bugün

her ilçede merkez ile birlikte rastlanabilecek bir mahalle adı herhalde ilçe olma şartlarından biridir.
aydının güzel sevimli belediyesidir.
lan orda büyüdüm ben ehe.
Ankara Altındağ'da çinçin'in abisi sayılabilecek semttir. çocukluğumun acayip renkli anılarına ev sahipliği yapmıştır. birbirinden orijinal insanları barındırır. kaleden şöyle bir bakınca hele bir de onlarca gecekondunun arasından bizimkini seçince içimi ısıtan manzarası vardır.
Samsun'da bir semt. Nerde kro var özellikle burada toplanmıştı zamanında. Ayrıca Samsun Anadolu Lisesi'nin bulunduğu yerdir. Samsun'un nadide çiçekleri o kroların arasında yaşamaya, bir şeyler öğrenmeye çalışır.
bizim burada mahalle.
ve bir de anne karnından çıkılan ilk vakit.
Yıkılmakta olan semt. Az alışveris yapmadik.

görsel
ığdır'ın aralık ilçesine bağlı bir köy.
Ülkü tamer'in içli, içten içe sevgi isteyen şiiri.
2500-4000 gr ağırlıkla, 32-37 cm baş çevresiyle ve 49-50 cm boyla doğan minyatür insancıklardır. Doğar doğmaz ağlamaları gerekir. Sağlam akciğerleri olduğunu gösterir bu. APGAR skorlaması olarak adlandırılan bir yöntemle değerlendirirler.
izmir'de bir semt/mahalle. Kemer denen bölgede bulunur, hüseyinoğulları düğün salonunun arka tarafıdır.
ankaramızın güzide semti.
anadolu yakasında kadıköy'den sonra ulaşımı en kolay semt olabilir. buraya da her yerden otobüs var.

https://www.iett.istanbul...-Ge%C3%A7i%C5%9F-Saatleri
0-28 günlük bebe.
Sırf hobi olsun diye insan götü kesilen yer. Bana arabayla 5 dakka.
Yan mahalle.
nedense çok fazla iett otobüs hattına sahip olan semt.
eskiden ümraniye'ye şimdi ise sancaktepe'ye bağlı olan, tehlikeli bir semt olarak görülen, çok sayıda otobüs hattı olan semt.
bayrampaşa'nın merkez mahallesinin ismi.
çok sayıda otobüs vardır ancak sanki sultanbeyli'ye daha çok otobüs var. tehlikeli bir yer değildir umarım. tehlikeli olsa kimse yaşamazdı herhalde. orası da istanbul.
bugün gittiğim istanbul semti. güzelmiş ama sandığım kadar da güzel değilmiş. sarıgazi'de daha çok şey var.