bugün

milletvekilliği yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. başmüzakerecilik yolunda da olabilir.

lan dur ben kimim ki amk. gelecekteki mevkisine başbakanı karar verir.

neyse;

haberin olsun ab bilmem neyi, söylediklerini iade etmekle yetinmiyorum.

düzeltme: imla.
bunca yıllık vatandaşım böyle yalayanını görmedim. diz kapaklarından başlamış göbek deliğine kadar yalamış başbakanı adeta.
bu kadar hakaretten sonra belki bir müsteşarlık çıkar ama bakanlık zor tabi..
çok güzel bir küfürle kafiyeli olan bir isme sahip gereksiz. tam da oturuyor valla...
stadı başbakanın yapmış olduğuna inanan açıktan atama bir müsteşar. asıl ilginç olanı ise halk iradesinden bahseden insanların atadığı bu kişi galatasaraylıların -gs taraftarıda uzaydan gelmedi bu ülke halkındandır- gerizekalı ve kuş beyinli olduğunu da söylemiş. sanırım bakanlığa kadar emin adınlarla ilerle bu performasıyla.
--spoiler--
ben hıcbır zaman galatasaray taraftarına hakaret etmedım bunu uyduranlardan hesap sorucagım.
--spoiler--
http://twitter.com/yasinekremserim
twitter hesabında galatasaray'a ayar veren kraldan çok kralcıdır. başbakana da hak vermek lazım böyle adamların etrafını sardığı zamanda.
yasin ekrem bir nesneymiş de onlardan oluşturduğum koleksiyonumun ismiymiş gibi.
(bkz: twitterda amele sayısının artması)
Şimdi ben bu şahsiyete "Kuşbeyinli" diye yanlışlıkla hitap etmiş olsam ömrüm mahkemelerde çürür. Kendisi dediğinde ne olacak merak ediyorum?
adını duyunca akabinde, kafiyeli bir cümle insanın aklına geliyor.

yasin ekrem serim.. seni çok feci s..erim *
liselim.