1. 1.
  yazar demenin yandan yemiş hali

  sözlükteki diğer örnekleri için:

  (bkz: insan kisisi)
  (bkz: sozluk kisisi)
  (bkz: ota boka laf sokan yazar kisisi) *
  (bkz: tematigi otomatige takan yazar kisisi)
  (bkz: hatun kisisi)
  (bkz: cazibeli hatun kisisi)
  (bkz: dolmusun en aktif kisisi)
  1 ... mahallenindelisi
 2. 2.
  sözlüğün en komik ve saçma kalıplarından biri. bir diğeri için (bkz: hayırlı olsundur)
  ... krmyrdsn
 3. 3.
  sözlük aleminde gördüğüm en kişiliksiz, en karaktersiz tanımlamadır bu arkadaş. kişisi ne oğlum? okudukça asabım tavan yapıyor vallah. top. başka bir şey demiyorum sana. bu entry'i girdim diye ağzıma klozet kapağı muamelesi yapacak çöğdürmekten bihaber insan evlatları olacak biliyorum ama, yok birader yok demesem olmaz.

  yazar kişisi kalıbını kullanan adam, sigaradan nefret etmesine rağmen suratına cağra dumanı üfleyen herife de sesini çıkaramaz. mekanda oturup 5 bira içmesine rağmen adisyona 6 bira yazan asyatik garsona da ses çıkaramaz. alerjisi olmasına rağmen onu sokmaya çalışan arıya bile ayıp olmasın diye itiraz edemez. arı sokar bunu, geberir gider, bu kadarlık adamsın işte. bi s.k olmaz hayatta bundan, iddia ediyorum.

  bir bu kalıbı kullanan pespaye sıçratır beynime kanı, bir de "tanımamama rağmen" kalıbını kullanan paçoz. tuh sıfatsız. "tanımamama rağmen doğum günü kutlu olsun dediğim yazar kişisi" gibi bir cümle kurulduysa zaten bu sözlükte, yakın oğlum beni, vallaha yakın. engizisyonlar kurun. yağlı urganlar gezdirin g.t çeperlerimde.
  17 -3 ... vaudeville for vendetta
 4. 4.
  seriye bağlanmış -dir le cümle bitirme gerzekliğinin ardından, en gereksiz 2. sözlük yazım fenomeninin yazar a bağlanmış hali.
  -1 ... notrinova
 5. 5.
  (bkz: sozluge bir daha gelince alinacak nickler)
  ... alegria