bugün

(bkz: eti senin kemiği benim)
vejetaryenler için vejetaryen olmayanların beslenme alışkanlığı.
asaf halet çelebi şiiri.

zaman zamanına dönsün
hasta çocukları yiyen
kromanyon adam
kovuklarındaki yılanları ye
taşların altındaki böcekleri ye
yalnız
sakın beni yemekten
mağaranın hasta çocuğu zehirlidir

zaman bu zamandır
ihtiyarları ağaçlara çıkaran
silken
düşüren
ve yiyen ostralya adamı
kokmuş leşleri ye
aşina kafaların bitlerini ye
yalnız
sakın beni yemekten
acıların ihtiyar adamı zehirlidir

zaman zamana uymuyor
doğurduğunu yiyen
yamyam kadını
çocuğun aşkımdı
pişirmeden yemişe benziyorsun
ilhan cavcav'ın zenci futbolculara verdiği isim .
kendi türünden bir canlıyı yiyenlerdir.insanlarda tarihin başlangıcında görülmektedir.örneğin taş devrinde insanlar birbirlerinin beynini yemekten büyük zevk alırlardı.kimi yerli kabilelerinde, öldürülen savaşçının cesaretinin kendine geçmesi için kalbi yenirdi.dini törenler,damah tadı ve farklı sebeplerden insan eti yemek olağan dışı değildi.ilahi dinlerin doğmasıyla yamyamlık yasaklandı ve bir kaç hastalıklı ruh dışında zaman içinde kayboldu.
(bkz: kevin campbell) *
her türlü mitingde boy gösteren, maskeli, molotoflu, kavruk, peşmerge tipli, kırmızı-sarı-yeşil paçavra taşıyan tiplerdir.
melih gökçek'in bugünkü tartışmada chpliler hakkında söylediği söz. kendi seviyesini göstermesi açısından önemli bir ölçüttür.
Hayvansal bir iç güdünün getirisi durum.
(bkz: Kuzuların Sessizliği)
(bkz: Albert Fish)
1960 lara kadar , balta girmemiş bölgelere hristiyanlığı götürmek ve biraz da macera yaşamak için giden salak misyonerleri afiyetle yemiş insanlardır.(kadın olanlarına yemeden önce iki çakmışlar mıdır? muhtemelen evet )
(#8442880)

fanatiklikten gözleri dönmüş akıl fukaralarının rakiplerinde oynayan zenci futbolcuya sarf ettikleri sövgü.

(bkz: insan olan bunu yapmaz)
türünü tüketen anlamının karşılığı.
sadece tür etoburları için kullanılmakla birlikte, duygu yamyamlarınıda es geçmemek lazımdır.
aşkta ve sevgide yamyamlık daha yaygın insanoğlu için.
(bkz: ı am legend)
Sofrada oturan baba yamyam, çocuğuna sorar:
- Anneni sevmiyormusun yavrum?
- Seviyorum baba, hem de çok.
_ Neden az yedin o zaman? Hadi yesene.
http://webtv.hurriyet.com...n-bilinci-yerindeydi.aspx
Miami'de bir YAMYAM adam tarafından suratı dişlerle PARÇA PARÇA edilip yenilen 80'lik evsiz 'amca' uyanmış. Suratının halini görmek ister misiniz bilmiyorum: http://www.dailymail.co.u...-awake-alert-walking.html
görsel
Birebir kendi türünü yiyen canlı.
bazı gerilim filmlerinde mutlaka zenci yamyamlar vardır.
insan eti yiyen canlılardır bunlar. Genellikle yediği insanın ruhunun kendi bedeninde yaşadığına inanırlar. Bunun yanında seri katiller kurbanlarının bir parçasının kendi vücudunda olmasını istediği için kurbanlarını öldürüp yemişlerdir.

Yine bunun yanında bir çok dönemde yiyecek sıkıntısı yüzünden çoğu insan insan eti ile beslenmiş ve insan etine alışarak ortalığın şeyine koymuştur. insan kalçasının çok lezzetli olduğunu belirtip bu bölüme daha bir odaklanmışlardır.
yamyam kelimesi 'yemyem' kelimesinden türemektedir.. 'yemyem' kelimesi içindeki 'yem'i n kökü ise 'ye' eylemidir..
yamyam bireylerin beyni sadece yeme işlemini yerine getirebilmektedir..
bitki varsa bitki, hayvan varsa hayvan o da mı olmadı insan..
her boku yemektedir bu yamyam'lar..
Düşmanlarından aldıkları en büyük intikam onları yemektir.
çengelköyde karısını dograyan manyağın olduğu şey.
(bkz: ışid)
turist ömer afrika ya gittiginde etrafini saran hule huleler.