1. 1.
  wreck fiilinin past participle halidir. aynı zamanda sokak ingilizcesinde kafayı fena halde bulmuşlar için söylenen bir kelimedir.
  ... televizyona konan sinek
 2. 2.
  2011'de vizyona girecek olan ve fragmanından anlaşıldığı kadarıyla adrien brody'nin yine döktürdüğü bir film olarak hafızalardaki yerini alacak.

  fragman: http://www.postertrailer....trailers/wrecked-trailer/
  ... kefaret
 3. 3.
  10 haziran'da sinemalarda gösterime girecek olan film.
  ... ne desem inanirsin
 4. 4.
  açık hava sinemasında 8 haziran'da ön gösterimi yapılacak film.
  http://bit.ly/mhgpwi
  ... gulmek icin yaratilmis
 5. 5.
  bugün izlemiş olduğum film. baştan söylemek gerekirse verdiğim paraya pişman oldum. daha zaten filmin yarısında bazı ergenler salonu terk etmeye başlamışlardı. bende içimden geçirdim,yahu dayanıyım az daha sonu sağlam olucak heralde dedim. ama olmadı tabiki. türk dizilerinde, filmlerinde 15-20 dakikalık kaza ve kazadan kurtulma hikayesi uzatılıyorda uzatılıyor bu filmde.

  adrien brody'e gelince adam döktürüyor ama nafile. film sıkıcı, işleneşi boktan,senaryosu basit. film bitti,sinemada benle beraber 4-5 kişiden oha bitti mi ?, bu muydu yani ? nidaları yükseldi.

  kısacası adrien brody ve o tatlı köpeğe rağmen , film kocaman bir pişmanlık yaratıyor insanda .gitmeyin çok pişman olmayın ,hatta sonradan sevinirsiniz bile. saygılar efem.
  ... cekingen fil
 6. 6.
  adrien brody filmleri güzel oluyor diye izledim ama sonuç hüsran.. vasatın da altında bir film.. adrien brody bile filmi kurtaramamış.
  2 ... true
 7. 7.
  senaryosu olmayan film. brody abimizin oyunculuğu yine iyi ama oyunculukla kurtarılabilecek bir film de olmamış. filmde hoşuma giden tek şey yağmurun güzel sesiydi.
  ... abhartach lynch
 8. 8.
  başrollerinde adrien brody, hayali bir kadın, kahverengi bir köpek, 2-3 tane ceset, kazalı bir araba ve bir dağ aslanının olduğu, en etkileyici sahnesinde emniyet kemerinin öneminin vurgulandığı, bu kadar olmaz yahu ve böyle iyi bir oyuncunun bu filmde ne işi var dedirten senaryosuz film. saçma sapan. nane şekerini almak için debelendi. biz de mal gibi izledik.. ha aldı ha alıcak falan filan.. !
  1 ... hsnakgl
 9. 9.
  bu filme gidip para veren ben dahil; herkesin aklına şaşarım.
  ... klimandjaro
 10. 10.
  zaman israfı ve çok kötü senaryo, sonunu merak edip izliyorsun ve sonuda öyle klişe ki.
  1 ... nasrettin