bugün

üçüncü nesil yazar.

nick'i ares'ten, şu malum savaş tanrısından geliyormuş. ama sanal alemde bu tanrılardan bolca bulunduğundan, başına bir de "x" eklemiş. farkımız olsun, karizmamız olsun filan. ben bir garip yolcu aklımla anlayamıyorum bunları, ama nefesimi tutup bekliyorum kaleminin, klavyesinin, arçelik notebook'unun mucizelerini...
yerleri çatlatarak yürüyen ağır karizma yazar...
iyi insan zirvede en çok kendisiyle muhabbet fırsatı buldum biraz zorlarsam beni tom hanks le bile tanıştırabilir.o derece çevresi geniş bi abi. hürmetler kendisine...
zirvede ilk muhabbet kurduğum yazarlardan birisi. ağır bir duruşu var. aynı camiadan sayılırız.
Yunan mitolojisinde savaş tanrısı olarak bilinir. roma mitolojisende ise adı marstır. zeus ve heranın çocuklarıdır. tasvir sanatında savaş giysileriyle karşımıza çıkar. güzellik tanrıçası afroditle bi evlilik yapmıştır. 3 çocuğunu çok sever. bunlar phopos(bozgun), dermos ya da deimos(korku) ve harmania (ahenk)bunlardan da en çok phopos ve dermeosu sever. ayrıca tasvir sanatında çocuklarından biri de mutlaka yanında yer alır. hiç sevilmeyen bir tanrıdır. öfke ve nefret kusar. gittiği her yerde kavga çıkarır. meşhur tuyo savaşlarını olumsuz yönde etkilemiştir.kıskançlığı nefreti ve kötülüğü annesi hera (evlilik tanrıçası) dan almıştır.
Xaresle hiç bir bağ'ı ve yakınlığı yoktur. Keza kendisi savaştan, öfkeden, kavgadan nefret eder. bir dönem evli kalmış olsa da afroditten çocuk yapmamıştır. (ne yapacak, işi olmaz)
niki xares yerine hades olsaymış daha anlamlı olurmuş diye düşündüğüm yeni nesil yazar arkadaşımız...

zira kendisi tek entry okuyarak kanaatte bulunabiliyor,kafiymiş,ilginç...

bir de real betisimsi bir espri anlayışı var. *
(bkz: emmeli gommeli sakso besyuz/#3038605)

bkz. lı entarisi ile, ''hayat dersi'' konusunda, maşaallahı olduğunu gördüğüm yazar.
entry sini beğenmediği yazara durup dururken hakaret edebilen yazar.
genç yaşıma verdiği tavsiyelere teşekkürlerimi sunduğum, sigarayı bırakmasını dilediğim üçüncü nesil yazar, iyi bir abimiz.
(bkz: üstüme gelme alkollüyüm sonra kötü üzerim)*
(bkz: yapışkan)