bugün

Kendinizle içsel barışı sağlayabilmek.
31 çekerken kimsenin rahatsız etmemesi.

Yarbayedit: pardon beyler kuzen yazmış.
Zaman ve mekan olgusu size bir şey ifade etmez ama yalnız kalmak bazen o kadar iyi gelir ki kafanızı toparlayıp eski anıları gözden geçirirsiniz. Bir umut sarılırsınız geleceğe. Adam akıllı planlar yaparak belki yeni ufuklara yelken açarsiniz. Yalnızlığın en iyi yani da şudur ki kimseye hesap vermeden kendi geleceğinizi kendiniz temin edersiniz. Unutmamak gerekir ki sahte kalabalığınız olacağına kaliteli yalnızlığınız olsun azizim...
evi bir tek siz kirletebiliyorsunuz nasıl bırakırsanız öyle bulabiliyorsunuz, ayrıca sessizlik de çok güzel.
Bağımsızlığıdır en keskin cevabı .
Yoktur be yoktur.
Dilediğin gibi dağınık olup istediğin zaman toplama özgürlüğü dışında evin içinde istediğin gibi giyinmek hatta istersen giyinmeden gezmek. Haha.
kurusunui diye evinizin tam ortasına astıpınız giysiler, harika bir dekor malzemesi olarak haftalarca durabilir.

görsel
her şey çok güzeldir. kimseye katlanmak zorunda değilsin. paşa keyfin ne isterse odur.
Evde baskasının olmadıgını hissetmek.
evde çıplak gezme özgürlüğünüzün olmasıdır. başka da artısı yok. ha bir de istediğiniz kanalı izleyebilir,ü icabında sabaha kadar o koltukta uyuyabilirsiniz.

hadi kalk yerine yat laflarına bile uyuz oluyorum.
Kimsenin hesap sormaması kimseye hesap vermemesi mükemmel özgürlük.
istediğin gibi kendi kendine konuşmak. Süper olay lan.
istediğin kanalı istediğin zaman izlemek istediğin zaman müzik dinlemek istediğin zaman uyumak evde seninkinden başka gürültü olmaması tuvalet sırası olmaması istediğini istediğin zaman misafir etmek bıraktığın gibi bulmak kapı açık sıçabilmek. Evet.
Kimse kendini kandırmasın,yalnızlık insana uygun bir durum değildir.zorunluluk hariç.
kapı pencere açık sıçmak.

bırakın olm bu romantizmi. olay budur!
Sınırsız dağıtma özgürlüğü ve evdeki kuralları sadece keyfimin kahyasının belirlemesidir.
Bekarlık sultanlıktır dostum. Evde "bugün şunu giy -yarın şunu giy " diyen birinin olmaması, "bugün şu filme gidelim -beni şuraya yemeğe götür "diyen birinin olmaması -hiç de kötü bişey diildir.

Kadın bol -kadından bol konu mu var? ...Da yakınlaştıkça iğneden ipliğe herşeyine karışır -ve sen "ya ben şimdiye kadar böyle mutluydum be yaa " diyemezsin.

O yüzden - kadınları iyice irdeleyene kadar -hayatından uzak tutmalısın. Yoksa sen sen olmaktan çıkarsın ...

Yalnız yaşamanın en güzel yanı "sen" olmaktır !! Kadınla olunan "sen " kadının istediği "ısmarlama sen " sindir. Orada sen "kadının seni " sindir ... Ya da kadına çıkışını verir gene sen olmaya devam edersin.

Yalnızken sen sensindir. Seni mümkün olduğunca bırakan kadın, çok zor bulunan bir şeydir.
Sen, keyfin ve kâhyasının birlikte yaşaması en güzel yanıdır.

Kural, kanun sensin.
Istediğin müzik çalar, istediğin kanal izlenir, istediğin yemek pişer, istediğin insanları konuk edersin.
Yani sen herşeysindir!
Kraliçe gibi afedersin, bir tacın eksik!

Yalnız yaşamanın yanısıra, sosyal olabilmeyi de başarabiliyorsan, en konforlu yaşam şeklidir.
çorabını ordan al diyen yok, donunu kirli sepetine at diyen yok, mutfak tezgahına yatma diyen yok. istediğin filmi izle, istersen banyoda uyu.
ses yok seda yok, gebersen bir bardak su verip iyi misin diyen yok, başka aklıma gelmedi. karar sizin.
Kapıyı kapatıp huzurla sessiz sakin zaman geçirmektir. Kendi günü ve geceni kendi zevkine göre yaşamaktır.
Bazen evde yalnız kalıyorum, en sevdiğim yemeği yapıp en güzel şarabımı açıyorum, uzun zamandır izlemek istediğim filmi açıp izliyorum.
gece yatakta çapraz yatıyorum...

insan özlüyor yalnızlığı ama sürekli yalnız kalmak nasıl olur, bilemedim.
yalnız yaşamak fazla uzatılırsa ömrü kısalttığına dair blimsel bulgular vardır.
Güzel yanları vardır elbet ama yalnızlık allah'a mahsustur!Genç yaşlarda belki değil ama ilerleyen yaşlarda birçok ruhsal sorunlara yol açabilir yalnızlık! ama yalnızlığı çok yaşamış biri olarak en güzel yanı kesinlikle kitaplara baya bir bağlanmaktır!
yanlız yaşamak 20 li yaşlarda belki eğlenceli gelebilir ama 30 undan sonra sıkar insanı.alışkanlık yaptımı misafir bile tuhaf gelmeye başlar.