bugün

girilmemesi tavsiye olunan site.
internete giriş sayfası yapılasıca..
(bkz: açmayın beyler dedeler vuruşuyor)
inci diyince aklımıza gelen 2.şey.
arada canım sıkıldığında dedeleri özlediğimde hemen daldığım adres. artık yediremiyolar kimseye.
(bkz: dedeler s*kişiyor)
(bkz: açmayın dedeler)
referandum anketi olarak da karşımıza çıkmakta olan dedeler. anketin evet ve hayır butonlarından yönlendirme yapılmış. tıkla sonra al başına belayı, explorer kovalıyoruz masaüstünde*.
(bkz: inciciler geldi hanııım)
incinin meşhur ettiği dedeler. O değil de kayıt bayağı eski. Dedeler hayatta mıdır acaba? Hayata bağlılıkları da bi ayrı güzel. Bu yaşta böyle iştahlı iştahlı...

Ne diyelim, allah belanızı versin.
(bkz: hayat kadar gerçek bir aşk hikayesi) başlığa bile tıklayamıyorum my lazy sundays kulaklarımda.
girin dedeler
moderatörlerin uyuduğunu kanıtlayan tek delil.
mecidiyeköy metrobüs girişinin duvarına yazılmış internet sitesi.

(bkz: inciciler her yerde)
kaspersky varsa asla açılmayan sitedir. hemen kapatır siteyi gizli link bile olsa *mına koyar sitenin.
Duyduğuma göre Google Chrome tarayıcısında tek tıklamada kapanan site.
Explorer'da yaklaşık 100 tane dandik şeye tıklamadan kapanmıyor ama gözlerinizi kapayıp 5 saniye enter a basılı tutarsanız kapanıyor.içerik olarak ise bildiğiniz 3 dede duşta yıkanıp ayıp şeyler yapıyorlar, aman sakın 2.ye girmeyin.

Birde duyduğuma göre bir arkadaş Firefox'ta 'oturumu kurtar'ı otomatik yapmış. ctrl+alt+del den kapattığı için her açtığında karşısına dedeler çıkıyormuş.

(bkz: yazık olmuş adama)
bu siteyi abazan yabancı erkeklere yedirmesi çok zevklidir. 30 saniyelik bir durgunluk olur ve sonra fuck?? şeklinde tepki gelir.
what's the fuck? diye tepki verilesi site. o değilde ıslığı çalan kim yahu ?
kapanmış site... artık girilmiyor. bir geçmiş günleri yad edeyim diye gireyim demiştim. açılmadı, ühü.
başlığa bile giriyorken tereddüt ettim o derece birşey.
bir zamanlarin efsanesi, sevdigim
Açmayın dedeler mottosu ile yarmıştır.
nobrain.dk müziği show tvde çıkınca kim açtı la onu dediğim site.
zamanında bir teknoloji mağazasındaki tüm bilgisayarların internet ana sayfasına koyduğum site.
3 yıldır inci sözlükteydim ancak bir kez bile girmedim o siteye. dedeler çıkıyormuş.