bugün

entry'ler (180)

sözlükteki gizli ajanlar

- aa bu benim lan
+ lan olm, nerde kaldi gizliligin
- gercek ismimi bilmiyoolaar ki abi hihihi.
+ .......
- tamam abi, ben bi cay koyim

cehennemde sözlük yazarları ile karşılaşmak

- burcucum cok guzel yanmışsın..
+ burda da mi buldunuz beni yaa, ühühüüü

sigara fiyatlarında büyük indirim

(bkz: bir an götüm tavana vurdu kabul ediyorum)

simdi bakkala gidiyorum, indirim falan yoksa bakkali keserim. sigara fiyatlari, doviz gibi dalgali kura mi dondu anlamadim. Bir gun gidiyorum winston 4,75 tl, sonraki gun 5,50 tl, ertesi gun 5,00 tl. Lan olm sabrimizi mi deniyorsunuz, dalga mi geciyorsunuz?

yemekteyiz hakan

hakkinda bu kadar entry girilince noldu lan diye merak edilen kisidir. hayir yani, bu programi izlemeye mideniz var anladik, bari gelip burda yazmayin.. nihat dogan'a bile raziyim ama boyle tiyatral sacmaliklar gercekten igrenc be ziya..

sözlük eko

sozlukler siralamsinda adini altin harflerle yazdirmis, gorevi tamamlayip bir efsane olarak tarihin tozlu raflarindaki yerini almistir. sevdim, cok sevdim ama omru kisa oldu.

ilk 3 nesil gitmeli yerlerine çiçek dikilmeli

(bkz: ilk üç nesil gitmeli yedinci nesil sikilmeli)

edit: yedinci nesil sevilmeli yazacaktim elim kaymis. ozur dilerim.

altıncı nesil yazarların kamyona doluşup gitmesi

sozlukte altinci neslin bir yil boyunca ezilmesi, gelen yedinci nesillerin tam tersine omuzlarda tasinmasindan dolayi, uvey evlat muamelesi gormesinden dolayi, kamyonlara dolusup cok uzaklara gitmeleridir.

bakiyorum yedinci nesil gelmis; onlar cici, onlara laf soyleyenin dilini keserim, onlarin yalanasi cok tatli memeleri var gibi methiyeler duzuluyor ama altinci nesil hala ayaklar altina aliniyor, soyle boyle deniliyor. Noluyoruz la? Ne diyorsunuz siz kuzum? birakin bizimle ugrasmayi da isinize bakin.

(bkz: altıncı nesil benim isyanımdır ulan)

sohbet esnasında rezil eden yakın arkadaş

patavatsiz insan kisisidir. gotunu siktigimin ibnesi.

türkiye de sago dan başka raper olmaması

(bkz: sago ne la)

yedinci nesilleri sevin yoksa biz sizi severiz

yedinci nesillerin hepsi hamili yakinimizdir anlami cikarilmasi gereken cumle. istikbal yedinci nesillerde! Bizi aratmasinlar da baska ihsan istemem.. Hosgeldiniz kardeslerim..

mecliste kayıp sembol

bulent arinc'tir. yoksa hic bir ozelligi olmayan adama neden suikast duzenlemeye kalksinlar.. siz de farkettiniz mi?

gözü sevgilisinden başka kimseyi görmeyen insan

erkekse eziktir, kizsa asik. ben demiyorum, genel olarak toplumda boyle bir yakistirma var.

14 yaşında hamile fakat bakire

baskalarini da yemeye calisan babanin talihsiz beyanatini barindiran haberdir. aga haberin sonuna bir "yersen" bakinizi verseydin ya..

ateist olma sebepleri

insanin kendine sorup cozumlemesini yaptigi sorudur. Dua ederek neleri elde ettiniz? dua etmenize ragmen neleri kaybettiniz? en basit nedenlerdir bunlar.. birileri sizi yemis ve yemeye de devam ediyor yavrularim.. ne insallahla beklentileriniz gerceklesiyor ne de masallahla birseyleri koruyabiliyorsunuz.. Ancak insallah demeyi biraktiginiz gun, bunun ne kadar sacma oldugunu anlarsiniz..

farmville

birakmasi cok zor facebook oyunu. birakinca da rahatlatiyor resmen. Bu ne lan, kendi kendime eziyet ediyormusum mnskym.

90 milyonluk telefon faturası

her ay bu ortalamalarda aldigim faturadir. Ustelik issizim, gobegim var..

winston

az once 4.75 tl'den iki paket aldigim sigara. Zaten zor buldum, zam dedikodusu yuzunden millet tezgah alti yapmis mnskym. buldugum bakkal, sigaranin normal fiyatina %10 ekleyip satiyormus. "winston 4.30 tl hele buna %10 ekle de fiyatini soyle yegenim" dedi, orda koptum zaten.

altıncı nesil başlıklarını 500 metreden tanımak

(bkz: altıncı nesil başlıklarını 500 metre engelli koşu)

sadece samanyolu tv izleyen tip

algilama sorunu yasayan ve problem cozme yetisini kaybetmeye baslamis beser ul mahlukattir. oyle ki, artik beyninde sivi kalmamistir ve tefal fg model bir utuyle, beyin kivrimlari adeta dumduz olmustur. bu tip, eger bu kanali izlemeye devam ederse, zombi olmasi kuvvetle muhtemel bir ihtimaldir.

nihat doğan ın sözlükçülere çatması

sozluklerden cok su goturecek satasmadir. unutulmamali ki; Nihat dogan, turkiye'nin ilk ve tek postmodern filozofudur. Kendisi muhtemelen gelecek yil nobel edebiyat odulu'nu de alacaktir. ordaki konusmada, derin bir yapilasma olan sozluklerin tehlikesinden bahsedecek ve bizleri yerin dibine sokup sokup cikaracaktir. cok tirstim lan, akka ak ak ak*