yani beyimiz işine geleni fikriyatı sahiplenen bir rasyonel,kimliği daha oturmamış,lafta dava adamı besbelli...

(*)(img:#135536)görsel ve http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=1135641

ikinci not: burada yazardan değil, başka birinden bahsediyorum. "yanlışın var,chp hem sol hem kemalisttir" diyebilen, hiç sosyal demokrasi veya komünizm e dair bir kitap okuyup, kemalizmle ortak yönlerini kıyasladı mı acep? gözünüzün yağına ekmek banayım,komikleşmeyin.
güncel Önemli Başlıklar