bugün

2.38 dakika izledim ve kapattım. * rasim'e zaten tahammül edebilen biri değilim kanalı açtığımda kulağımı tırmalayan o sesini duydum. tam zaplarken sustu, durdum ve yine konuştu, elim kumandaya giderken sustu derken susmadı ve kapattım televizyonu.
korkunç bir program, herkes car car konuşuyor, hepsi aynı anda susmuyorlar. nihat doğan'ı tartışıyorlar, acun ılıcalı konuk, o iyi anlatıyor da kendisine 10 dakika içinde 70 soru sordular sanırım. bir de anket yapmışlar derya kazanmayı haketti mi diye, giremedim sitelerine kitlenmiş heralde. sorulacak soru mu bu, tabi ki haketti. şu nihat'ı da övmeyin allahaşkına, adam inanıyor sonra, yazıktır, bilsin ne kadar sevilmediğini.
berna laçin, ismen tanımadığım ancak bıraktığı intiba doğrultusunda ekrandan içeri girip tekme tokat dövesimi getiren bir yazar ve konken masasından kalkıp gelmiş bir ablanın moderatörlüğünü yaptığı talk show programı.

formatı çok tanıdık olmasına rağmen programın rahatsız edici derecede yüksek tempoda gitmesi, moderatörlerin ve konukların* birbirlerinden bağımsız olarak bağıra çağıra konuşmaları ve sürekli birbirlerinin sözünü kesmeleri ilk programdan "eeeaaahh ! bu ne lan !" dedirtmektedir.

özetle; bu olmamış berna laçin.

dipnot: elimize geçen son bilgilere göre berna laçin de bu yorumuma çok içerlemiş sayın seyirciler.
seçilen konuklar çok uyumsuzlar. berna laçin'in ne işi var bu programda? açıkça hiç beğenmedim ortada dönen muhabbeti...
Tantanasına dayanamayıp izleyemediğim program. Olmamış gibi sanki...
ömrü uzun olmayacak program.
rasim ozan kütahyalı'yı görünce şaşırdığım program. ulan ne işin var senin orada, git beyaz tv'de mehmet faraç'la tartış, nihat doğan ''rol yapıyor mu? yapmıyor mu?'' bu senin işin değil gavat.

netice:
izlenmemesi gereken bir program, bir an önce star tv menüden, kanal düzenlemesine girilip silinmesi gerekir.
kafam şişti yahu bu nasıl bir programdır herkes bıdı bıdı ortaya konuşup duruyor. hele o dış ses çok saçma, araya girip duruyor.
dün gece tvde rastgeldiğim bir iki dakikamı harcadığım program.onca ünlünün biraraya gelip o saçma sapan survivor programı muhabbeti yapmasını bir türlü kabullenemedim. *
Kimin ne konuştuğu belli olmayan program.Aynı anda 4 kişi konuşmayı becerebiliyorlar.Böylelikle programı izleyenlerin hem kafa karışıyor hemde bir şey anlamıyorlar.Kafa açmakta bire bir program.
(bkz: arzdan arşa)
3 tane lümpen bir araya gelmiş saçmalıyorlar kendimi ciddi anlamda zorladım yarım saattir izliyorum.Hepsi aynı anda konuşuyor,birbirlerini susturmaya çalışıyorlar.Hele o rasim ozan kütahyalı ne kadar gıcık,ne kadar saçma bir adamdır.Berna Laçin'i severdim ama şuan ondan da soğudum diyebilirim.Umarım 2 haftaya kalmaz kalkar ekranlardan bu saçmalık.Arda Turan'a da acıdım şuan o ortamı yaşamak zorunda kaldığı için.
arkadaşım tamam samimi görünsün diye vızır zıvır konuşuyosunuz ama beyin mıncıklaması yaşatıyosunuz burda. konuğu dinleyebilene aşk olsun. hay ben sizin egonuzu seveyim.
bu kadar lanet bir sunucular olamaz yahu. seçsen böylelerini toplayamazdın. sesler üst üste biniyor, biri arkadan bağırıyor... olmamış babalar.
rasim ozanın her gelen konuğa yağ çektiği program.
cagirdiklari konugu konusturmayan ve hepbir agizdan konusan uc sunucusu olan sacma sapan program.
konugun konusmak icin cirpinislari, diger üçünün "biz televizyon icin deliriyoruz." "durun ben de saksi degilim." dercesine bıdır bıdır konusmalari arasinda son derece sacma sorularla hazirlanmis anketler icin kepcuk bi adamin araya girdigi aman sakin izleyemeye calismayin programi. *

programdan bir anket sorusu;

-sizce arda turan ve sinem kobal, victoria beckham ve david beckham cifti gibi bir cift olabilir mi? *
insanı psikolojik olarak yıpratan program. ne gerek vardı yani buna? vır vır vır konuşuyorlar nefes almadan. berna laçin'de ne çene varmış arkadaş, hiç susmuyor. lafının biri bitmeden öbürüne geçiyor. o diğer bayanın ellerini birbirine vurarak susun susun bir şey söyleyeceğim diye çığırması, rasim ozan'ın yüksek ses tonuyla "yani arkadaş şimdi böyle de olmaz ki" bağırması. ulan nasıl bir program bu yahu. bir de sebahattin adında bir eleman var yukarıdan zırt pırt lafa girip anket sonucu aktarıyor. çok ilginç gerçekten 10 dakikada mavi ekran verdim, saçlarım ağardı.
rasim'i görünce "hasiktir lan ordan" diye kapatılan program.
üç kişinin bir konuğa karşı olduğu programdır. gelenlere yazıktır.
haklısın.
Hiç bir sunucunun birbirini dinlemediği herkesin kendisi söyleyip kendisinin güldüğü garip çığlıklar arasında geçirilen zaman kaybı.
bu akşamki konuğu hilal cebeci'dir. vay anam vay.
rasim ozan kütahyalı'nında içinde bulunduğu program, ayrıca bu akşam hilal cebeci sayesinde reyting listesinde hatrı sayılır bir yükseliş yaşıyacaktır.
üç sunucu da aynı anda konuştuğundan 10 dakikadan fazla tahammül edilemeyen program.
serbest çağrışım: (bkz: yerden göğe)kadar haklı olmak...