bugün

Herkesin bildiği makarna tarifine bakar gibi. Yok canım aç değilim de, işte.
Taze reddedilmiş biri olarak "aman aman tü tü tü".
90° diktir.
görsel
bazıları şaşı bakıyor bazıları şehla.
Sizinle uzun süre konuşmadan durabilen biri sizi sevemez.
Gereksiz.
idealize edilen personaların gerçeklikte hiçbir karşılığının olmadığı şuuruna erişmekte güçlük çeken manipülatif şahıslarla yaşadığım deneyimler sonucu artık hiç de hoş bakamıyorum. ne zaman enerjimi kendime yönlendirmeye, toksiklikten de uzaklaşmaya çalışsam, mutlaka böyle biriyle karşılaşıp alma-verme dengemin içine sıçıyorum. bu sadece duygusal boyutla da sınırlı kalmıyor, tüm yaşayışıma sirayet eden bir dengesizlik hayatımı altüst ediyor. uyandığım andan gece yatağa girdiğim ana kadar yaptığım eylemleri aslında normalde hiç yapmayacağım, hiç takınmayacağım tutumlarla sergilediğimi fark ediyorum. işin kötüsü, gelmekte olanı fark edip de hiçbir gard alamıyorum, çok zayıf anlarda yakalanıyorum sözlük.
Karşılıklı saygı güven olan bir ilişki en güzel ilişkidir. Gerisi mide bulandırıcı. He bir de eğlenceli olacak.
görsel
Böyle.
Sinirleniyorum gereksiz.
32 derece 63 kuruş.
görsel
Ben farkliyim diyen herkes sonunda ayni cikiyor arkadaslar.
Kafası uygarlık denilen şeyle biraz karışmış ama özünü hiç kaybetmemiş bir hayvandır, insan. ilişki dediğimiz şey, basit üreme stratejilerinin şiirle süslenmiş hali. Hep merkezde sarkı söyleyen oğlanı sever kadınlar ve hep güzel kadınların bakışında şiirsel bir anlam bulur erkekler. icler dışlar çarpımı yap, sadelestir, geriye 2 maymun kalır.
yokluğu bir dert, varlığı apayrı bir dert...
(img:#2218222)
Şu an iyi değil. Biri benimle flört etse kusarım muhtemelen.
tip-karakter-yaşam tarzı uyumu varsa isterim elbette.
yoksa hiç olmasın daha iyi.
iyi bakıyorum . bir de kendime uydurabilsem daha iyi bakacam .
görsel
Abartılarak yaşandığını düşündüğüm birliktelik.
Herkes zorlaştirma peşnde, kimse kimseye nefes aldirmiyor. Misal benim sevgilimin torpido gozunden dildo cikti, sabun dedi, tamam kendine sokma dedim, konu kapandı. Sokarsa da kendi bilir tabii kimseyi hazlarından vuracak değiliz.
kafa dengi, senin gibi manyak birini bulunca kacirmayacaksin.
görsel
Deist e benzer bir bakış açısına sahibim . Var biliyorum ama hepsi bu
görsel
ben farklıyım, bu yüzden sizinle işim olmaz hehehe.