bugün

kafa sikmesinin yanı sıra bazen faydalı da olabilen alettir.

iki sene önce bu zırıltıyı dinlememek için sesi kapattığınızda ömer üründül'ün de zırıltısından kurtuluyordunuz. hayır bu olmadığı zaman da sesi kapatabilirsiniz ama maç heyecanından fark etmiyordunuz ömer'in zırıltısını. o esnada bilinçaltınıza işleyen zırvalar gece sayıklamalarıyla ortaya çıkabilmekte.
bir aralar çok küfür ettiren, bi neslin kafasını siken alet.
2013 afrika uluslar kupasında yine bolca sesini duyacağımız alet.
2010 dünya kupası'ndan sonra esamesi okunmayan çalgıdır.
vuvuzela'm gümüşten
maça geldim varoştan
ben angara çocuguyum
30 santim doguştan.
bir zamanlar lisede sınıflar arası turnuvalarda öttürdüğümüz kafa sikerteci. para toplayıp sınıfa vuvuzela almıştık. her maç başkası öttürürdü. aaah ah.
dünya kupası zevkimin içine sıçan çalgı şeysi.
2014 dünya kupasıyla pabuçu dama atılmış, zamanında çok baş şişirmiş lanet okunmuş uzun boru gibi alettir.
vay amnskim 4 yıl geçmiş dedirten halk çalgısı.
bir zamanlar çok tehlikeli bir moda haline gelmişti bu düdük. o neydi öyle be... yasaklayın bir şey yapın duymayalım.
Çalanın, icat edenin g*tüne girsin.

Sensiz dünya kupası ne güzel.
2014 dünya kupasında arattırdı kendini meret.
kendini özleten kulak düşmanı.

şaka lan şaka neyini özleyeceğiz senin. 4 yılda bir 30 gün keyfimiz var onun da içine etmişti zamanında.
iğrenç sesiyle 2010 dünya kupasına damga vurmuş çalgı.
yıllar sonra efsane remixi akla getiren alet.

http://www.youtube.com/watch?v=v-ixyL_2OXc&feature=kp
Üflemeli çalgı aleti.
2010 dünya kupasıyla moda olmuş korkunç sesli bir müzik aletiydi. cidden bunun da modası oluyormuş demek ki, şimdi ortalıkta gözükmüyor.
Igrenc otesi sesiyle nasil populer oldu anlayamadigimizdir.
2010 dünya kupasına gölge düşüren illet. Bir nesilin kulağını siktiniz amk.
Ömer üründüle meydan okuyan Afrikalı bir müzik aleti.
koltuğun altında bulduğum sarı, fifa 2010 dünya kupasından kalma güney afrika'ya özgü müzik aleti.
olsada dinlesek enstrümanı değildir. daha çok zurnanın evrimleşmemiş hali.
görsel
şu sıralar chp adalet yürüyüşü ile tekrar akıllara gelen kafa sikici çalgı aleti.
bu dünya kupasında tribünlerde olup olmayacağı merak konusudur.