bugün

Nikini inkilizce görünce umutlandim bı an, ışıklı bı bireydir zahir diye düşündüm ama Akepeli yabozun biriymiş. Donuza ekledim hemen, şimdi kafam rahat. Haydar baş istifa ayol.
feslinin tayfasından bir troll sanırım, kokusu buraya kadar geldi.
Puu ırz düşmanı pislik, memleketi sktiniz ama beni skmenize izin vermiycem. Sonsuza kadar Kılıçdaroğlu ayol.
iki biraya hallederiz cnm aramızdaki kırgınlığı. Sonuçta 5 yaşından beri bira içirlen muhalif kızlarsınız.!
Allah belanı versin senin, ne iki birası ayol bı oturdummu 60 tane bira içmeden kalkmam bu bir, Akepeli pisliklerlen de işim olmaz buda iki. Moderasyon nerde ayol.
sıradan değil en ön sıradan zevata benziyor. neyse hoş gelmiş koştursun bakalım.

görsel
inşallah kızdır.
Üzdün beni Travesti kardeş neden öyle duygusal sözler yazıyorsun benim için.
Popcorn fanı düşük iq'lu bir yazarımsı. Yazık lan kimin çocuğuysa.
(bkz: vazelin alın burası karışacak)
Vaktini boşa harcıyor ama daha da önemlisi akıl sağlığından olacak bu gidişle. Kendisine tavsiyem, işine bakıp 'benim, ben söyleyim ben böyleyim, ben her şeyin iyisini bilirim, ben yanılmam, hata yapmam' diyerek kendini pazarlayan, kibir abidesi,seytanlasmis, insan görünümlü katirlardan uzak durması.tabi yine de kendi bilir.

Ayrıca, 'ulu hun taunus' ehe.
bahçede parkta yol kenarında ağaç dibinde vs istemsizce biten otlardan bir farkı olmayan ufaklıktır. hem şeklen ot gibi hem tam manası ile ot gibi.. bir sürü hesabı var tespit ettikçe yönetime bildiriyorum siliniyorlar ama bu işsiz kardeşim üşenmiyor 3 hesabı silinince 6 tane daha açıyor. ulan basit bir sözlükte adam gibi yazmak varken sanki haçlı seferine çıkacak da adam toplarmış gibi 20 tane hesapla burada algı yaratma peşinde koşuyor. git çalış evine 2 kuruş katkı yap deseler hayata küser yatağın altına saklanır ama üşenmiyor 20 tane hesap açıp akşama kadar buralarda geziyor.

zeka yok utanma duygusu yok ahlak yok adamlık yok.. normal bir insan bunun 100 de 1 i kadar g.t edilse daha insan içine çıkamaz ama kendisi hala çuval dolusu hesapla buralarda geziyor. eşine dostuna arkadaşına bakarsan zaten ne olduğunu anlıyorsun. nerede böyle ibine var nerede böyle eşekçi var hepsi bunun kankası abisi ablası veya ikisinin karışımı..
Ulan olm bu mel mel bakan gibi safını başka yerde bulmak zor. Adam papağan gibi kendisine öğretimiş sözleri söyleyip duruyor. Aynı muhalefet partisi yenilince ;hile yaptı bunlar, oy çaldılar, Suriyelileri oy kullandırdılar, ölüleri mezardan çıkartıp oy kullandırdılar yalanları gibi. Neymiş benim 12 - 13 yan hesabım varmış babababa. Olm madem çok zekisin, çok akıllısın, zehir hafiyesin, çok iyi iz sürüyorsun, öyle birşeylerin olduğunun farkına varmışsın o zaman o hesapları sil yada sildirsene averal! Ne bekliyorsun? Belliki gene götün sıkıştı durumu kurtarmak, içinde bulunduğun kabustan kurtulmak için gene bahaneler üreterek kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun muhalefet partileri gibi. Dedim ya kendisine öğretilen aynı cümlelerle savunma mekanizması oluşturmuş papağan gibi tekrarlayıp duruyor.
--spoiler--

Olm madem çok zekisin, çok akıllısın, zehir hafiyesin, çok iyi iz sürüyorsun, öyle birşeylerin olduğunun farkına varmışsın o zaman o hesapları sil yada sildirsene averal! Ne bekliyorsun?

--spoiler--

benim entryde yazan ; bir sürü hesabı var tespit ettikçe yönetime bildiriyorum siliniyorlar ama bu işsiz kardeşim üşenmiyor 3 hesabı silinince 6 tane daha açıyor.

zaten sildirdiğimi yazmışım. kafan sunta gibi kardeşim okuman yazman yok desem entryleri nasıl yazabiliyorsun ? demek ki okuman yazman var ama okuduğunu anlayacak kadar zekan yok. bak geldin gene beni haklı çıkardın ahh ahh.. averal diye bir karakterde yok kardeşim avarel olacak o. heyecandan bir yerlerin sürçmüş gene.
Çok boş bir yazardır.
Kazangap lan bu

Velet büyümüş bayağı.
kazangap mı bilemem ama bu gece beni çok güldürdü allah'ta ömür boyu onun güldürsün.

hala gülüyorum..

aslanım benim.
(#46556055) ile, sahlepçi başlığını açtığım için ölmüş anneme hakaret etmiş olan kötü kalpli, duyarsız yazar. sana ve senin gibi herkese yazıklar olsun. seni Allah' a havale ediyorum.
239 gündür ortada yok çaylak almış ondan herhalde.
çok büyük bir hata yapmasına rağmen yanıt vermesi ve desteklenmesi de en az yaptığı hata kadar yanlış ve üzücü olan yazar. tartışmam bile. yazıklar olsun. ölmüş anneme küfrediyor adam ya !