bugün

entry'ler (231)

24 mayıs 2021 süleyman soylu habertürk canlı yayın

Ss için müthiş pr oldu. Güzel parti propagandası yaptı.Popülaritesi yüksek gazetecileri özellikle ismail saymaz resmen kullandı. Soruları ss sordu. Gazetecilik açısından utanç. Eminim kimse tatmin olmadı. Siyaset tam da bu.

en etkilendiğiniz kitap

Godot’u Beklerken(Waiting for Godot), Samuel Beckett

alttaki yazara bir soru sor

Beni bağışlar mısın?
Biliyorsun yitiksin,ezilmişsin artık umrunda değilsin, yokluğunda yine de sever miydin?

eski sevgiliye son söz

‘ hava biraz soğusun, gölge veren ağacı unutursun.’
Bir japon atasözü.

chp cumhurbaşkanı adayı

Kim lan bu (bkz: Erol egemen).

la casa de papel

Bu avrupalı kafası amerikalıdan bin kat daha iyi olduğunu ispatlayan efsane dizi.1.sezon 4. Bölümde denver ile rehine kasada sevişirken arkada türk bayraklı kolinin ne işi var çözemedim.sanırım ilk ben gördüm.kendime en yakın bulduğum kahramanım berlin

istanbul makara

esenyurt haramidere sanayi sitesinde bulunan elektrik kablo makarası üreten şirket.eğlenceyi sanayiye uyarlayan kişilerden oluşur.

günün tek cümlelik özeti

google mühendislerinin harekete geçtiğinden emin olabilirsiniz.

yedek subay

doğum günümde * kışladan içeri gireceğim sınıf.umarım parti hazırlamışlardır.

eski sevgili

tüm sevgimi nefrete dönüştürmeyi başarmış,zekasını hiç bir zaman küçümsemediğimi bir türlü anlayamayan aptal sevgilim.

sözlük yazarlarının itirafları

"insanların yüzde doksanı yaşamazlar.onlar sadece vardırlar." oscar wilde nin de dediği gibi işte, 6 aydır onsuz sadece varım yaşamıyorum,yaşayamıyorum.

buraya,hakkında onun beni unutmaya çalıştığını ve tüm anılarımızı kusmaya başladığını bildiğim tek durumu yazarken,bu lanet imleç neden çok hevesli bir şekilde yanıp söndüğünü anlamadım.*

eski sevgilinin geri dönmesi

artık, hayatımdan böyle bir ihtimali çıkardığım durum.

her ne kadar eski sevgili diye başlayan bu başlığa entry girip, onu eski sevgilimmiş gibi kabullenmiş gözüksem de aslında bu, tamamen onun kabullenimmi.olsun.

ben bunu asla kabullenemem,hala severken.

messi nin barca dışında başarılı olacağı takımlar

barcelona athletic .iddaadan bilir millet üstçüdür.

yaklaşık üç ay oldu ayrılalı.daha öncekiler gibi değilmiş anladım.ama unutamadım işte.bir kaç kez başımı alıp ilk buluştumuz yere gittim.bir çok kez dolaştım oralarda ,gözüm hep onu aradı ha şimdi geldi gelecekmiş gibi hissettim içim sızlamadan önce.

çok kalabalık dersiniz kadıköy doğrudur fakat bir o kadar da yalnızsınızdır o gelmeyince...

sözlük yazarlarının beşiktaş maçına gitmesi

kadıköyden y...mı ye fener nidaları ile turnikelerden atlaya atlaya 17 45 vapuruna yetişme eğilimi içine düşmek.

seni asla aldatmadım.

2012 nin açılış entrysi

acıtıyorsa hala geçmiş,geçmemiş demektir.

o beni terk ettiğinden beri jelibon ve buz parmak yemeyi bıraktım.

gs ye başkan önerileri

nihat doğan ve felsefesi.lazımdır,şarttır.

galatasaray yıllardır hatalı yabancı transferler yapıyor ve hüsrana uğruyor.nihat doğanizm de 'benim koyunum,avrupalının koyunundan bile farklı bakıyor.'mantığından hareketle yerli dinamikleri ortaya çıkarabilir,galatasarayı hak ettiği noktaya getirebilir.

evet evet nihat doğan,iyidir.şu sıralar güney amerikada kendileri. belki beraberinde birkaç tane de brezilya koyunu getirebilir.