1. ?.
  ingiltere de baslayan bir muddet sonra da amerika ya gecen ve burada doruga ulasana programdir. turkiye deki aninda goruntu show programinin cikis kaynagidir. dort kisiden olusan ekip cesitli skecleri canli ve dogaclama ortaya koyuyor.

  sunuculugunu drew carey, oyunculugu da colin mochrie, ryan stiles, wayne bradey, greg proops ve brad sherwood gibi basarili ve tecrubeli oyuncular yapmaktadir.

  ozellikle colin mochrie ve ryan stiles i tek gecerim belirtmek isterim.
  1 ... fewzi1907
 2. ?.
  ingiliz ve amerikan versiyonlarını birer bölüm sırayla seyrediyorum şu an ve daha beş bölüm seyretmiş olsam da (bi de robin williams'ın konuk olduğu programı youtube'dan seyretmiştim onu da ekleyeyim listeye) dünyanın kesinlikle en komik şovu, programı, artık her ne haltsa o'su olduğunu iddia edebilirim. üstelik ingilizce altyazı bile olmadığından aradaki çoğu espriyi kaçırdığım halde söylüyorum bunu. o esprileri de kaçırmasam herhalde yerden toplarlardı beni. oha be güzeller, bunlar da insan bizim türk dizilerini yapanlar da.. nasıl oluyor yahu anlamıyorum...
  4 ... brick top
 3. ?.
  cnbc e nin kesinlikle yayınlaması gereken program ama ingiliz değil amerikan versiyonunu. drew carey nin sunuculuğundaki o son sezonlar gerçekten inanılmaz. bir ryan stiles, bir colin mcrae, bir wayne brady gülmek için yeter de artar bile.

  orta seviyede ingilizce bilenler açın toutube dan birkaç video izleyin bağımlısı olacağınıza iddiaya girerim.
  1 ... fewzi1907
 4. ?.
  kafamda ki drew carey fenomenini yaratan programdır. hani bir komedyen bu kadar komedyen olur. sadece durup bakması bile insanı güldürür.

  mesela;

  whose line is it anyway
  ... winniethecrusher
 5. 1.
  youtube'da gezinirken keşfettiğim program. bizdeki anında goruntu showa benziyor. saatlerdir kahkahalarla gülüyorum. çok başarılı. belkide torrent'ten altyazılısı bulunabilir ama ingilizce bilenler kesin bir göz atmalı diyorum.
  1 ... bittersweet deception
 6. 2.
  bu programın altyazısını bulana veya getirene 100bin lira veriyorum.
  1 ... nptnbolum
 7. 3.
  dünya televizyon tarihindeki açık ara en komik programdır. sound effects, greatest hits, hoedown ve irish drinking song skeçleri donunuza sıçırtabilir.

  colin mochrie, ryan stiles ve wayne brady birer komedi ilahları olduklarını kanıtlamışlardır.

  "the show where everything is made up and points don't matter" mottosuyla gönüllerde taht kuran şovdur vesselam.
  -1 ... besinci gunun safagi