bugün

entry'ler (100)

kayıp

11. bölümde kafamda soru işareti oluşturan bölüm : anlaşıldı ki özlem falkonun eski sevgilisi. Arabayı patlataydı hem kardeşinin intikamını alırdı hem kızdan kurtulurdu .
Off ne biliyim ya .Güzel dizi. Bazen çalıntı mı acaba diye düşünmeden edemiyorum.

dtdtdt

an itibariyle ekşiye transfer olmuş yazar.Hayırlı olsun kardeşim.

kadın dövmeyi haklı kılacak durumlar

bi siktirgit.

çok eş yasal olsun

bunu söyleyen şahsın allah belasını versin.

obez yerine şişko deyin zayıflasınlar

sana ne desek düzelirsin acaba diye düşündüren bakan söylemi.

ahmet dedehayır

asabi ,sinirli ama perdelerini kaldırdığında kedi gibi bir insandır.

şirketlerde yapılan yılbaşı kutlamaları

rixos'ta yapılmıştır belki neden olmasın.

günün tek cümlelik özeti

vay arkadaaaaş vay arkadaş!

borsanın kopması

yerli yatırımcının buradan mal alınmaz diyerek 50000 den beri satış yapmak için beklemesidir.

borsanın kopması

borsanın rekor kırarak 70.000'i görmesi olayıdır.

iş yerinde altına kaçırmak

bir damla... diye uyarı verilen olay.

partsch

dedikleriyle yaptıkları tutmayan,şu hayatta denge nedir bilmeyen,sevip de arkasında duramayan,cesaretsiz,yüreksiz,kendi aklından ziyade başkalarının aklıyla hareket eden yazar.
(bkz: ben sana dr olamazsın demedim adam olamazsın dedim)

gecenin tek şarkılık özeti

heyecanlıyım daha yolun başındayım hep yanımda ol aşkına sevdalıyım.

aman zort

çok da tın anlamına gelen cümle.

insanı çalışmaktan soğutan şeyler

yalaka insanların terfi etmesi.

ben bu yazıyı kendime yazdım

aferin evladım. doğrucu davut olmaya devam et madalya takcaklar sana .

ben bu yazıyı dostuma yazdım

canım benim, çok üzülüyosun şu anda biliyorum inan ben de kendi başıma gelmiş kadar üzgünüm. Ne diyelim kader mi desek, yaşanması gerekiyodu bu da hayata dair tecrübe mi desek bilmiyorum. Bir kere adam dediğin kişide karakter olması lazım, sözünün arkasında durması lazım, duramadı mı bırak gitsin. Ne yalan söyliyim onun sevgisinden bi bok olmaz. Seviyorum dedi mi bir erkek sonuna kadar arkasında durmalı. Onun bunun lafına bakıp, sürekli birilerinin dolduruşuna gelecekse bırak gitsin hayatından. Sen çok değerli bir insansın. Ailen ,arkadaşların herkes bunun farkında. Sen hem çok iyi bir dost,çok iyi bir sırdaşsın. Sen sakın üzülme, üzülecek birisi varsa o da kendisidir.insan hayatını yönlendiren seçimleridir.O da seçimini yaptı. O senin gibi bir insanı bulamayacak.Ben başta olmak üzere tüm arkadaşların ve ailen herzaman yanındayız. Seni çok seviyorum.Eminimki ilerde hayatına adam gibi ve senin değerini bilecek biri çıkacaktır.

vuvuzela için ne dediler

piyasaya alış gelince öttürürüz alalım şuraya bi tane.

bir borsacı

yeni tanışılan bir kızda dikkat edilen ilk yer

tek bir yer yoktur.baştan aşağı süzerler.

macaristanın yunanistana benzemesi

(bkz: salak yemin ederim gerizekalı bu ülke)