bugün

istanblue votka aroması.
dkny un olağanüstü parfümüdür.
(bkz: be delicious)
tadı limon ile elma arası bir şeydir.
ısırıldığı vakit kharrt diye ses getiren, ardından füüüp diye suyunu cekmek durumunda kalınan ve yemek istemeyenlerin ağzını kendi kendine sulandıran elma.
sitrik asit manyağı elmadır. 1 bilemedin 2 tane yendikten sonra ekmek yendiği zaman kişiye dişleri testereyle kesiliyormuş hissi verir.
sırf ismi bile ağzı ekşi ekşi sulandırmaya yeten meyve.
şarap ile beraber tadının zirvesine ulaşan meyve.
hafta içi her gün saat 13:00'da stv ekranlarında başlayan, oktay usta'nın, konukları deli gibi çalıştırdığı yemek programı.
bugün süper görünüme sahip kirazlı mı vişneli mi olduğunu tam anlayamadığım bir kek yaptıkları program. o kadar ağzım sulandı ki gittim ben de yaptım valla. *
ekşi olanı daha bir güzel olan meyvedir.*
yerken dişlerimi ağzımdan çıkmış vaziyette elmanın üzerinde bulma tehlikesini geçirdiğim elma türü.
Ekşiliği insanın başını döndüren, görüntüsü bile insanın ağzını sulandıran meyvedir.
kırmızısından daha iyi olan elma.
diyetten cıkamayan kızların kahvaltısı, ara ogunu ve ogle yemegidir.
kütür kütür olan elma.
ısırdıgım anda dişlerimi kamaştıran, bütün tüylerimi diken diken edip gözümü seğirten yiyemediğim elma türüdür.
en güzel nargile aromalarından biri.
ısırılınca kütürt diye çıkan sesine bayıldığım meyve. tabi enfes bir ekşi tadı da vardır.
Aile bayanlarının tv ye kitlenip çoluk çocuğu aç bıraktıkları bir programdaır, güzeldir tahminimce.
Ekşisi tuzla tüketildiğinde hoş olur. (bkz: şaka yapmıyom)
çok fena uyku açar.
stv de bir programmış.

(bkz: (vid #94563))

vay arkadaş işyerindeki çaycı sıçtı vallaha bu programı izlerse..
kovarım lan 1 saatte çaymı gelir.
zaten üşütüyor zart surt salıp duruyor.
zayıflamak isteyen insanlara diyetisyenlerin ara öğün olarak verdiği ekşi, parlak, pahalı elma.
cennetten dünyaya "bakın burada daha neler var" mesajı verilmek için yollanmış olduğunu düşündüğüm meyvedir. özellikle hafif ekşi olanları kesinlikle cennetten gelmektedir. buna eminim.

not: "cenneti mi gördün" diye soran olur belki dünyada cenneti gördüm. gerçekten fazlasıyla güzel bir yer.
kırmızı elmanın kontrast renkteki elması gibi bişe.