bugün

en küçük boyutlu xbox olma özelliğini taşıyan 300 dolar yeni nesil bir oyun konsolu.
fiyatı daha yeni duyurulmuştur.

isminde ki "s" harfi, "en küçük" anlamına gelen "smallest" kelimesinden gelmiştir.**

ayrıca küçük bir fiyata satılıyormuş. ama abd ve ab için. türkiye fiyatı rahat 3000 tl olur...

kaynak
edit: kaynak eklendi
oyunları oynama konusunda ps4 ile pek farkı olacağını sanmıyorum.
hatta yeni oyun konsollarına oyun çıkması bir kaç ay sürebiliyor.
game pass ile kullanıldığında ülkemiz için uygn olacak konsoldur.
pandemi bitince abd den alsam, ps4 ü satsam güzel olur.
acaba klavye ve fare takılabiliyor mu? pek güzel olur o zaman.
sağlam exclusive'ler ile gelecektir.

(bkz: microsoft un bethesda yı satın alması)
malum şahıslar yüzünden bir çok yerde 300 dolar iken, türkiye fiyatı 800-900 dolar'dır.
yabancılar forumlarda halimize acımış, redditde bolca var bu konulardan...

https://www.donanimhaber....sinda-gundem-oldu--125597
Güncel fiyatı 4.299 ₺ olan yeni neslin en ufak cihazı. Kullanan biri olarak tecrübelerimi aktarayım.

Öncelikle game pass uyeligi sayesinde oyunlara playstation kullananlar gibi dünya para bayılmıyorsun. Ssd teknolojisi sayesinde oyun yükleme süreleri inanılmaz kısalmış durumda. Saat gibi tıkır tıkır ve sessiz çalışan bir cihaz. Tasarımı şık, çok az yer kaplıyor ve çok hafif bir cihaz.

Yeni nesile bu cihazla başlamak mantıklı geliyor. Zaten series x ve ps5 fiyatları malum.
En ucuz yeni nesil konsoldur kendisi ama ben 4k isterim derseniz biraz daha fazla para verip abisi series x i satin alabilirsiniz .
Yeni nesil konsolların en hesaplı olanı, bir de güçlü de haa. Ps5 bulamadığından, bunu da uyguna bulunca aldım 2 ay falan önce. Ps4 ü satıp, üstüne 1500 lira koydum aldım, bayıldım. Gamepass falan akıyor. Tavsiye ederim.
ufak boyutu ve nispeten uygun fiyatına rağmen büyük işler başaran yeni neslin en kompakt ve en hesaplı konsoludur. arkadaşlarla fifa pes atmak için aldım, tuşa basmamla açılması bir oluyor neredeyse. Yükleme süreleri ssd sayesinde çok hızlı. Bu fiyatlara kasa toplamak imkansız.