bugün

wreck fiilinin past participle halidir. aynı zamanda sokak ingilizcesinde kafayı fena halde bulmuşlar için söylenen bir kelimedir.
2011'de vizyona girecek olan ve fragmanından anlaşıldığı kadarıyla adrien brody'nin yine döktürdüğü bir film olarak hafızalardaki yerini alacak.

fragman: http://www.postertrailer....trailers/wrecked-trailer/
10 haziran'da sinemalarda gösterime girecek olan film.
açık hava sinemasında 8 haziran'da ön gösterimi yapılacak film.
http://bit.ly/mhgpwi
bugün izlemiş olduğum film. baştan söylemek gerekirse verdiğim paraya pişman oldum. daha zaten filmin yarısında bazı ergenler salonu terk etmeye başlamışlardı. bende içimden geçirdim,yahu dayanıyım az daha sonu sağlam olucak heralde dedim. ama olmadı tabiki. türk dizilerinde, filmlerinde 15-20 dakikalık kaza ve kazadan kurtulma hikayesi uzatılıyorda uzatılıyor bu filmde.

adrien brody'e gelince adam döktürüyor ama nafile. film sıkıcı, işleneşi boktan,senaryosu basit. film bitti,sinemada benle beraber 4-5 kişiden oha bitti mi ?, bu muydu yani ? nidaları yükseldi.

kısacası adrien brody ve o tatlı köpeğe rağmen , film kocaman bir pişmanlık yaratıyor insanda .gitmeyin çok pişman olmayın ,hatta sonradan sevinirsiniz bile. saygılar efem.
adrien brody filmleri güzel oluyor diye izledim ama sonuç hüsran.. vasatın da altında bir film.. adrien brody bile filmi kurtaramamış.
senaryosu olmayan film. brody abimizin oyunculuğu yine iyi ama oyunculukla kurtarılabilecek bir film de olmamış. filmde hoşuma giden tek şey yağmurun güzel sesiydi.
başrollerinde adrien brody, hayali bir kadın, kahverengi bir köpek, 2-3 tane ceset, kazalı bir araba ve bir dağ aslanının olduğu, en etkileyici sahnesinde emniyet kemerinin öneminin vurgulandığı, bu kadar olmaz yahu ve böyle iyi bir oyuncunun bu filmde ne işi var dedirten senaryosuz film. saçma sapan. nane şekerini almak için debelendi. biz de mal gibi izledik.. ha aldı ha alıcak falan filan.. !
bu filme gidip para veren ben dahil; herkesin aklına şaşarım.
zaman israfı ve çok kötü senaryo, sonunu merak edip izliyorsun ve sonuda öyle klişe ki.
bir buçuk saat olan filmde toplamda 200 küsür kelime geçmektedir.

şuana kadar izlediğim en boktan filmler sıralamasında 1.sırayı kapmıştır.

bok gibi bir filmdir, iğrenç bir filmdir, yapımcısı tam bir orospu çocuğudur böyle bir film çektiği için.

o kadar sinirliyim ki bir buçuk saatimi boku bokuna benden aldığı için, sabaha kadar sövebilitem var.
andrien brody'nin oynadığı ve büyük ihtimal hayatı boyunca oynayacağı en kötü film. zaman kaybı, sıkıcı ve sonunda izleyeni büyük bir hüsrana uğratan film. "tamam, şimdi film başlıyor, arabaya bindi bakalım neler olacak" derken biten film. boş film, gereksiz film, film olmayan film. o derece film yani.
berbat bir film. arabada sıkışmış bir adamın inlemesinden ve saçma sapan bir hayali kadınla konuşmasından başka replik yok. bunları spoiler vererek yazmaya bile gerek yok. filmin başı ile sonu aynı. uzak durun. uzak durdurun.
Bir komedi dizisi. Adaya düşen bir uçak var ve hayatta kalanlar adada yaşamaya çalışıyor vs.
lost dizisiyle dalga tutmuş, tek sezonluk, müthiş komik dizi.