bugün

yaratıcı bir reklama sahip arama motoru. aynı zamanda tek tv reklamı olan arama motoru, en azından türkiye'de.
ancak google a girip, yandex diye arayıp girdikten sonra aramamı gerçekleştirebileceğim arama motoru.
harita ve panorama resimleri çok işe yarayan arama motoru. geçenlerde bir çiçekçinin ismini varsa tabelasında telefonunu almak için kullandım. ama böyle bir aksiliğin başıma geleceğini de bilemedim. aradığım çiçekçinin yerini buldum, ismini de alacaktım, tabi önünden 413 altınpark-çankaya otobüsü geçmemiş olsaydı. tabi yine de çok işime yarıyor.
panoramik street view ile türk kullanıcının sempatisini kazanmıştır.

google'ın 7 yıldır hep ertelediği mevzuyu gelirlenmez; ciddi, sağlam, hızlı bir altyapıyla(navteq) sunması şahane. arama sonuçlarının google'dan iyi olmadığı yönündeki eleştirileri ise, yandex'in zaman içinde indeksleme ve site güncellemeleriyle aşması kesin.

Yandex için kısa bir bakış;

http://ulu.so/uzpvey
haritalar'la çocuğu fena koymuş arama motoru. ilkokul arkadaşımı gördüm apartmanının önünde lan daha ne amk.
çok başarılı reklam kampanyası yürüten firmadır.

arka plandaki eşek ve arama kısmına yazılan hoşaf tarifi beni benden almıştır.
iphone navigasyon uygulaması an itibariyle rusça olan arama motorudur. en kısa zamanda düzelir umarım.
reserved. ne olur ne olmaz.

bir arama motoru. yeni.
haritalarıyla ünlü arama motoru.
google maps'in aksine türkiye'ye yatırım yapmış, anlık trafik bilgisi sağlamış, istanbul'u sokak sokak gelişmiş kameralı araçlarla tarayarak street view özelliğini kullanıma sunmuştur.

görsel
ahah an itibariyle 35.panoramik sımıbırtıda kardeşimin işyeri dışında babamdan gizli sigara içerken resmini gördüğüm site.
Şimdi yandın olm.
Gelecekte Google'yi geçeceğine inandığım arama motorudur.
pek hoş bir internet programı. arama motoru.
yandex istanbul panorama yazılımı gibi aşmış bir yazılımı bünyesinde bulunduran internet sitesidir...
mail servisi gmail ile yarışacak kadar hızlı ve stabil olan rus internet sitesidir.
ismi kondom markasını andıran arama motorudur. okuldayken pazarlama dersim çok iyiydi , boşa değilmiş. sloganı bile hazır.

" yandex !! sınırsız sex !!
aslında beni heyecanlandıran arama motoru. ismi kondom markası gibi olsun türk genci olarak cüzdan da kondom taşımaya bayılırız, hem ruslar yapmış biraz da ruslar kazansın yıllardır adamların sırtından neler yapıyoruz.

büyük bir sorun çıkmazsa yandex çiyim go home yanki

edit: haritası çok eski bi hevesle koşup baktım da baya baya eski güncellenmesi lazım, ayrıca istanbuldan bahsediyorum yandex şaşırttın beni abisi.

edit:2 yandex ten meil aldım hotmailim açılmıyor şaka gibi.
google'ın yandan yemişi. google'a göre çok hem de çok yavaş.
açılımı: "yet another indexer"
vasat arama motoru.
reklamını görünce heyecanlandıran içeriğini görünce saçma olduğunu düşündüren arama motoru.
google'a taş çıkarabilecek niteliğe sahiptir. Yeni türkçe olmasından dolayı sorunlar vardır. Google'ın verdiği mail servisinden çok daha iyi bir hizmet vermekte.
ismi her ne kadar prezervatif markası gibi gözükse de, gogıldan daha çok işe yarayan arama motoru.***
google'ın köpeği olmuş kişiler tarafından beğenilmeyen arama motoru. sayın bakanım binali yıldırım google bize artizlik yapıyor, vergi vermiyor dediği anda bırakmıştım zaten arama yapmayı vergi mükellefi biri olarak. çok iyi oldu bu site. bing ve yahoo'ya girmekten kurtuldum. evet.
arayamama motoru.
televizyon ekranlarında ilk defa bir arama motorunun reklamının yapılabileceğini göstermiş arama motoru.
güncel Önemli Başlıklar