bugün

entry'ler (92)

çerkezköy ozan pastaneleri

yıllardan beri gittiğimiz pastane. çalışan bu durumdan dolayı azar işitmemesi için işletme sahibine durumu bizzat kendim söylemem gerekiyordu.

çerkezköy ozan pastaneleri

ozan pastanelerinden pasta almıştım. hiç huyum değil bu gibi durumlarda entry girmek...

pastanın içerisinden kıl çıktı. kıl tamamen pastanın içerisinden çıktı. insanlık hali olabilir dedim ve pastayı geri pastaneye götürdüm.

akşam saatlerinden iş yeri sahibi olmadığı için çalışanı bana yerine pasta verebileceğini söyledi. daha buradan pasta yemeyeceğimi belirttim ve para iadesi yaptı. bende bu durumdan dolayı patronundan azar işitmemesi için onu da almadım ki patronuna durumu söylemesini söyledim ve ertesi gün gelmemi söylediler.

ertesi gün iş yeri sahibi geldiğinde pastanede durumu bildirdim ve ne yazık ki kabul etmediler. sözde içinden çıkan kılı geri getirmem gerekiyormuş ve bunu ustaya bildireceklermiş.. konuşmamızda hiç yapıcı tavırları yoktu zaten, niyet belliydi. önceki gün ödemesini yapıp geri pastaneye getirdiğim pastayı da çöpe attıklarını söylediler onu da geri vermediler.

gıda sektöründe bu gibi durumlar olabilir, buna sözüm yok. ama iş yeri ne yazık ki müşteriye değer veren bir işletme değil kesinlikle...

uyku

dinlenmek.

mesut özil

Para için ülkemizi tercih eden yabancı futbolculardan biri.. Aslında üzücü bir durum, yurt dışında para etmeyen oyunculara ülkemizde tonla para veriyoruz. Galatasaray'lı taraftar olarak Fenerbahçe için değil, genel olarak bu durumdan şikayetçiyim.

lazer göz ameliyatı

https://www.uludagsozluk.com/e/40037130/

2.5 yıl oldu ameliyat olalı, bu zamana kadar hiç bir şikayetim yok. DOktor ismi veya hastane vermek istemiyorum reklama girer, özelden yazanlara da cevap vermeyeceğim bu konuda..

webmaster

Saatlerce bilgisayar başında uğraş verirsiniz.

seo

Yılda bir kaç kere google güncelleme yaptığından dolayı, işin erbabını bulabilmek sizin için zor olacaktır. Referanslara bakarak ve google seo kelimesinde reklam vermiş olanlardan hizmet almış olsanızda bu işin bir garantisi yok. Garantili diyende neye dayanarak söylüyor anlam veremediğim bir şey.

maaş yatınca ilk ne yaparsınız

borçlara gidiyor.

abdullah öcalan

buraya yazılanlar yazar hesabımızın kapanmasına sebep olacak düşünceler içereceği için, entry girilmeye değmeyen birisi.

hiç sevişmemiş erkek

hayatta her şeyi elde etmemiş, merak duygusu olan erkektir.

fahrettin koca

aynı görevde ben veya başkası olsa muhtemelen görevi bırakırdı.

günde bir tane sigara içmek

Bu konuyla hatırlayıp tekrar sigara içmem.

allahın kullarına hiç yardım etmemesi

(bkz: herşeyi allahtan bilmek)

petrol varil fiyatı

Şu anda üstüne para verilecek fiyatı var.

lazer göz ameliyatı

Ekleme yapıyorum.
Sol gözümde 1 derece, sağ gözümde 1.5 derece kalmış doktorum bana iyi olduğunu söylese de ben göremediğimi bildiğim için ayrıca başka özel doktora gittim orada öğrendim :(

lazer göz ameliyatı

9 Ağustos Perşembe günü ( 4 gün önce ) ameliyatımı oldum Ameliyat başarılı geçti yani ameliyat olurken herhangi bir şekilde acı Ağrı hissetmedim.

Hayatımda ilk defa ameliyat oldum yaklaşık 16 yıldır gözlük kullanıyorum bana ameliyattan sonra gözlükleri nasıl görebiliyorsan en fazla bu şekilde görebileceğim söylendi.

Ameliyat olduktan ertesi gün tekrar kontrole gittim gözümde bulunan lensleri aldılar. şu anda güneş gözlüğü ile duruyorum Evden de pek çıkmıyorum zaten bana verilen 3 adet Damla'yı günde 7 8 defa kullanıyorum

Bugün ameliyat oluşumunu 4. Günü uzağı görme de problem yaşıyorum. Bende astigmat fazla olduğu için bazıları astigmatın yüksek olması sebebiyle birkaç ay sonra düzelebileceğini söylüyor. Bazıları ise ameliyattan sonra nasılsa bundan sonra da öyle kalacağını söylüyor. bu hafta tekrardan Doktora kontrole gideceğim inşallah hayırlı bir haber verir.
Yöntem ilasik.

ezine 3 üncü jandarma eğitim tabur komutanlığı

Vay ve, aradan yıllar geçmiş. Çok güzel bir askerlik geçirdim.

Ezine çok güzel yer, kesinlikle 4 tertip gitmeninizi tavsiye ederim.

ezine 3 üncü jandarma eğitim tabur komutanlığı

5 kasımda bende orada olacağım tertip...

yazarların en savunmasız olduğu anlar

sevgilisinden ayrıldığı andır.

modifiye insan

Kendini geliştirmiş, gelişmeye meyilli insan.