bugün

Kolaydı bugünkü sınavı.
görsel

görsel
uykuya yenik düşüp 1 senesini heba eden pervasızları bize gösterir.

http://www.milliyet.com.t...1-senesi--gundem-2028506/
lys ile birlikte iyi puan alınınca daha zengin bir köle olarak yaşamaya yarayan sınav.
Savaşa giren askerin "Allah Allah" niğdalarıyla gidişin olduğu ve geri dönüşün olmadığı sistem.
--spoiler--
Türkçe’de 40 soruda net ortalaması geçen yıl 19 iken bu yıl 15.9’a düştü. Matematik’te ise bu oran 6.5’ten 5.4’e geriledi.
--spoiler--

Oha bunlar ne düşük ortalamalar lan. Türkçe bu amk, her gün kullandığınız dil 40 soruda ortalama 15 doğru yanıt mı? Vay anam vay, nasıl bir eğitimden geçiyorsunuz siz? Hiçbir şey öğrenmeden mi mezun oluyorsunuz? Matematik daha bir facia. Sadece dört işlem sorularını yapmışlar anlaşılan.
bilgiden çok bir hız sınavıdır. 5 sene önce de öyleydi. hala da öyleymiş.
Geçmiş sene sorularının bana göre çok kolay olduğu, özellikle matematikte, son yıllarda aşırı zora sokulan sınav. kimse inkar etmesin. Bu her sene taban puanlarının düşüşünden bile anlaşılıyor. mühendisliklerin taban punları mf den 400 lerdeyken 4-5 sene evvel, şu an 200 lere gerilemiştir. Öss soruları bile ygs den (ki ygs yükseköğretime geçişin ilk adımı olmasına rağmen) daha kolaydır. Ygs nin, özellikle türkçe sorularının bu kadar zor ve çetrefilli şıkların olmasına anlam veremiyorum.
150 bindeki bir tm'cinin durumu nedir yardim edebilecek var mi ?
bir sinav.

kendim icin degil kuzen icin soruyorum.
Bu sene güzel geçirmiştir.
intihar sebebidir. (bkz: yine mi geldin sen)
Beklediğimden kolay türkçe sorularının ve sıradan sosyal sorularının sorulmasıyla beklediğim sıralamadan yarı yarıya daha iyibir sıralama yaptığım moral, hız ve okuduğunu anlama sınavı.
şuan motive çalışmaları yaptığım, içinde edebiyat olmadığını öğrendiğimde yıkıldığım, önümdeki tek engel.

(bkz: sıkıntı)
Liseliler için geri sayım yarın başlıyor.

Sınav günü tiplerini görmek lazım.
Fazla kasılmaması gereken sınav. Hız kazanın bide matematiği iyi çözün. Sosyal 25 dkda bitmeli.
hocalar diyor ya hani lysye daha çok asılın boşlamayın diye. tabii ygsden önce sadece ygsye çalışıyorsunuz dinlemeden. yapmayın. dinleyin. dinlemedim ygs iyi lys kötü geldi. ikisini birden götürün. inanın daha kolay olacak böyle. ygsden sonra sıkışmayacaksınız.
boktur.net!
Şimdiden anamızı ağlatan sınavdır.
Ya çok kolahfngmgmakrng sınavı.
dünyanın en kolay sınavıdır , şimdi girsem en kötü 15.000 e atarım kendimi , büyütmeyin lan şu sınavı gözünüzde göt laleleri.
Abartmaya değen bir sınav değildir. Barajı gecemeyen moronlar oluyor liseye gelmiş aşağı yukarı 20 net yapamıyorlar.
Allah kurtarsın liselim.
Durmadan soru kasmana neden olur.
(bkz: kendimden biliyorum)
Bir sınav. Klasiktir ama şunu söylemeliyim önemli olan lys dir. Ygs gününe kadar ygs Çalışıcam ve 3 ayda da lys kasıcam diyosanız büyük bi uÇurumun kenarındasınız. Lys de konu aÇığınızı kapatın sonra teste abanın. Sayısalcılar türev ve integrale daha yoğun Çalışmanız lazım. Kimya ayırdığınız sürenin yarısını organik kimyaya ayırmalısınız. Biyoloji Çözmesenizde olur amk. Ben 3 soru Çözdüm ve şuan elektrik elektronik okuyorum. Mf4 den tercih yapacaksanız matematik, fizik ve geometriye her gün Çalışın. Biyolojiye inanın bakmanıza gerek yok.
ygs tamamen şans sınavıdır. çok çalışan adamı yerle yeksan edebilir hiç çalışmayan adama über sıralamalar getirebilir. şans diye de çalışmamak olmaz olabildiğince türkçe çözün katsayısı en yüksek olan bölüm malumunuz, paragraf özellikle günlük 1-2 test yuvarlayın yeterli.

sınava 2 kere hazırlanmış biri olarak lys daha önemli tabi ki de. ak göt kara göt orda belli oluyor.

ter döküp, emek verenin Allah yardımcısı olsun arkadaşlar, gönlünüzce olsun.