1. 1.
  yeni keşfettiğim mükemmel bir uygulama, herkesin denemesini şiddet ile öneririm, gelelim programın özelliğine. program dosya saklama&paylaşma programı, yandex mailinize girip yukarı'dan dosyalar bölümüne girip dosya oluşturabilirsiniz, dosyaları sürükleme mantığıyla paylaş yerine süreklediğiniz de dosya otomatik olarak oraya gidiyor, süreklemeyi de geçtim dosyanıza tıklayıp kişisel dosyayı genel yaptığınız an itibari ile o dosya paylaşılıyor. nedir bu paylaşma, paylaşma ile dosyalarınızı tekrardan indirip veya arkadaşlarınıza link ile indirmesini sağlayabilirsiniz. tamam iyi güzel ama bu dosyaları nasıl atıcam? evet dosyaları yandex.disk programı ile masaüstünüz den online olarak atabiliyorsunuz, yandex.disk programını bilgisayarınıza yükledikten sonra yandex hesabınız ile giriş yapıyorsunuz. sonra yandex diskiniz web ile bağlantı kuruyor ve yandex.disk adında masaüstünüze bir dosya geliyor bu dosyaya her gönderdiğiniz dosya internete upload ediliyor, mükemmel bir program yapmışlar.

  aşşağı da ki adresten yandex disk'e ulaşabilirsiniz;

  http://disk.yandex.com.tr/

  not: yandex disk kotası başlarda 3 gb olup bunu 10 gb yapabilirsiniz.
  5 -1 ... bak sindi
 2. 2.
  (bkz: gugıl bahane yandex şahane)
  2 -1 ... nurman
 3. 3.
  mukemmel uygulamadir. bilgisayari yedeklemenin en kolay yoludur. boylece benim gibi dosyalari yillardir silmemeye ozen gosterenlere care olmustur.

  not: dosya paylasim, saklama siteleri vardi elbette ancak guvenilirligi sorgulanirdi.
  2 ... grandjoueur
 4. 4.
  (bkz: google drive)
  1 ... atesi olan var mi
 5. 5.
  tek seferde en fazls kac gb dosya yuklemeye izin verdigi bilinmeyen cloud Computing.
  ... terkedilenasker
 6. 6.
  6 aydır aktif olarak kullanıyorum ve gayet memnunum şu anda, en son alanımı ücretsiz olarak tam 43 gb a çıkararak iyice gözümdeki yerini yükseltmiştir. kullanın kullandırın.
  2 ... mustebit
 7. 7.
  dosyaları bir yerden bir yere göndermek için ideal. çevrimdışı dosya aktarımı yani. kurye gibi. hem 10 gb genişlik veriyor.
  ... anambunelan
 8. 8.
  durduk yere disk kapasitesinin büyüdüğü site 40gb alanım var nasıl oldu anlamadım.
  -1 ... megaa
 9. 9.
  iş yerinde kullandığımız basit bir arayüze sahip kullanışı kolay olan senkron programı.
  ... isipsiz
 10. 10.
  indireceğim yandex kaynaklı dosyaları kendi diskime saniyede kaydetmesiyle gönlümü fethetmiştir.
  ... gordon freemanin amca oglu