bugün

tam söylenişi "when in rome, do as the romans do" olan özdeyiştir. "bir yere gidince, oranın adetlerine göre davran" anlamına gelir.

japonya'ya gitmişsindir mesela. suşi getirirler. "çiğ balık yemem lan ben" demek yerine, "i'll have one. when in rome." dersin.
seksenli yıllardan bir synth pop grubu, en bilindik şarkısı the promise dir.
alexis dziena, kristen bell, josh duhamel, danny devito, will arnett gibi oyuncuların oynadığı 2010'da vizyona girecek olan mark steven johnson filmi.
hollywood işi romantik komedi olan ama bolca güldürüp eğlendirebilen bir film. tavsiye edilir. kristen bell ve josh duhamel izlenilesi iş çıkarmış.
kristen bell e hayran bırakan film. gerçekten güzel bir film olmuş oturup sıkılmadan izleyebiliyorsunuz vermek istediği mesajda çok güzel verilmiş. daha fazla detaya girmeyelim, izleyiniz efendim.
imdb de düşük puan almış olmasına rağmen güldüren filmdir.
(bkz: ben amerika dayken)
birçok romantik komedideki gibi sadece tebessüm ettirmek yerine gerçekten güldüren başarılı film hem de 2. dakikadan itibaren. izlenesi. bi bu kadar başarılı diğer film için;
(bkz: the ugly truth).
bu iki filmde de bulunması zor bir aşkı komediye dökerek anlatırlar. mükemmeller.
Zaman kaybı olmayan eğlenceli bir film.
"Kalbin kırılabilir ya da dünyanın en güzel aşkını yaşayabilirsin. Ama denemediğin sürece, asla bilemeyeceksin."

görsel
güncel Önemli Başlıklar