bugün

--spoiler--
filmin başındaki nagazaki-atom bombası sahnesi, film bittikten sonra çıkan ekstra sahnesi ve anime'den çıkmış gibi duran Tao Okamoto haricinde pek bir olayı olmayan film ama sıkmadan izletiyor kendisini.
--spoiler--
filmi iğrenç yapsalarda her zaman gişe yapıyor bu pıçaklı adam... sinemaya para vermemekte fayda var şurdan takılmadan izleniyor: http://www.evrenselfilm.n...3-turkce-dublaj-izle.html
hastalanmaması ve kemiklerinin dünyadaki en dayanıklı olması ve ellerinden çıkan o yırtıcı uzunluktaki bıçağımsı metallerle x men deki en karizmatik en vahşi en zor zaptedilen adam.
soğuk iklimlerde yaşamayı tercih eden. en vahşi yırtıcılardan biri. vaşak maşak hakgetire.

evcilleştirilemeyengillerden.
hakkında şöyle bir yazı bulunan soğuk iklim hayvanı. bildiğin psikopat, favori hayvanım oldu it ;

http://forum.donanimhaber...85731/f_//tm.htm#32885731
ikinci dünya savaşında kullanılan amerikan m10 tanklarının bir diğer ismidir.
ona düşman olan birde oğlu varmış Daken adında hatta Norman Osborn marvel alemine kral olup kendi karanlık avengersını kurduğunda gel babanın kostümünü giy onu gıcık et şeklinde gruba katmıştı.
(bkz: into the great nothing)
hugh jackman ile özdeşleşmiş çizgi roman karakteri.
Hugh Jacman'ın hayat verdiği karakter. Şayet süper kahraman olmak isteseydim kendisini tek geçerdim.
Kutup Porsuğu.
Orman yaşamının en güçlü hayvanı aslan bilinir. Fakat kutup porsuğu aslandan daha tehlikeli ve korkutucu bir üne sahiptir ormanda. Öldürmez, süründürür.
Ana Evrendeki Wolverine artık ölmüştür (Earth-616). ama başka bir evrende Old Man Logan olarak karşımıza çıktı ilk başta sadece iyileşme yeteneği ve keskin kemik pençeleri olan kahramanız iskeletine Adamantium eklendikten sonra iyice güçlenmiş ve yaşlanması iyice yavaşlamıştır amma velakin bu demek degildirki ölümsüz 15 Ekim 2014 de Death Of Wolverine adlı sayısı onun ana evrendeki son macerası olmuştur şimdiyse Old Man Logan sayısı devam ediyordur tıpkı ölüme yaklaştığı zamanlardaki gibi iyileşme yeteneği çok zayıflamıştır ve pençelerini çıkarttığında iyileştiremeyecek haldedir aynı zamanda dünya da mahvolmuştur Wolverine in Maceraları artık bu sayı üzerinden devam edecektir...
Yanakları mıncırılası mutant.
Yakında geri dönecek hissediyorum.
Marvel karakterleri arasında en sevdiğimdir.
Son çıkacak filmi Deadpool gibi +18 olma yolundaymış.

Fox, Deadpool'un başarısını görünce sanıyorum artık filmleri çizgi romanların çizgisinde yapacak gibi artık. Umarımda böyle olur.
mutantların en havalısı yani phoneix gibi celestial (bkz: jean grey) le savaşması x-men ekibinin lideri yani en billurlu karekterlerden.
görsel
görsel
2013 de hercules(herkül) ile birlikte ibne yapılan bir karakter

Bak ibne karaktere karşı değiliz okumayız yok sayarız o kahramanı biter ama sevdiğimiz kahramanları neden gay yapıyorsunuz

Emeği geçeni gayler siksin.

Edit:orada öpüşenler herkül ve wolverine.
görsel
görsel
görsel
En en en abartılmış karakterdir. Ellerinden beşer tane ekmek bıçağı çıkıyor, bi de çabuk iyileşiyor hepsi bu kadar.

Edit: üçer tane imiş.
Parmak eklemleri arasından bıcakları çıkan abimiz.
Böyle bir fragman görmedim hala etkisindeyim.
görsel
Onu yenilmez yapan adamantium aynı zamanda ölümüne sebep olmuştur, giderek zehirlemiştir.

Her ne kadar kendisi ile yıldızımız bir türlü barışmasa da* Mekanı mutant cenneti olsun *
hugh jackman ile özdeşleşmiş bir süper kahraman.