1. 1.
  Caner'in canlı yayında Tülin'e sinirlenip kafasında bardak kırmadan önceki son sözleri..
  2 ... sin...
 2. 2.
  sözlük başında en sık kurulan cümlelerden biri sanırım... herhangi bir siyasi, sosyal olay, birisinin ölümü-doğumu, birşeylerin yıl dönümü, nickaltı saçmalıklar... sözlükte herşey çok hızlı büyüyor, hiç büyümemesi gereken şeyler bile büyüyor. bir olayın her ayrıntısı için başlık açılıyor, siyasi görüşler, ırklar, dinler çatışıyor. yeter be (!) *
  ... headacheda
 3. 3.
  (bkz: yetti be)
  ... laedri
 4. 4.
  bu söz söylendiğinde artık gerçekten yetmiştir neyse bitmiştir.bir nevi noktadır..
  ... criminal
 5. 5.
  sol frame baktıkça s.kin birbirinizi bitsin bu ızdırap diye devamını getirdiğim söz öbeğidir bu ne mnskym ya.
  5 ... meksikaliyarimekmek
 6. 6.
  (bkz: yetti be)
  ... system error
 7. 7.
  bu entrymde ki küfürlerin hoş görülmesini rica ediyorum.

  sktiniz sözlüğü ulan. başka sözlüğe lan artık bu ne mna koym. adam gibi gelelim bi akşam sözlük okuyalım dedik yok o buna kaymış yok bu lezbiyenmiş yok bu gizli ibneymiş. hay allaam ya.
  2 -1 ... uzaydangelenkozmikisin
 8. 8.
  barış akarsunun söz ve müziği kendisine ait olan anlamlı ve çok güzel bi eseridir. ayrıca ben şarkısı ile birlikte barış akarsunun kendi bestesi olan 2 şarkıdan biri olma özelliğinide taşır. sözleri ise şöyledir:

  kurulmuş saat gibi
  çalışıyor bu dünya
  kimler geldi kimler geçti
  hala aynı rüya

  yalan olmuş sözler yalan
  bu düzeni bozuk dünya yalan
  kelle koltuk altında
  gidiyoruz bu yolda

  bırakın yeter be
  hergün aynı şeyler
  bu düzeni kim kurmuşsa
  gün gelir elbet biter...
  2 ... zaga1905
 9. 9.
  ulan şerefsiz! yıllardır ayaklanarak, ülke ekonomisine verdiğiniz zararla, anaları ağlatarak, ocaklara ateş düşürerek, bir orospu evladını lider olarak benimseyip götünden koşarak, bu ülkedeki insanların hayatını zaten cehenneme çevirmediniz mi? aslında çeviremediniz. gücünüz yetmez zaten buna. çünkü bir avuç zevksiz sikiş mahsülünden başka bir şey değilsiniz. vatan saağolsun ulan! inadına vatan sağolsun. ateş olsanız çapınız kadar yer yakarsınız orospu çocukları.

  sen kimsin lan piç. sen kimin hayatını cehenneme çeviriyorsun. yaktığın ateşte kavrulursun bil bunu. sen bu memleketi sahipsiz mi sandın ha?

  "savaş bitmesse" diye şart koşuyor birde yahu. ulan be kahpe evladı bu savaşı başlatan kimki? kim kalkıp sana kurşun sıktı lan? yıllardır genç-yaşlı, çocuk-ihtiyar demeden bu ülkenin vatandaşını acımasızca kurşuna dizen sen değilmisin? sen değilmiydin dağdaki teröriste kıyakçılık yapan?

  yol yaparsın, mayın döşer.
  doktor, öğretmen, hemşire gönderirsin kafasına sıkar.
  okul, hastane yaparsın bombalar.
  götünü kollasın diye asker, polis gönderirsin, kurşun sıkar.
  yıllardır elektiriği kaçak kullanır.
  yeşil kart size hizmet eder.

  bir de kalkmış kürt halkı savaş bitmesse kudurur, çıldırır diye bir taraflarınızı yırtarsınız. hangi savaş ulan, hangi savaş? kimin savaşı bu? yeter ulan. kendinize gelin. nerde yaşadığınızın farkına varın, haddinizi bilin. yoksa ölümlü dünyada cehennem azabını kim çekiyor görürsünüz ibneler.

  not: türklüğünden utanmayan kimseye lafım yoktur. bu memleketten yediği ekmeğe ihanet etmeyen herkes; kürt,çerkez. alevi, laz ve diğerleri hepsi kardeşimizdir. bu notu gözardı edip üstüne alınanında soyunu sopunu düşünmem. haakettiğni bulsun.
  1 ... kingodisco
 10. 10.
  cumle sonundaki "be" vurgulu soylendiginde ciddi sorunlara yol acabilir.

  not: akp'li degilim.
  ... pangaea