bugün

tadı bozulmaya başlayan sigaradır.
(bkz: dertten anlayan biri var o da kırmızı winston soft)*
(bkz: karaçalı)
(bkz: sensizliği tıbbi bir tanım sanırdım)
insana başka sigara aratmayan yegane sigaradır. bir kere bunun yabancısını içmiştim filtrenin üstünde siyahla winston yazıyordu. Oda mükemmeldi. demek ki her yerde 10 numara sigara winston.

(bkz: sigara içmek doğurganlığı azaltır)
fiyatı artmadan önce öğrencilerin vazgeçilmez sigarasıydı. şimdi ise anadolu almıştır yerini
kokusu en kötü, nefesi en çok kesen, ancak içmesi en zevkli sigaradır. öğrencilikte alışılır. *
süper lightı olan cigara.
bide light ı vardır ki akıllara zarar tadıyla tek nefeste bile rahatlatır adamı.
"Taste Good Taste Good Like A Cigarette Should."
diye de reklamı vardır.
ağzının tadını bilen öğrenci sigarasıdır ayrıca softu kraldır.
mideme sancı yapan sigara.ne iş anlamadım.
2010 itibariyle yeni zam gelmesine çok üzüleceğim sigara markası.
zam gelmişmi bilemediğim sigaram. yılbaşından önce kartonumuzu aldık tabi de, kamyonla almadık ki be hacı*.
artık içmek için iki üç kere düşünülecek olan sigaradır...bir zamanlar 3,5'du be...
bazi marketlerde zam geldigi soylenen bazi marketlerde hala 4 lira 30 kurustan satisa sunulan kral sigaradir, bir markete girip zam geldi cevabini alirsaniz bikac market dolasin illa zam gelmeyen birini bulursunuz bugunlerde. *
gelen zamlardan tahminen yüzde 5 etkilenecek sigara. 60 kuruş gibi bir zam bekleniyor.
az once 4.75 tl'den iki paket aldigim sigara. Zaten zor buldum, zam dedikodusu yuzunden millet tezgah alti yapmis mnskym. buldugum bakkal, sigaranin normal fiyatina %10 ekleyip satiyormus. "winston 4.30 tl hele buna %10 ekle de fiyatini soyle yegenim" dedi, orda koptum zaten.
fiyatı belirsiz sigara. yine iyi millet şu fiyata, bu fiyata bir şekilde alıyor. herhalde ben de bir cenabetlik var. hangi büfeye sorsam ya bitti ayağı yapıyorlar ya da fiyat belli değil satış yapamıyorum zımbırtısını söylüyorlar. lan nolucak işte şimdiki fiyatına sat ama yok illa zamı bekliyor. ya sabır.
kutusu 5.5 lira olmuştur.
şu an için jti zam yapmadığından son kaledir.

bi'kaç saat evvel 4.40 dan 3 paket uzun winston light alarak stoğumu yapmışımdır tetikte bekliyorum.
üniversitede iken sigara içen her üç arkadaşımdan ikisinin kullandığı sigaradır. fiyatları ne idi sonra ne oldu bilmiyorum ama bu zamlardan winston da nasiplenecek galiba.
son gelen zamla bögrüme daş gibi oturan sigaradır. daha içmeye kıyılamaz...
4 ocak 2010 itibariyle bakkaların bize itelediği gibi 5.50 değil 5 TL olmuştur.
son uçuk zamlardan sonra fiyat performans oranı en makul sigara olmuştur.
Şu günlerde hiç biryerde bulunması mümkün olmayan sigaradır. Satıcılar Winston'a bulunmaz hint kumaşı muamelesi çekmektedir.
son zamla birlikte öğrenci marlboro'su olmuştur.