bugün

kimi yazarın ruhsal olarak, kimi yazarın fiziksel olarak kendilerini benzettikleri ünlülerdir.
(bkz: Cenk Durmazel)

hem sesim hem saçlarım. *
yazarlar hakkında feci bilgiler vericek başlık anam anam..
1. tür şirinlik muskası cadılı cudulu nickler alan genç bayğanlar ve yeni ergenler bunlar kendilerini ratutoiile ya da tweetyye benzetirler
2. dalgacı ama bi yandan da ya tutarsa kafasıyla cevap veren yazarlar , bunlar kendilerini brad pitt kikikik ya da josh halloway'e benzetirler
3.illa ki kendini koalaydı öküzdü vsydi bunlara benzetenler olcak bu yazarların başını okşayın onlara hep artılar verin sevgi pıtırıdır onlar zira..
4.ciddi ciddi diğerlerinden farklı olduğuna inanan yazarlar kendilerini prousta , kafkaya veyahut gregor samsaya joyce , bıyıklardan ötürü nietzscheye filan benzetirler..onlara he deyin geçin..

ben de bakkal ahmet abiye benziyorum anasını satıyım..sabah aynı telaş akşam aynı lan bugün de bitti oh mutluluğu haftasonu siktir lan millet göt büyütüyo biz çalışıyoruz siniri..
ahmet abiye iyi de o ünlü mü kü diyenleri uyuyorum çizer valla adamı!

istatikler bölümüne geçsin lütfen büdütü: 2. gruptaki yazarlar açık ara önde!ben 1.den daha umutluydum ama onlar çoktan ayıcıklı pijamalarına bürünüp uyumuşlar demek ki..
goruntuvarsesyok- franck ribery
o kadar çirkinim abura koyim.
edit: mala bak eksilemiş. bir ben mi mütevazi olacağım lan, johnny deep' *
(bkz: rocco siffredi)*
#4046603 nolu entrye ithafen;

josh holloway ile bradd pitt arası bi'şiyim.

entellektüellik ve romantizm açısından bir atilla ilhan. tutuculuk ve maçoluk açısından davranışlarım memati gibi.

buyrun.
(bkz: lenin)
onun gibi faşist huylarım var. huyumuz gurusun.
şimdi tip olarak;
boydan kenan imirzalıoğlu, yüzden de di caprio, saçlar da şevket çoruh

bakışlar desen;
aynı nejat işler derinliği var... valla billa bak...

karakter olarak;
aslında pek yakın bulmam kimseyi karakter olarak kendime... yani ne bileyim... öyle işte...

şimdi gelelim aradığım hatuna;
nefes alıyorsa sorun yok demektir... bak bu özelliklerimle ne kadar da mütevazıyım zaten o yüzden karakter olarak kimseyi yakın bulmuyorum diye... *
temporarypeace - kenan doğulu

sakal bıraktığımda etrafımdakiler bahsi geçen kişiye benzediğimi iddia ediyorlar. tamamen onların yalancısıyım.
Bradd pitt diyeceğim bir anda içimden gelen bir ses şöyle haykırıyorr hiç de bikere Brad Pitt bana benziyor.
fiziksel olarak jude law ruhsal olarak leonardo da vinci.
(bkz: bu kadar mı insan insana benzer)
tuba06 *
arkadan aynı ajdar'a benziyorum. bu sorun değil ama alihan'a rastlama ihtimali ürpertiyor. şaplak yememek için kışın, bere ve kat kat atkıyla geziyorum.
(bkz: charles bukowski)
aslında ahmet çakar önceden pamuk gibi adamdı. benle takıla takıla bu hale geldi.
yalın *
o ünlüler ki; bir ara mutlak bir zirvede buluşup toplu resim çektirmek istediğim benzerliklerin sahibi olanlardır. meğersem sözlüğümüzde bir hollywood yaşatıyormuşuz içten içe...*
(bkz: shabani nonda)
ben diyim bruce lee sen de şekıl oniyıl* valla bak.
kurt cobain. en çok şu fotoğraftaki haline benziyormuşum. my heritage'ın yalancıyım. *
http://images.art.com/ima...ain-Poster-C10104557.jpeg
(bkz: harry potter) *