bulent korkmazın paf takıma gönderip takım bul demesinin ardından birkaç hafta sonra yerine gelen samet aybaba tarafından takıma konduktan sonra, son haftalardaki formunu 1 aralik 2007 kasimpasa bursaspor macinda devam ettirip bursaspor formasıyla ilk golünü atmış oyuncu.
kısa boyu olması dolayısı ile topla hızlı hareket eden bir futbolcu. 25 kasım 2007 bursaspor konyaspor maçında bir ara acaba gelip bana da çalım atar mı diye korktum. adam konyasporlu herkesi geçti. bu geçişler egoizme ve bencilliğe dönüşünce taraftarın tepkisi de "yuh artık, yeter"e dönüştü. olsun bence devam etsin. denesin. özgüveni çok iyi bir özelliği. bi süre sonra tecrübe ve fizik güç de kazanır. o zaman topu daha az kaptırır. daha az tepki görür. ve o zaman bursaspor takımı'da bir sol kanat kazanır. *
(bkz: pişecek abisi)
Kolpa genç yeteneklerden farklı olarak harbi yetenekli ve gelecek vaadeden bir oyuncu. Bursaspor için önemli bir değer.
saha içinde çok konuşan, hakemle oynayan bir topçu. hızlı top sürüyor ama futbol zekası denilen şey oluşmamış. ya da oluşmadan aldırmış. ilerde beşiktaş'ta izleyebiliriz bu oyuncuyu.
(bkz: defansin dengesini bozan futbolcu)
büyük kaptan küçük hoca bülent korkmaz'ın beğenmediği yetenekli futbolcu. bülent korkmaz müthiş bir savaşçıydı. ama futbol 11 tane oyun kurucuyla oynanamayacağı gibi 11 savaşçıyla da oynanmaz.
sezon sonunda beşiktaşla anlaşacağı iddia edilen bursaspor'un 10 numaralı formasını giyen yetenekli futbolcu.

beşiktaş'a gelirse umarız kaderi fahri tatan gibi olmaz.
süratli ve teknik bir oyuncu,ancak fiziğini kuvvetlendirip kondisyon kazanmalı,ayrıca futbolun bir takım oyunu olduğunu içine iyice sindirmeli.umarım her geçen zaman kendini daha da geliştirir ve yerinde saymaz,ayrıca mesut şen in aksine bizans takımlarına gitmeyip bursasporda kaptanlık yapacak olgunluğa erişir.
Galatasaray'ın transfer etmek için bursaspor ile masaya oturduğu genç oyuncu.
'klübüm izin verirse 4 büyüklerde oynamak isterim' şeklindeki talihsiz açıklamalarının ardından büyük bursaspor taraftarının karşısına hangi yüzle çıkacağını merak ettiğim, yukarıda göreceğiniz gibi haziran ayında girdiğim entryi maalesef haklı çıkaran,hadi 3 büyükleri anladımda 4. büyük olarak her alanda bursanın fersah fersah gerisinde olan trabzondan bahseden, yaşı gibi aklı da küçük olan tipik türk futbolcusu. umarım yakın zamanda sana karşı olan bu negatif düşüncelerimi gerek futbolunla gerekse hal-hareketlerinle değiştirirsin volkan,yada ..ktirip git lütfen bu büyük camiadan(dikkatinizi çektiyse kibarlığı elden bırakmıyorum). gittiğin yerdede senin zihniyetindeki çakma topçular serdar ve serkan kurtuluş kardeşler ile takılırsın.(zekası kıt olduğu için akıl verme ihtiyacı hissettim)
not:bu kadar eksilenince volkan şen in sözlük yazarı olduğuna kanaat getirdim. affet beni volkan,ben ettim sen etme!
(bkz: deco)

görsel
(bkz: bayağı futbolcu güntekin)
bursaspor galatasaray maçında attığı golle takımının kazanmasını sağlayan oyuncu . Aynı zamanda kendisi büyüklerin transfer listesindedir.
iki senedir izlediğim müthiş bir yetenektir. asıl yararlı olduğu mevkii orta sahanın ortasıdır ancak kanattada yeterlidir.
tanım : sahada konuşan insan.
sağ çizgide götçek vedersonu mala çevirmiş yetenekli futbolcudur.
ancak gökçek vederson'u mal edebilmiş vasat oyuncu.
sercan yıldırım'la kıyaslarsak büyük takım forması giymeyi 10 kat daha fazla hak eden futbolcu.
ama sırf şu videodaki halini her dinlediğimde kopmadan edemiyorum o ayrı;
"koşmayın lan ay koşmayın diyorum yarışmayın oğlum ya"
"ben valla inicem, beni buradan alırsınız"
"beni bırakın lan, benim futbol hayatım var ben daha gencim"
"oğlum ben burada ineyim, ben kamyonculara da binerim"

(bkz: hahaha)

http://www.holigan.com.tr...-260lik-deneme-2009-11-20
Bursaspor'da forma giyen ve (bkz: deco) ile tıpa tıp benzettiğim, çalışkan orta saha futbolcusu.
kısa bir süre sonra galatasaray tarafından transfer edilmesi muhtemel futbolcu, bu çirkeflikle onu başka klüp satın almaz zaten.
türkiye'nin en iyi oyuncularından biri olan ancak değeri bilinmeyen futbolcu.
A milli takıma çağrılmış bursasporlu oyuncu. ara sıra abuk sabuk işler yapabilir mesela topla koşarken auta çıktığı falan olur. saçma sapan ortalar yapabilir. şutları çok güzel olmasa da jeneriklik gollere imza atabilir. roberto carlosu rezil etmişlği vardır. stili biraz da ronaldoya benzer piştiği zaman büyük oyuncu olacaktır.
ozan ipek le birlikte seneye kesin fener de.
bugün birkez daha tribünden izleyip iyice kanaat getirdim ki çok yetenekli olmasına karşın bir o kadar da bencil, şımarık ve ne yaptığını bilmeyen bir futbolcudur.

ikinci yarının ilk dakikalarında 4 dakikada 2 gol bulup skoru 3-0 yapan bursaspor'un diğer futbolcuları oyun disiplininden kopmamaya çalışmasına rağmen volkan şen yaptığı abuk subuk rakibini küçük düşürücü ve alay edici hareket ile başta ertuğrul sağlam olmak üzere bir çok kişiyi çileden çıkarmıştır.
cristiano ronaldo ve nani gibi tüysüz şovmen adamlardan görmeye alışık olduğumuz, karşısında rakip varken topun üzerinde dans etme figürlerini bugün sivasspor'a karşı gerçekleştirmiş adam.

tekniği baya yerindedir biliyorduk da ne o ayda yılda bir takım üst sıraları görünce hemen rakiple testis geçme emareleri? nani 2 sene önce aynı tarzda hareketleri 4-0'lık man utd-arsenal fa cup maçında yapınca gallas'tan kötek yiyordu az daha. sonra atmaya çalıştığı tüm çalımlardan sonra gene taşak geçercesine sırıtmalar falan, resmen cristiano ronaldo kaçmış oğlanın içine. iş ahlakı denen de bir şey vardır evladım, bir yerlere gel, ondan sonra görelim façanı. tatar cr7 seni.

bunları bir yana bırakırsak, şahane futbolcudur. honduras karşısında da şu abuk sabuk hareketleri dışında gerçek yeteneğini sergilerse milli takım iyi bir kanat oyuncusu kazanmış demektir. tabi dünya çapında bir rakip olan honduras burada çok belirleyicidir.
bundesliga takımlarının göz koyduğu fırtına kanat oyuncusu. bu sene ligde 21 maçta 4 gol 6 asisti var. haberlere göre de hamburg ve stuttgart peşindeki takımlar.