bugün

entry'ler (103)

kamyon şöförüyle sohbet etmek

-naabıyoon?
+eyi sen naabıyon?
-ii valla sen naabıyon?

samimi olunan arkadaşın alevi çıkması

arkadaşı saçlarından tutarak merdiven boşluğundan aşağıya atlamaya zorlama sebebidir. öğrendiğiniz an tekmeleyin sindirin onu. sakın "siktir git lan" gibi cümlelerle salıvermeyin. ne demek lan alevi olmak.

-ali ben aleviyim
-neddin sen? ha? neddin?
-ismin ali olu...
-neddin sen aznce neddn?
-...
-seetteroleeannn...

beşiktaşın şampiyonluğu zaten hak etmediği gerçeği

şimdi iki tane über gerizekalı çıkıp diyor ki "lalalalalalalal". yapma yaa.

hani gerizekalı dedim ya altı boş kalmasın. bunu diyen adam diyor ki sezon başında galatasaray 100 gol atar, ligin tozunu attırır. attırdı.. ne tarafa olduğunu henüz sezon bitmediği için bilemiyoruz tabi.

sonra gerizekalı diyor ki bu fener daumla hertürlü şampiyonluğun tepesine oturur. aziz bi babamız yok ki diyelim sezon sonunda gelince buraya bi edit düşülür yine.

beşiktaş ağır taştır. bi gerçek varsa eğer oda budur.

am bekleyin. öptüm. mucks...

seks yaparken oyuncu değişikliği isteyen hatun

(bkz: fuck body)

7 liraya marlboro almak

(bkz: naber k3nks)

ağlama hissi uyandıran sözler

"lay down in the green grass
remember when you loved me"

winston

zam gelmişmi bilemediğim sigaram. yılbaşından önce kartonumuzu aldık tabi de, kamyonla almadık ki be hacı*.

türbanlı kızın türbanını kırmak

biraz uğraş gösterirseniz yapabileceğiniz eylem. güzel bi bir nisan şakası olabilir.

bel altı

boksta dövüşe dahil edilmemesi gereken vicut kısmı. taşaklara falan gelir aman diyim! siz siz olun boks yaparken rakibinizin bel altına vurmayın.

kaşar olunmaz kaşar doğulur

"kasar olmayanlar orospu çocuğudur" diye devam ettiğini tahmin ettiğim tost ligi kupası gençkaşarlar tribünü tezahüratı. sosislere gönderme yapıyo ibneler..

insan politik bir hayvandir

düşünen hayvan, konuşan hayvan gibi tanımlardan sonra eksik olan parçanın hayvani parçamızın ne olduğunu belirten cümle. he amına koyam he politik hayvanız, hatta bide osuran hayvanız diye tespit yaptık arkadaşlarla geçen gün biz. bu ne lan.!

bide mümkünse yeni yıl şampuan getirsin gelirken, şampuan bitti evde. alakasız oldu ama şampuan yok mına koyim. politik hayvan oldum bak gördünmü..

kalecinin bakışları arasında ağlarla buluşan top

(bkz: top hayrettinin kontrolünde ve gol)

yılbaşını dün gibi hatırlarken haziranın gelmesi

(bkz: yılbaşını dün gibi hatırlarken yeni yıla girmek)

karanlıkta sevişmek

vicutlarında üç oda bi salon bulunduran bayların ve iki balkon bi teras bulunduran kadınların sevişme ortamları karanlık olur. lömbür lömbür, istek azaltır lan o bildiğin aydınlıkta..

sevgilisinin bikini giymesine izin vermeyen erkek

sürekli bikini giyen hatunları hayal ederek mastürbasyon yapıp başkalarının kendi sevgilisini hayal edip böyle şeyler yapacaklarını düşündüğü için izin vermez. amına koyduğumun beyni örümceklenmiş osbircisi diyerek vanda ki halamlarla birlikte kendisine burdan selam etmek isterim.

günde üç öğün seks yapmak

çok eşliliği beraberinde getirir. her öğün aynı yemek yenirmi lan!

insanların üremesi ile alakalı belgesel

(bkz: konulu film)

cm diyorsa yalandır

yanlış bir önermedir. şuan dünya üzerinde ki bisürü yıldızın, yıldız olacağını cm 01-02 yi oynayanlar biliyordu mesela. cm kraldır, ilk göz ağrısıdır. ha tsigalko falan derseniz, bugdır bug..

cm ne amına koyam diyenler için gelsin; (bkz: championship manager)

edit: bir zamanlar ukteydi.

yeni ayakkabıya basılırken yüreği kaplayan hüzün

yıllardır bıkmadan usanmadan yapılan şaka lan şu. bu şakayı yapanın ağzının ortasına o ayakkabıyı çıkartıp temizinden bi tane vurasım gelir hep.

geçen convese aldım beyaz, giydim çıktım dışarı. elemanın biri geldi suratında ki yavşak sırıtmayla birlikte lap diye bastı ayakkabının orta yerine. be amına koyduğum evladı o iz hala çıkmadı ya, komiklikçi.

ha o an hüzün yarattımı hayır! bi sinir yarattı bünyemde. ama o sinir leke çıkmadıkça hüzünle paylaşmaya başladı hissiyatı.

bidaha bana ya da başka birine bunu yapanı yakalarsam!..!! aman diyim!

kişinin fakir olduğunu anlaması

makarnayı süzmeden yediğiniz an. öle bişey olursa bi mesaj atın lan bana. gönderir aldırırım, karnınızı doyururum. bi çocuktan duymuştum abi makarnayı süzmeden yiyoruz ekmekle, allah rızası için bi sadaka demişti. o an içim burkuldu.

siz yaşamayın olum öle şeyler. burda iksii abiniz var.