bugün

koyu bir beşiktaşlı yazar adayı...
geldiğinde kendisini sık sık besiktaslı baslıklarda görmek dileğiyle...
aslen istanbullu, ama üniversite okuduğu için 6 senedir bursada olan ve böyle devam ettiği sürece bir 5 sene daha kendisini buralarda göreceğimiz kanka kişilik.

inönü'de aynı anda stadta olduğumuz bütün Beşiktaş maçlarını beraber izlediğim, bana yaptığı iyiliklerin karşılığı için bazı istanbul'dan geldiği zamanlarda terminalden kendisini aldırıp, köye kadar bıraktıran fırsatçı insan. * *

ayriyeten irc.forzabesiktas.com chat serverında benle birlikte hizmet veren admin karakter.
uzun bir süredir çaylak olan ve buna rağmen hala azimle yazmaya çalışan çaylak yazar.* *
sonunda sözlüğe dahil olmayı başaran yazar(ım)dır.
sanılanın aksine beşiktaşlılık yanımı önplana çıkarma gayretim yoktur tamamen email ve diğer forum ve benzer sitelerde de aynı isimle bulunmam sonucu tam üyelik düşüncemin son ayağı olaraktan bu nicki seçmişimdir.beşiktaşlıyım ama futbolun ve sporun güzelini takdir etmesini de bilirim.
kompozisyon yazımına milyonlarca örnek verirken asla çuvallamayacak olan, sanatsal nitelik taşıyan mesajlarını silmeye kıyamadığım, istatistikler içinde görünmeme* ve "işte karşımda gerçek bir sözlük yazarı var" dememe sebep olan ,içeriğinde kalite ve benzeri iyi sıfatlar barındıran eğlenceli, tahammül edici*,hayret ettirici yazar kişi***.
alıngan ve kibar ve isminden mütevellit beşiktaşlı bir sözlük yazarı.***
çarşı'nın çapkın ve medyatik erkeği.
muhabbeti iyidir,güzeldir ama hep öğle yemeğindedir.
(bkz: afiyet olsun)
internette kurulan sanal tribünde yer kapmak, lifeoffside.com gibi garip bir yere bütün gün bağlanmak gibi boş işler yapan yazar. * * *
şehrimizde yapılan futbol maçlarına daha önce katılamamış olan, ilk kez uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 4'e katılmak için müsait duruma gelmiş, cumartesi evini taşırken yardım edeceğim, nakliye firmasını benim ayarlamamın yanında yapacağım onca amelelikle birlikte "nakliye ücretini ödersin değil mi?" şeklinde yüssüzlük yapan apaçi yazar.
bugünkü uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 4'e acayip sac sakal karışık yıllar önceki fenerbahçeli faruk'u andıracak olan imajıyla katılarak kendisini normalde olmadığı biri gibi gösterecek olan insan.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.