bugün

entry'ler (63)

sözlük yazarlarının ruh hali

görsel

bir ateistle dini sohbet yapmak

Dindar bir insan değilim. Şamanizm üzerinden ilerlemeye çalışıyorum. Her inanç/inançsızlık bana aynı uzaklıktadır. ancak genel olarak ateistlerle bir şeyleri konuşmaya çalışmak beni kanser ediyor. Aldatılmışlık psikolojisi sebebiyle genel olarak herhangi bir soyut varlığa inanan insanları deli ilan edip kesinlikle konuşmalarına dahi izin vermiyorlar. Genel olarak saldırı modunda takılıyorlar. Tabii içlerinde gerçekten güzel konuşan, tartışanlar var ancak bunlar zaten uzun süredir ateist olan veya aldatılmışlık psikolojisini bir şekilde aşmış insanlar oluyor.
Gerçekten her şeyi en doğrusuyla, kanıtlarıyla bilsek de (ki bu mümkün değil) yanlışa/yanlış olduğunu düşündüğümüz görüşe de saygı duymamız gerekiyor. Hiçbir etkisi olmazsa en azından yeni bir fikir, düşünce öğrenmiş olursun.

kış günü mini etek giyen kadın

Yalnızca mini etek seven kadındır. Yalnızca giyeni ilgilendirir. Giyin sevgili kız kardeşlerim. Ne giyeceğimize kış bile karar veremez. Her birinize de çok yakışıyor. Güzel kalplerinizden öpüyorum.

kadınları ciddiye almayan erkek

Hayatının hatasını yapan erkektir. Gün gelecek bir topuk tıkırtısına kaçacak yer arayacak erkektir.

Kadınları ciddiye almıyormuş gibi orda burda yazan erkek ise aslında ciddiye alan hatta korkan erkektir. Ciddiye almayan insan kadının varlığını bu kadar duyurmaz.

Bu arada babanın penisinde değil annenin rahminde hayat buldun ve bir kadının sütünü içtin. Trollük dahi yaparken bazı şeyleri akıldan çıkartmamak gerek.

yazarların en sevdiği 1 kitap 1 film 1 şarkı

Beyaz Kitap- Ramtha
Birleşen Gönüller
Mark Eliyahu- Journey.

intihar notuna yazılacak tek cümle

Bir zamanlar "her nerede olursam oluyum seni sevmeye devam edeceğim." Yazıp intihar girişiminde bulunmuştum. Yoğun hasarlar içinde de olsam ölmedim ego şişirdiğimle kaldım. Çok zaman geçti. Dünyanın en salakça ve en aptalca sözüydü ancak hala tutuyorum. Ona göre bir şey yazın ya da bi kaç yöntemi aynı anda filan deneyin. işin ucunda ölememek de var.

izmir

Dünyanın en berbat şehridir. Gerçekten fazlasıyla şişirilmiştir. Kızları filan da güzel değil. Kemalistler basmış hep burayı zaten laik laik dolaşıyorlar. Adam akıllı camii bile yok. Kesinlikle gelmeyin. Nolur artık gelmeyin.

sözlük piremseslerini kıskandıracak performanslar

Performans: fırına tavuk koymak ve pişmesini beklemek.

Gerçekten çok kıskandıran performanstır çünkü fırınım yok.

(bkz: öğrenci evi)

black

10 aydır dinlemekten ve izlemekten bıkmadığım şarkı. Dinlemekten bıkmamamın sebebi evet şarkının çok güzel olması ama izlemekten bıkmamamın tek sebebi klipteki modelin çok seksi olması.

https://youtu.be/l3XIJgA8OZk

(bkz: gazirovka)

essy

Hiç konuşmadığım ama ona rağmen kalbimde sözlükteki en sevdiğim yazar ilan ettiğim güzel kadın.

tecavüz edilmiş bir kızı sahiplenmek

Başlığı açan şahıs nicki ile (bkz: kaynagi gotu olan adam) fazlasıyla belli etse de kendini yazmak istedim. Senin fantazi dünyana tüküreyim.

sakal

Doğal libido arttırıcı. Pek çok insanda libido artırıyor. Çok tipsiz dahi olsa sırf sakallarına dokunma hayali kurduğum adamlar var.

bir kadının kaliteli olduğunu gösteren detaylar

görsel
Arkamızda (kibar tabir ile malum kaliteli kadın olmam gerek) bununla dolaşıyoruz (!)

kız çocuğum olacağına ölürüm daha iyi

Kız/erkek farketmeden çocuğu olursa gerçekten ölmesi daha iyi olan insan söylemi. Sağlıklı bir çocuk yetiştirebilecek akli yetiye sahip olan insanlar anne ve baba olsun sadece lütfen.

şems i tebrizi sözleri

"Giderken kendimi sende bırakmayı diliyordum, gördüm ki sana hiç gelmemişim. Anladım ki iyi niyetlerle dolu temenniler yalana sıvanmış teşekkürlerde, boğuluyormuş. Merhabanın boynunu bükene elveda demek zulümmüş. Zülüflerinden zül akan yare, sancıyan yaram kadar bile değer görmem. Ondandır ki yarim ile değil yaram ile hoşum."

günün şiiri

Gecenin ortasında ne işin var?
Yıldızlara dokunma yanarsın!
Bak birazdan ay da batacak...
Karanlık bulaşmasın ellerine;
Tersin döner yolunu bulamazsın.

içi dışı uzay tozu yansımalar,
Sahi mi yalan mı anlayamazsın.
Bir rüya gemisi iskele sancak
Dokunup geçiyor hayallerine
Ağlayasın gelir ağlayamazsın.

Sevmek insanın yüreği kadar
Küçükse büyüğünü taşıyamazsın.
Yalnızlığı da dene oldu olacak
Nasıl yankılanır derinden derine
iyi midir kötü mü çıkaramazsın...

insanı ancak kendisi tamamlar
içinde başka dışında başkasın
Eksiğin fazlana elbet bulaşacak
Öbürü sığacak bunun derisine
Yoksa sabaha sağ çıkamazsın.

Atilla ilhan

beyogluu

Dünya için fosiller kadar dahi fayda sağlamayan troll.

sözlükteki ermeni yazarlar

Yarı ermeni-yarı azeriyim ve bir insanım. Sözlükteki siyah saçlı yazarlar, sarı saçlı yazarlar tarzındaki başlıklar kadar anlamsız olan başlıktır.

(bkz: boş insan uğraşları)

anın görüntüsü

görsel
Olağanüstü göbeğime yakışır olağanüstü sağlıklı bir kahvaltı.

çirkin kızların sürekli sevişmekten bahsetmesi

Sadece seks ilgi alanları arasında, tabusu yok ve bunu ilgi çekici buluyor denilebilir. Ötesi bir tahmin yalnızca ön yargıdır.