bugün

entry'ler (125)

yaran öğretmen sözleri

lisedeki matematik hocamızın kopardığı anlar bunlardan biridir.
- herkesin 45 alacağı şekilde hazırladım sınavı.
sınav sonuçları açıklanır.
-abece, sen nasıl 2 aldın?

milli takımda aslında hiç olmaması gereken isimler

ortada sabri.

barış manço yu özlemek

ne yaşarken bir eşi olan ne de ölümünden sonra bir benzeri gelen gerçek sanatçı.
(bkz: unutamadım)
(bkz: kol düğmeleri)

eurovisionu kazanan nigar ın türk bayrağı taşıması

sertab erener birinciliğinde 'bizimkiler azerbaycan bayrağı taşımış mıydı' sorusunu akıllara getirendir. *
(bkz: ne olursa olsun kardeşlik güzel şey)

0 facebook tan durum güncelleyen insan

@yatak
@kahvaltı
@tuvalet
@klozet
bokunu çıkardınız.

mesut özil in kadrolaşma çabaları

beni gece gecee güldürmeyi başarmış başlık.

bunu hakediyor: http://twitpic.com/4vk7lr

bursaspor

bülent arınç beşiktaş maçı öncesi yaşananlarla ilgili twitter'dan yorumlarda bulunmuş ve verilen cezaların çok ağır olduğunu söylemiştir. yaşananların kulübe maledilmemesini gerektiğini düşünüyor. acaba neden?
(bkz: akp bursa milletvekili adayları)

kurtlar vadisi pusu

atv'ye geçtikten sonra izlemediğim dizidir. laz ziya'lı, testere necmi'li, pala'lı günlerine dönmesi çok zor görünüyor.

şanslı masa

fenerbahçe'de benzin adındaki mekanda yapılmaktadır.* bunu bilenler gidip karşı cinsten herhangi bir arkadaşıyla sevgili rolü yaparak yarışmaya seçilebilirler. her şeyin bir oyundan ibaret olduğunu bilip, bilmiyormuş gibi yapmak zor olmasa gerek. **

etrafta hiç trabzonspor taraftarının olmaması

trabzon dışında yaşayanlar açısından normal olandır. bir karadenizli olarak trabzon şehrinin şu sıralar nasıl olduğunu tahmin edebiliyorum.

nuri şahin

real madrid'e transfer olarak bizi son dönemde en fazla mutlu eden aslan parçamız. real madrid gibi kulüplerde oynamanın başka milli takımları seçmekle alakası olmadığını bizlere göstermiş, en iyi cevabı vermiştir. hamit de bunu yakın zamanda gösterecek gibi.

http://www.ntvspor.net/ha...hamit-pazartesi-imzaliyor

diana taurasi

galatasaray'a transfer olan basketbolcu. fenerbahçe kulübü astronomik rakamlar istemesi nedeniyle almadıklarını söylemiştir. açıkçası bana ''peki galatasaray nerden buldu astronomik rakamları'' diye düşündürmüştür. *

leyla ile mecnun

bir trt 1 dizisi. izlediğinizde sizi gerçekten eğlendirebilen nadir dizilerimizdendir. geçen hafta behzat ç.'ye konuk olmuşlardır.

anadolu yu gezseniz ne messiler bulursunuz

almanya'daki türklerden bir sürü cevher çıkarken **** 70 milyonluk ülkemde neden olmasın dedirtendir. altyapı arkadai, altyapı.

dürüst türk siyasetçiler

siyaset bir nevi 'yalan söyleme sanatıyken' bulmanın çok çok zor olduğu siyasetçilerdir.

nick altı sadece tek sayfa olan yazar

benim ben. size verilecek cevabım ise nick'imde saklı.

uyandıktan sonra kurulan ilk cümle

eve gelir gelmez uyumazsam şerefsizim. erken uyanmak

30 60 90 üçgeni

zamanında ömrümü çürütmüş üçgen.
(bkz: liseli vardı ya ah o liseli)

kanal istanbul

montrö boğazlar sözleşmesi'nin ne şekilde uygulanacağını düşündüren projedir. gerçekten yabancı ticaret gemilerinin boğazdan geçişi serbestken kanaldan nasıl olacak? evet evet, düşündürendir.

edit: http://www.ntvmsnbc.com/id/25208201/

ekonomi kötü deyip günde 2 paket sigara içen kişi

bağımlıdır. ayrıca bu koşullarda, bu streste kendini sigaraya vurmuştur. *