bugün

koyu bir beşiktaşlı yazar adayı...
geldiğinde kendisini sık sık besiktaslı baslıklarda görmek dileğiyle...
aslen istanbullu, ama üniversite okuduğu için 6 senedir bursada olan ve böyle devam ettiği sürece bir 5 sene daha kendisini buralarda göreceğimiz kanka kişilik.

inönü'de aynı anda stadta olduğumuz bütün Beşiktaş maçlarını beraber izlediğim, bana yaptığı iyiliklerin karşılığı için bazı istanbul'dan geldiği zamanlarda terminalden kendisini aldırıp, köye kadar bıraktıran fırsatçı insan. * *

ayriyeten irc.forzabesiktas.com chat serverında benle birlikte hizmet veren admin karakter.
uzun bir süredir çaylak olan ve buna rağmen hala azimle yazmaya çalışan çaylak yazar.* *
sonunda sözlüğe dahil olmayı başaran yazar(ım)dır.
sanılanın aksine beşiktaşlılık yanımı önplana çıkarma gayretim yoktur tamamen email ve diğer forum ve benzer sitelerde de aynı isimle bulunmam sonucu tam üyelik düşüncemin son ayağı olaraktan bu nicki seçmişimdir.beşiktaşlıyım ama futbolun ve sporun güzelini takdir etmesini de bilirim.
kompozisyon yazımına milyonlarca örnek verirken asla çuvallamayacak olan, sanatsal nitelik taşıyan mesajlarını silmeye kıyamadığım, istatistikler içinde görünmeme* ve "işte karşımda gerçek bir sözlük yazarı var" dememe sebep olan ,içeriğinde kalite ve benzeri iyi sıfatlar barındıran eğlenceli, tahammül edici*,hayret ettirici yazar kişi***.
alıngan ve kibar ve isminden mütevellit beşiktaşlı bir sözlük yazarı.***
çarşı'nın çapkın ve medyatik erkeği.
muhabbeti iyidir,güzeldir ama hep öğle yemeğindedir.
(bkz: afiyet olsun)
internette kurulan sanal tribünde yer kapmak, lifeoffside.com gibi garip bir yere bütün gün bağlanmak gibi boş işler yapan yazar. * * *
şehrimizde yapılan futbol maçlarına daha önce katılamamış olan, ilk kez uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 4'e katılmak için müsait duruma gelmiş, cumartesi evini taşırken yardım edeceğim, nakliye firmasını benim ayarlamamın yanında yapacağım onca amelelikle birlikte "nakliye ücretini ödersin değil mi?" şeklinde yüssüzlük yapan apaçi yazar.
bugünkü uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 4'e acayip sac sakal karışık yıllar önceki fenerbahçeli faruk'u andıracak olan imajıyla katılarak kendisini normalde olmadığı biri gibi gösterecek olan insan.
(#640402) şeklindeki entrysinden sonra özel mesajla rahatsız ettiğim ve bu entryde bahsi geçen skor olursa "ben eşşeğim" diye başlık açacağıma söz verdiğim yazar. kendisi bu maçtan sonra uzunca bir süre ara verecekmiş sözlüğe. *
uzun zaman sonra ismini bir yerlerde görebilmiş olduğum; "sizin oralarda kaleci lazım olmuyor mu" diye sorasımın geldiği, fakat lazım olsa da olduğum yerden pek yardımcı olamayacağım oturduğum semtin takımının taraftarı kişi.
harddisk mağduru. şampiyon olalım; kendisinden aldığım 80 gb harddisk yerine, 120 gb vermeyen fenerli olsun!
bugün doğum günü ve sınavı olan fanatik yazar. kendisine en güzel armağan medyaya atkısını imzalatırken poz verdiği nobre'den gelecektir. birde halı sahada gördüğümüz ve stil olarak çok benzediği, gerilerden gelen futbolcu baki mercimek'ten. baki bugün sol kanattan yaptığı çıkışlarla asist yapabilir ya da gol atabilir. bir gün başaracak bunu inanıyoruz..

baki'nin o kel kafasına yoğun bir şekilde saç ekle, birde kirli sakal bırak aynı yıldırım..

gönül isterdi ki tribünde beraber olalım, yemen ekşioğlu'ndan devre arasında damacana su alalım, tüm kapalı tribüne servis yapalım.. ama kısmet değilmiş ne yapalım.. lig maçına inşallah..

ve son olarak ;

(bkz: hdd)
günün doğum günü çocuğu.. mutlu yıllar geçirecise.. aynı benim gibi vizesi olduğundan müteakip maça gidemeyecek bahtsız.. artık en güzel hediyeyi beşiktaş`ı verecektir ona..
lise yıllarımdan kalan en güzel anılarımın baş yazarlarından biridir. karmaşık, anlaşılmaz, içi dışı çok farklı, çok büyük özlem duyulası insandır. anlatmak zordur..anlamaksa daha zor..
her türlü şımarıklığıma boyun eğip bol mayonezli şnitzelin içine biskrem koyup yemiş sabır taşıdır.
29 nisan mitinginde görüştüğümüz ve mitingi erzincanlılar derneğinin balkonunda izlemekte israr ettiği için kısa süre sonra yollarimizi ayirmak zorunda kaldiğim yazar, kanka.
benden aylardır almak için uğraştığı harddiskine sonunda kavuşan, bana malzemesini veren kişilere referans olarak gösterebileceğim yazar.
koyu beşiktaşlı olmasına ve çarşının da hemen hemen tüm eylemlere katılmasına ragmen, eylemlere bireysel olarak katılan yazar.
anlaşmak kolaydır, mühim olan anlamak.
bugün beni fal baktığı konusunda kandıran, baktığı falda da azimle benden başka herkesi gören yazar. *
faal futbolculuk hayatımda gördüğüm en çirkef forvet.. hakemin oyuna bakmadığı süreler içinde dirsek atmalar, çekmeler, ayağa basmalar.. ne ararsan var arkadaş bu adamda.. ama benim, büyük kaptan bülent korkmaz misali stopere geçtiğim bütün bir ikinci yarı boyunca top görememiştir.. bütün o çamura yatmalarına rağmen.. kendisini esefle kınıyorum..

haa bir de ps yapacaktık, zor kurtuldu elimden.. hesap görülecek.. chelsea olacakmış kendisi.. *

(bkz: her yerde her zaman en büyük barca)
adının yıldırım ve fanatik beşiktaşlı olması muhtemel uuser. *
yıllar sonra medeniyete dönen ve ilk olarak saçlarını kestirerek insanlara ayak uydurmaya çalışan adam.

aramıza hoş geldin..