bugün

almanya'da bundesliga'nın en çok kazanan ve maç yöneten hakemi. asıl mesleği banka memurluğuymuş fakat bu sezon şuana kadar sadece almanya'da yönettiği maçlarda 75 bin euro kazanması ayrı bir olay. ayrıca kendisi 24 mart 2007 yunanistan türkiye maçının hakemi.
ulan sen nasıl bir hakemsin hadi seni geÇtim o kalenin yanındaki hakemleri ne diye koyuyorlar oraya bostan korkuluğu gibi dikiliyorlar herifler. manu'ya ceza sahasında bir hareket olsun cart penaltı bize gelince ouuvv
gang star
annesi zamanında parayla ilişkiye girermiş, müşterilerinin ise geneli türkmüş...
göt tam anlamıyla

manchesterın penaltısına bak bi de verilmeyen 2 penaltıya..
manuya 3 büyük kıyak yapan sözde alman hakem. Chelsea münihe koydu şl şampiyonu oldu, insanda biraz ingiliz antipatisi olur yuh! 3 penaltıdan birini 8 tane gözden bir tanesi görmek istemedi. Çünkü golü atsak manu ya koyacağımızın farkındalardı. Haçlı zihniyeti şaşırmadım!
benim derdim bu adam değil aslında bu akşam. zaten son zamanlarda da sıçıp sıvamasıyla ünlü de.

penaltıda o çizgi hakemi ne iş yapar? daha doğrusu bu yeni kuralla gelen çizgi hakemleri ne sikime derman oluyor?

maçın hemen başı, bildiğin penaltı pozisyon, allah taş eder adamı. neden vermiyorsun? neden eyyam?

biz bu filmi atletico maçında da görmüştük, yeter artık lan!
(bkz: kör şeytan)
dün geceyi biz türklere bok eden spor adamı.
maçın gözlemcisi tarafından 6,3 gibi değerlendirme almış. şimdilik denilenlere göre bu sene bir daha şampiyonlar ligi maçı yönetmesi zor gibiymiş.

http://spor.haberturk.com...78165-stark-sinifta-kaldi
Korkusundan mıdır gözlerinin iyi görmemesinden midir bilinmez ama Galatasaray ın iki penaltısını vermeyen hakemdir.
görmemesine imkan vermediğim. kendisini ve ekibini türklere karşı kurmuş hakem müsvettesidir.
dün akşam cümle akrabasının milyonlar tarafından saygıyla anıldığı hakem(!).

(bkz: engin baytar ı oyuna alıp hakemi dövdürmek)
90'ların sonu 2000'lerin başındaki galatasaray olsaydı umut bulut'un pozisyonuna kesin penaltı çalacak olan hakem. kendi ligimizde de aynı durum var. hakemler ancak 4 büyüklerden biri kötü durumdaysa adaletli olmaya başlıyorlar. yoksa bizim ligde de galatasaray bursa ile oynasa aynı pozisyona bursa lehine olsa penaltı kolay kolay verilmez. burada sorun galatasaray'ın eski popülerliğinde olmaması.
Wolfgang Stark'a bir daha Şampiyonlar Ligi maçı verilmeme kararı alındı. Durum o kadar vahimdi işte dün gece...
beter olsun pezevenk..
bu adamın özelinde değil kötü olmak, o da emir kulu! albayrak doğru söylemiş, Türk olduğumuz aklına gelince, doğruyorlar. tek sebep türk olmamız yoksa 15 hakemde maçta olsa o penaltı verilmez, görülmez.