bugün

israilli güzel sesli şarkıcı. dinlenilesi bir dolu güzel şarkısı olmasına rağmen genellikle new soul isimli eğlenceli şarkısı bilinir. çok fazla tanımazlar bu hanım kızımızı. dinlenilmesi tavsiye edilir.

http://www.youtube.com/watch?v=-YUxbDEPFiM
Tunus' lu ve Fransız anne babanın çocuğu olarak Paris' te dünyaya gelmiş musevi bir şarkıcıdır. Kimliğindeki çeşitlilik hoştur güzeldir. Toxic parçasını Britney spearsdan daha farklı ve daha hoş yorumlamıştır.
Macbook reklam müziği New Soul ile tanınan güzel sesli şarkıcı. Diğer şarkıları da güzeldir ancak New Soul'un yeri ayrıdır. Dinlenesidir.
1978 Doğumlu israil Fransız melezi şarkıcı hatun kişidir. Müzik hayatına 2001 yılında başlamış olmakta beraber en sevilen şarkılarından biri 2009 yılında çıkarmış olduğu Far Far adındaki şarkıdır. Berrak sesi ve sade bir müziği var bu hatunun. Gizli köşelerden bulunup dinlenesidir.
lonely diye bir şarkısı var bu ablanın diğer şarkıları yanında. nasıl bir şarkıdır o yarebbim! radyo eksen'de tam uyumadan önce dinleyip, güven yıldız'a ulaşıp adını öğrenene kadar çıldırttı beni. onlar nasıl sözler, uykumun içinde yankılandı durdu "so lonely" diye. algıda seçicilikten sanırım bu kadar bağlandım bu şarkıya ama gerçekten insanın içine dokunan şarkılardan.

http://www.youtube.com/watch?v=GNFs2CkCFaw
31 mart 22.00'de garajistanbul'da olacak şarkıcı ablamız.
mükemmel bir sese ve sıradışı bir yeteneğe sahip sanatçı kişisidir. yarı tunus'lu yarı fransa'lı* yahudi bir zattır. bu knorr analı kızlı tadındaki kökeni çok hoşuma gitmedi desem yalan olur açıkçası.

tek kusuru, canlı performanslarında her şarkının sonunda çıkması gerekmediği halde üst perdeye çıkmasıdır. le live diye bişeyde izledim orda gördüm.

neyse, 31 mart'ta garajistanbul'dadır. ben de ordayımdır. giden varsa pm atabilir*. ama cevap atmayabilirim baştan söyliyim * .
31 mart gecesi garajistanbul'da aklımızı almış dünya tatlısı kişidir. ya ben seni yerim ya... gelmiş saçında çiçeğiyle...
31 mart gecesi garajistanbul da sahne alan sanatçı. aynı gün hiç uyumadan iki sınava girdikten sonra uyuyakaldığımdan gidemediğim konserdir. aklıma geldikçe kendime kızıyorum. allah kahretsin beni.
sesine aşık olduğum kadın kişisi. shel'cha adlı parçası yerden yere vurabilecek nitelikte.
alıştığımız toxic'i bambaşka seslendirmiş şarkıcı. pıtı pıtılıktan seksiliğe geçmiş bu coverla.
geç keşfettiğim için hayıflandığım 3 albüme sahip güzel sesli hatun.

ın a man's womb -2001
yael naim -2007
she was a boy -2010
son yılların en iyilerinden sayılabilecek, etkili bir ses ve vurucu şarkılara sahip müzisyen.
sadece kulağı iyi müzikseverlerce tanınıp bilinmesini istediğim müzisyen.

harcanmasın yazık olur.
kadife ses dedikleri bu olsa gerek.
1978 paris doğumlu şarkıcı. sesini paris'ten almıştır. *
Toxic şarkısı keşke kendisinin olsa dediğim şarkıcı. Diğer şarkılarına da bakmalıyım sanırım kendisinin. Önerimdir ayrıca.
Size gece dinleyebileceğiniz şu güzel cümlesini bırakıyorum;
'Çünkü ben çok gizli bir yanlışın
dehşetengiz yeteneğini ölçmek için
yepyeni bir hata için iniyorum Akdeniz'e '