bugün

ulan haysiyetsizler, ulan şerefini siktiklerim, ulan namussuzlar, ulan hırsızlar..

sizin aldığınız nefesi bile sikiyim.
sevdiğimiz bir insanın; "karnı aç olanı bir ekmek doyurur, gözü aç olanı dünyalar doyurmaz" sözünü hatırlatmıştır.
Dört paket tuvalet kağıdı çalmak nedir dedirten olaydır.
30 milyon avroya bu kadar tepki gosterildi mi diye dusunduruyor.
şeytan bunları görse kaçar.
sanıyorum adapazarı depremi'nde, istanbul jandarmasına "vur" izni verilmişti. g3 mermisi bir, anne terliği iki; korkusu bile adamı mum eder.
doğunun çapulcuları.
sadece depremi değil herhangi bir doğa olayını bekleyen aşağılık namussuz yaratıklardır. bundan birkaç sene evvel istanbulda derelerin taşması ile falan sel baskını olmuştu hatırlarsınız. 7-8 sene falan olmuştur herhalde tarihi net hatırlamıyorum. basın ekspress yolu komple sele kapılmıştı. basın ekspress yolunun kenarındaki silah dükkanları konfeksiyonlar galeriler falan tarumar olmuştu. sen kalk teeee 300-500-800 km uzaktaki şehirlerden kamyonetlere falan doluş gel burada yağma yap. öyle "münferit" denilerek geçiştirelecek sayıda da değil bayağı bir kitle oluşmuştu orada yağmaya gelen.

hiç mi erinmiyorsunuz hiç mi aklınız vicdanınız yok amk. hele ki depremden sonra millet can çekişirken para peşine mal peşine düşmek nedir. depremden kilometrelerce ötede bizim götümüzde ayı bağırıyor canımız yanıyor ne bir şey yiyebiliyor ne içebiliyoruz içimiz kan ağlıyor ama bu soysuzlar bir de deprem bölgesinde yaşanan acılara bire bir şahit olup üstüne hırsızlık gibi adi bir suç işleyebiliyorlar. bazı arkadaşlar vurulsunlar falan demiş tamamen altına imzamı atıyorum. polis jandarma asker hangisi olursa yağmacı görürse direkt silahı çekip sıksın kafalarına. bunlardan analarına babalarına hayır gelmez vatanı milleti geçtim..
99 depreminde babam görevde idi yüksek komuta pozisyonunda ve ihtiyaç neticesinde o bölgede görevlendirilmişti, orada bu şerefsiz insanların yaptıklarını her daim anlatır. bunların direkt etkisiz hale getirilmeleri lazım.
idam edilip enkazların başına ibret olsun diye asılmalıdır bu şerefsizler.
direkt alnının çatından vurulmalıdırlar. lamı cimi yok.
millet bir de bunlarla uğraşacak.
Gönüllü ve resmi görevliler olmalı yıkım bölgelerinde. ikisinin kolu bacağı kırılınca gerisi zaten uzaklaşacaktır.
Bu ülkenin karanlık yüzlerinden sadece bir tanesidir.
Şerefsiz mi, ya hu karpuz tarlasına girip keyif için yiyemiyeceği kadar karpuzu kırana dersin onu.

Bu başka bir olay. Bunlar var ya aleni yağma da yapmaz, enkazlarda yardım kisvesiyle dolaşırlar, koldan bileziği, parmaktan yüzüğü keserek alırlar.

Bunlar yaşandı 99da, bu milletteki orospu çocuğu sayısını hafife almayın.
normal bir insanın uzuv yerleşimlerine sahipken içleri tamamen şeytandır. Anca fitne fücur düşünürler. Ben bu adamlarla aynı kanı nasıl taşıyorum dersiniz. bence taşımıyoruz.
Her durumdan faydalanmaya çalışan soysuz piç kuruları, iki yakanız bir araya gelmesin inşallah, adi şerefsizler!
Allah belasını versin bunların. Tam bela okumalık bunlar.
https://www.hurriyet.com....in-trenden-attilar-271137

Telefon gasp etmek için trenden insan atan yaratıkların olduğu bir coğrafyada yaşıyoruz. Deprem bölgelerini hedef alan yağmacılara şaşırmamak lazım. Tabii bu durumu fırsat bilip temel ihtiyaç ürünlerine keyfi zam koyan gizli yağmacıları da unutmamak gerekir.
Bunlar
(acil ihtiyaçlar vb fiyatlarını 5 katına çıkaranlar ile yağma yapanlar vb aynı zihniyetteki yaratıklar,
Bunların aklı sadece herşeyden kazanç sağlamaktır. herşeyi fırsat ve kendilerine hak görmek konusunda zavallı ötesi yaratıklar
atanamamis bakan ve burokratlardir. atansalar tepeden gotururlerdi, atanamadiklari icin yerde ne bulurlarsa artik. ama tepedekilere ses etmek buzuk istedigi icin yerdekilere saydirmak kolay. asli inancim bunlara saydiranlarin cogunda var olan duygunun kiskanclik oldugu yonunde. selametle.
Krizi fırsata çeviren asalaklardır. Oysa kriz fırsat inancı aşağılıklığın yansıması ezikliktir.