bugün

mesaj içeriklerinde henüz türkçe karakterlere izin vermeyen, hatta mesaj dili rusça, çevireyim mi? diye soran mail sistemi. bu sorunu da aşarlarsa yıllardır kullandığım gmail hesabımı kapattırabilir. yine de şimdiden parselledim.
disk için kullanılır. 11 gb verdiler. daha ne olsun? lakin linux için sadece webdav desteği var. hiç yakıştıramadım. adam akıllı bir uygulama geliştirememişler. google ile yarışmak istiyorsa açık kaynağa da yönelmeli.
inbox arka fonunda kullandığım tema gereği şehrin hava durumunu bildiren elektronik posta servisi.
şu anda gündüz ortalama 34 dereceyi görünce moralim bozuldu. hem de pazartesi günü..
eğer bizimkiler "rus arama motoru"nu yanlış anlamazlarsa tutması zor olacak site. google'da kullanamayıp da burada kullanabildiğim pek bir hizmet gözükmüyor. başarılar diliyoruz.
yandex.com.tr şeklinde email adresi alınıyor.
benim kendime aldığım
http://www.tekin@yandex.com.tr
alınan com, com.tr ve ru uzantılı e-mail adresi aynı ada aktif olarak veriliyor. tek seferde 2gb dosya gönderimi sağlar mobildende yandex disk ve navigasyonu kullanmak mümkündür.
şimdilik güzel birşeye benziyor.
tüm maillerinizi bu maile bağlayıp kontrol edebiliyorsunuz bu özelliği ile beni kendine fazlasıyla bağlamıştır.
Gmail'e tercih edilebilecek tek e-posta servisi.gmail'de isimsoyisim@gmail.com kapılmasaydı şuan gmail kullanıyor olurdum ama kapıldığı için yandex akar.şimdilik bir yamuğunu görmedim, tavsiye ederim.
ad soyad mailimin nasıl anında kapılmış olduğunu merak ettiğim mail servis sağlayıcısı.
bir kaç yıldır kullandığım mail şeysi.

yandex gayet pratik, yenilikçi ve eğlenceli.

gmail ya da hotmail gibi de karışık değil.

esasında hotmail fena değildi de outlook ortalığın bokunu çıkardı resmen.
görsel
artık sürekli kullandığım sade ve kaliteli mail servisidir.
(bkz: reklamları dinlediniz)
arayüzünü değiştirmiş. o eski, ilkel arayüzden sonra daha modern bir şeyler tasarlamaları beni mutlu etti.
kullandigim ve bilhassa webmaster lara kullanmasini onerecegim mail zira bu mail olmadan yandex webmaster tool ve diger hizmetleri kullanamiyorsunuz.
gmail den daha rahat buldugum e posta servisi. telefon uygulamasi da gayet kiyak.
sınırsız email kotası veriyor. yandex disk ile ortak çalışıyor. zamanlı gönderme seçeneği var. imap pop3 destekliyor. kişiler başlığı var. bir de takvim gelirse tadından yenmez.
bu alanda 17 yıllık bir tecrübeye sahip elektronik mail sağlayıcı. her mail'e 30 mb'ta kadar dosya ekleyip doğrudan gönderebilirsiniz, bundan büyük olan ve 10 gb'ta varan dosyaları ise yandex disk ile sorunsuz bir şekilde gönderebilirsiniz. diğer mail servislerinde olduğu gibi sadece bir değil aynı kullanıcı adıyla tam sekiz mail uzantısına sahip olursunuz.
Yandex'in mail hizmetidir.
rusların tüm şifrelerinize erişmesini istiyorsanız kullanın derim...mükemmel cripto yöntemleri var ve güvenlik açığı konusunda gravyer peyniri gibi delik deşik sistem...