1. 1.
  adı değişen eski vw modeli. (bkz: jetta)
  2 ... shwin
 2. 2.
  Arka koltuğuna üç kişinin zor sığdığı gereksiz otomobil.
  -1 ... joe satriani
 3. 3.
  Volkswagen'in 1999 - 2005 yılları arasında vento modelinin yerine ürettiği kompakt sınıf sedan modelidir. Bu model golf modeliyle aynı platformu paylaşmaktadır. Yol tutuşu, golf modelinden ağırlık dağılımının daha iyi olması nedeniyle daha üstündür.
  1 ... biraptal
 4. 4.
  Orta sınıfta idare eder bir araç Yakıt tüketimi çok yüksek değildir. içi dardır,toplam 5 kişi binemezsiniz. Ama yakışıklıdır,mahçup etmez.
  ... falay
 5. 5.
  artık yerini jetta'ya bırakmış olan araç.
  ... gimenez
 6. 6.
  yanılmıyorsam 2004 ten sonra üretimi duran, yeni jetta dır. ayrıca, arkadaki bora yazısının yanına, '& burak' yazılmış olanı da görülen, gülümseten araçtır.
  2 ... surudenayrilanidealistkuzu
 7. 7.
  Arka koltuğuna 3 kişinin oturamayacağı ve sürerkenki zevkin içinize sığmadığı görünümü yaşlı arabasını andırsada motoru tam üniversite gencinin ihtiyaçları doğrultusunda olan araçtır.
  ... madcow
 8. 8.
  2. el piyasası çok canlı olan ve hala tercih edilen volkswagen modeli. Fiyat/performans olarak bakıldığında, yüksek yakıt tüketimi dışında çok iyi bir araçtır kendisi. Hem spor, hem ağır, tatlı sert bir görünüme sahiptir. Konsolundan balatasına, sileceğinden şanzımanına, her noktasında volkswagen kalitesinin bir şekilde hissedilebileceğini de söylemek gerekir.

  Ayrıca, 2000 model 1,6 bora'nın sıralı gaz sistemiyle kullanılırken 220'yi, benzinle kullanılırken de 240 üzerini rahat gördüğü test edilmiştir. iyi tork değerlerine ulaştığı devir yüksek olduğundan şehiriçi kullanımda bazen sıkıntı yaratsa da, otoyolda arabayım diye gezen biçok otomobili ağlatır. Yol tutuşu da iyidir, güven verir.
  2 ... seagle
 9. 9.
  arap atı gibi arabadır. 100ün üstünde gösterir performansını. Ayrıca bende 220yi gördüm.
  1 ... yesilayci sarhos
 10. 10.
  eski arabamızdı. comfortline modelini kullanıyorduk. dış görünüşü bilemem ama içi ve rahatlığı şu an bindiğim 2011 model fluence'den yüz kat iyidir. candır.
  1 ... the gunslinger