entry'ler (15)

3 yıl sonra uyansan duymak isteyeceğin ilk söz

Yetmedi amk bir üç yıl daha yatayım bari.

17 yaş

ergenliğin dibine vurulmuş enerji patlaması yaşatan bu sebeptendir ki hataların en çok yapıldığı yaştır. Dövme, piercing, av hep bu yaşta başlar.

mit müsteşarının telefona cıkmaması

belki sıçıyor adamcağız. illa her telefona cevap verilecek diye bir durum yok amk.

yandex mail

sınırsız email kotası veriyor. yandex disk ile ortak çalışıyor. zamanlı gönderme seçeneği var. imap pop3 destekliyor. kişiler başlığı var. bir de takvim gelirse tadından yenmez.

yandex

fenerbahçe yandex ilişkisi ne durumda diye çok merak ediyorum. öyle sessizce duruyorlar. bakalım...

yandex disk

güzel lan seviyorum. dropbox kullandım, one drive kullandım, google drive kullandım ama hiç biri bu basitlikte değil. sanki yandex hepsini birleştirmiş gibi geliyor.

pokemon go

bakalım kaç çocuk sınıfta kalacak bu app yüzünden. meraklardayım.

1password

çok güzel ya. öyle de güvenli. şimdi yeni bir uygulaması çıktı. online saklayabiliyorsunuz şifreleri ama gerek yok. fiziksel olması daha iyi.

wunderlist

remember the milk, todoist, outlook görevler vb. yanında halt etmiş. ücretsiz çok güzel bir todolist uygulaması. microsoft aldı gerçi sonu ne olur kestiremiyorum.

nevşin mengü

arada iç falan çekiyor ya o çok acayip birşeyler oluyor. saçı da bir filmde cameron diaz'ın saçı gibi hani hatırlayan varsa

windows 10

paralı olacakmış falan filan. koskoca microsoft'un bu paraya ihtiyacı mı var amk. Bill Gates amca birazda az kazansın.

linux

zamanı gelecek herkesin linux kullanacak diye bir sözüm var. bin yıla kadar gerçekleşecek.

özünde iyi biri denilen insan

özünde iyi olması kendini ilgilendiren insan türü. bana ne amk. ben ne görüyorsam o.

adele

sevimli, sevecen, sesi güzel bir hanımcağız. bir de kalkıp işi gücü yok ahmet kaya şarkısı çalmış diyorlar. ayıp lan.

aşkım diyen erkek

Bilemiyorum kimisinin ağzının ortasına kafa atasım geliyor. hele bi de yok mu o aşkitom diyenler amk.