bugün

(bkz: search warrant)
son derece yakışıklı bir vokale sahip glam metal grubu.yakınlarda born evil isimli bir albüm de çıkardılar sanırsam.
Jani Lane adında tam bir babyface* diyebileceğimiz yakışıklılıktaki vokalisti barındıran aşmış, yarmış grup. Heaven en çok bilinen parçalarıdır* let it rain adlı şarkısı da harikadır, tavsiyemdir icabında. *
1983 yılında düsseldorf'da * kurulmuş speed metal grubu..1985'te çıkardıkları First Strike isminde bir ep leri ve the enforcer isminde bir albümleri mevcut..

Vokal/Bas : Jörg Juraschek
Gitar : Thomas Klein
Gitar : Oliver May
Davul : Lothar Wieners
alim opsiyonu gibi gorev yapan bir yatirim secenegidir. belirli bir sirketin hissesini belirli bir fiyattan belirli bir tarihte alma opsiyonudur.(amma cumle oldu)
hissesi satilan sirket tarafindan bizzat yazilir.
warrant genelde biraz daha uzun surelidir alim opsiyonuna gore. ayrica bir diger farki da alim opsiyonu aldiginizda 100 hisse bu durumdan etkileniyorken warrant'da bu sayi bir veya ikidir.
2005 yılında born again isimli yeni albümlerinin çıkartmışlardır; eli yüzü düzgün bir albüm olsa da eskilerin yanına yaklaşmıyor.
bu kelimeyi ilk duyduğumda savaş rantıyla karıştırmıştım bunu söyleyen birine sövmüştüm hatta **. saygılar.
Heaven balladı efsane bir şey olan grup. cherry pie çok daha ünlü ama heaven' yaptıkları en güzel şey benim nazarımda.
Cherry Pie adlı şarkılarına "Warrant falan dinlemem" dedim ama şuan hayvan gibi dinliyorum. Cherry Pie, Heaven, Uncle Tom's Cabin şarkıları çok güzel. Jani Lane'in olmadığı şarkılarını dinleyeceğimi sanmıyorum. Bana Glam metal dinleten ilk grup ayrıca.