bugün

iddia edildiği gibi sözlükteki diğer cadılarla bir alakası olmayan , taklitlerimden sakınınız diyen cadıdır. * ha ama sözlüğü işgal etme , grubun beyni olma falan güzel düşünceler bunlar değerlendirmek lazım.
(bkz: hepimiz ineğiz)
benim mezun olduğum yıl okuluma giren bana yaşasın dedirten samsunlu yazar.
transilvanya da takılan... süpürgesine tüp taktırmayı düşünen yazardır:)
her zaman yanında oLacağımı biLmesini istediğim yazar...bunda amaç(temel , yan , mecaz , terim) arama oLur mu *...
keşke herkes o yaşta olsa da, onun gibi aklı başında olsa dedirten yazardır. almış yaşını gitmiş ama adam olamamış bir çok adamdan daha adam gibi biridir. en güzel özelliği de terbiyesidir.

neymiş;

(bkz: akıl yaşta değil baştadır)
kimseyi dinlediği müzikle siyasi görüşün karıştırılamayacağını bilecek kadar aklı başında sadece müzik olarak dinleyen gerekli bilgiye sahip yazardır.
transilvanya yüksek sosyetesindendir kendileri,her gece üşenmeden cildi için kan banyosu yaptığı vücudunu fibula iliği ile ovduğu rivayet edilir
kendisi cadı olmakla birlikte, öss sınavında şıkları yanında onunla birlikte sınava girme gafletinde bulunmuş rakiplerinin kanıyla işaretleyecek olan kişidir. sınav süresi fazla geldiği için sınavın sonunda kendisi ekstradan birkaç soru yazıp onları da cevaplandıracaktır. ayrıca sınavdaki gözetmen için de ziyadesiyle üzülmekteyimdir, zira sınavda bu cadı ile uğraşmak okan bayulgen ile uğraşmaktan daha zordur, allah sabır eyleye...
yarın, o önemli günde, herşeyin hayal ettiği, istediği şekilde gelişmesini dilediğim, dualarımın hep arkasında olacağı yazardır. başarısından bir saniye bile kuşku duymadım ve duymayacağım da.
(bkz: başarılar)
allah yardımcısı olasıca yazardır.*
başarılar dilediğimiz yazarlardan..*
sabah 09:00 - gece 01:00 arası sözlükte online olan*, geri kalan 8 saatini de uyuyarak geçiren *, eğer sözlük; geyik yönünden daha çok bilgi olarak gerçekten faydalıysa, sözlükte bu geçirdiği zamana bakılarak kendisinin kazanması halinde bunun ne kadar doğru olup olmadığını test edeceğimiz yazar. * * *

(bkz: kobay witch) *
dilerim her şey istediği gibi gider ve hep mutlu olur.*
6 küsür saat sonraki sınavda dualarımızın vereceği ara gazının da etkisiyle soru kitapçıklarını bitirip hocaya dönerek,

" yapabileceğinizin en iyisi bu mu ? nihahahahahhaaaaa"

diyecek yazardır. *
kendisine öss de başarılar dilediğim yazardır. *
istanbula gelmesi halinde günde sabah-öğle-akşam olmak üzere 3er zirve düzenlemek suretiyle gelemediği zirvelerin acısını çıkartacak yazardır. ha zirveye katılım yüksek olabilir ama ayrılımın daha yüksek olacağı kesindir. ****
böyle insanlarda var helal olsun dedirten yazar.
ziyadesiyle hamarat, hanım hanımcık, uslu, sessiz sakin, gayet mülayim bir kızımızdır. ne söylerseniz kabullenir, yapar eder. elinden her iş gelir, koca bir evi çekip çevirebilir. ağzı var dili yoktur. her yola gelir, her zaman affedici, kesinlikle sinirli, asabi olmayan gayet cici bir yazardır.

aaaa pardon ben witchin başlığındaymışım. karıştırdım bir an.*
412185 nolu entry si ile pek çok yazara '' yazık yaaa bari samimi olalımda üzülmesin''dedirten yazar.
(bkz: kimse samimi olmazsa ben olurum)
samimi olma konusunda baya başarılı,güldürmeyi çok iyi başaran yazarımızdır.
önümüzdeki bir hafta ortalarda olmayacak , servis dışı cadısıdır. **
(#152093) entry siyle female oldugunu sakkadanak belli eden yazar ark.ımız.
seçtiği nickle , sözlüğe girdiği ilk günden beri bayan olduğu ortada olan yazar. (bkz: witch)
güncel Önemli Başlıklar