1. ?.
    2011 e kadar manisaspor la sözleşmesi bulunan 24 yaşındaki ön libero. galatasaray ın ilgilendiği konuşulmakta.
    ... notrinova
  2. ?.
    türkiye liglerinin en çirkef, en kötü niyetli futbolcusudur. galatasaray'ın ilgilendiğini duyunca "tabi yaaa" dememe sebep olmuştur. hiç şaşırmadım, yakışır.
    -4 ... moltisanti
  3. ?.
    çirkef türk futbolcusunun geldiği son nokta. bunun gibi adamlar futboldan soğutuyor lan insanı.
    ... grb 050904
  4. ?.
    An itibariyle NTVspor da altyazıyla niyetinin sarı-kırmızı camiadan yana olduğunu belirtmiştir.

"çocukluğundan beri taraftarı olduğum galatasarayın formasını giymek bana mutluluk verir"

ateş olmayan yerden duman , kız olmayan yerden teoman çıkmaz. Sarpı marpı yollayın alın şu genci.

Ne çirkefliği görüldü anlayamadığımdır. Ben daha görmedim.

editto: ne biçim sözlüğüz lan. çirkef mirkef demişsiniz, neden olduğunu yazmamışsınız. bir şeyi doğru dürüst tanımlayın. kahretsin ki yine ekşiden bakmak zorunda kaldım.
    1 ... romanticomedy
  5. ?.
    i love cilek ' in karşı komşusudur kendileri. *
    -1 ... i love cilek
  6. ?.
    bursaspor maçında 2.sarı karttan, kırmızı kart görerek oyun dışı kalmıştır.
    ... certay
  7. ?.
    bildiğin kazma olan futbolcu. adam tek görevi faul yapmak sanki. bu kadar da olmaz. allah galatasaray'ımdan uzak etsin.
    ... saldirayterk
  8. 0.
    Fenerbahçe'ye yakın gördüğüm futbolcu.
    Edit: Fenerli.avi olmuş.
    1 -3 ... barcelonaya dur diyecek kisi
  9. 1.
    öyle bir sarı kart gördü ki sarı kart görmek için gördü bu kartı. her an kırmızıyı görebilir derken maç bitiyordu dedim şaşırt beni ama şaşırtmadı. bu adam galatasaray maçında da kırmızı kart görmemiş olsa fenerbahçe'ye yakın görürdüm de sanmıyorum.
    1 ... kertenkere
  10. 2.
    son dakikada bilerek, vakit geçirmek için içeri yatan futbolcu. bu herif dışarı yatsa maç bitecekti. bir de kendi kalesine attı deve. hehe oh olsun lan. girdi mi lan?
    2 ... suker