bugün

atütürk karşıtlarına çorapları kokanlar demiştir. gerçek anlamda kullanmamıştır.
kendisi fena halde yanılmaktadır...
kemalist olmayanlara, ( hiç kıvırmayın, '' atatürk karşıtlarına '' söyledi o lâfı diye de çevirmeyin ), evet kemalist olmayanlara,
'' anıtkabir' e gitmesinler, çoraplarıyla orayı kokuturlar '' diyebilecek kadar kendisini kaybetmiş faşist bir şarkıcıdır...
artık kendisi gözümde sanatçı değildir...
sanatçı '' faşist '' olmaz, olamaz... yakışmaz... eğer ki bir sanatçı faşizmin kıyısından köşesinden dahi payını alabilmişse, hemen düşer ondan '' sanatçı '' yaftası...
şarkıcı olur, türkücü olur, ünlü olur, her şey olur, ama bir daha asla sanatçı olamaz...
yanılıyorsun volkan konak,
o koku, kemalist olmayanların değil, belki de senin babanın ayak kokusudur. sen, müşahhasla mücerredi birbirinden ayıramayacak kadar tecrit kafasından mahrum bir insansın !
atatürk hakkında söyledikleri ülkemizde sanatçı camiasında solculuk kisvesi altında nasıl faşizm yapıldığını kanıtlar niteliktedir.
rahmetli kazım koyuncu'yu ölümü üzerinden yeterince sömürdükten sonra kapağı atatürk'e atmış faşist. evet canımlı cicimli konuşmakla millet keklenmiyor değil mi konak efendi ?
karadeniz müziği denince ilk akla gelenlerdendir.
fakat "halk adamıyım"a, " gönül insanıyım"a fazla oynuyor. belki de samimidir ama tadında bırakmalı. cerrahpaşa'yı söyle selam ver çekil. bir derviş, halk kahramanı ya da filozof değilsin.
kurban olunası adam. gerçek sanatçı.
18 temmuz da altınoluk'ta konser vericek, yeryüzüne gelmiş ender sanatçılardan biridir kendileri.
yaptığı kaliteli müzikle ve kişiliği ile düzgün bir sanatçı portresi çizerken son yaptığı açıklamalarla popüler-politizmin kurbanı olmuş, ve bunu kendi kendine yapmıştır. yine de beğenerek takip ediyoruz kendisini.
"ben aşkta kaybetmeyi seviyorum, dedim ya nemli gözlü insanlardan zarar gelmez... ben acımı seviyorum."
diyen, yüreği güzel, kendi güzel adam.
parçalamıştır, eğlendirmiştir, sevindirmiştir, hüzünlendirmiştir...
"kadınım" kelimesini kimse onun gibi telaffuz etmemiştir.
hep olsundur.

bunlar da ona hatıra olsundur.
ağzına sağlık be adam!
bir röpartajını okudum. hırsızlar, üçkağıtçılar, katiller benim albümüm alırsa üzülürüm, nerede yanlış yaptım diye düşünürüm demiş. bir kez daha takdir ettim. sonra içimden okkalı bi küfür salladım, götünü başını sallayarak albüm satanlara.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.