1. 1.
  prison break adlı dizide alexander mahone isimli dedektifi oynayan aktör. black hawk down'da da oynamış.
  2 -1 ... eurasian
 2. 2.
  kendisi batman- the dark knight'da da soyulan bankanın pompalı tüfekli müdürünü oynamıştır. rolü kısadır ama mahone'varidir.
  ... prison freak
 3. 3.
  karizmatik oyuncu.
  asıl adı "William Edward Fichtner"
  27 kasım 1956 doğumludur. "bill fichtner" olarak da biliniyor.
  1 ... wings for marie part 2
 4. 4.
  elli yaşın üstündeki insanların da taş gibi olabileceğinin yegane göstergelerinden biridir.
  2 ... restless
 5. 5.
  (bkz: william fichtner)
  ... ersin
 6. 6.
  çok karizmatik bir oyuncudur. ayrıca çok da güzel bir aksanı ve ses tonu vardır. seslendirme yapmaktadır. gta'da ki ken rosenberg'i seslendirmiştir. drive angry'de oynamıştır en son. canlandırdığı çoğu karakterin ortak noktası cool olmaları. bu adam özellikle bu işi gerçekten iyi beceriyor.
  2 ... buyuk resim gorucu
 7. 7.
  the accountant rolüyle drive angry filminde mest etmiştir.
  ... rivne
 8. 8.
  57lik karizma aktör, Alman asıllı Amerikalıdır ve babasının adını almıştır. aslında hukuk okumasına rağmen oyuncu olmuştur, buradan neden hep hukuk adamı rollerini oynadığı biraz anlaşılıyor sanırsam, yakışıyor. pek çok bilgisayar oyununun karakter seslendirmesini yapmıştır ki şaşmamak gerek çok iyi bir ses tonu vardır.ayrıca bir adet de oğlu bulunmaktadır.
  2 ... rushmore
 9. 9.
  yüzünü tanıdığımız ama ismini bilmediğimiz aktörlerden. Oynadığı her rolün hakkını fazlasıyla veren adam. Prison break'da alexander mahone rolüyle gönüllere taht kurmuştur. Dizide scofield'dan sonra en zeki karakterdir. Grand theft auto, grant theft auto san andreas ve bir çok bilgisayar oyununun da seslendirmesini yapmış olan yegane üstad.
  1 ... selanik muaciri
 10. 10.
  yaşayarak oynayan usta aktör.
  ... tenete